Treść opublikowana przez kamilvolt
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hyhyhy jasne .. a ze swiatel w jasienicy to od kogo piski opon bylo slychac i widziano czarna chmure za autem ? hyhy ..[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 07:38_________________________________________________kamil .. slij foty do mnie na maila piotrek()krzem.pl Co do jazdy to nie mogłem dać po piździe bo boje się z tą felgą Zlocik pierwsza klasa :good: Piter Proton ci wyśle bo mu właśnie wysyłam bo ja nie mam kompa,jak narazie :wallbash: pozdrówka i do zaś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja będę ale nie wiem czym
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wiem że jest świerzo otwarty za wadowicami
-
[B5 ABC] Czy to wina nagrzewnicy ?
albo termostat :evil: :evil:
-
[B5 ADR] Co się stanie jak zabraknie paliwa ?
benzyna jak się zapowietrzy z braku paliwa to po zalaniu benzyny trzeba przekręcić kilka razy i odpali a w Dieslu jest kłopot, ale moim zdaniem jest to głupota i brak IQ :wallbash:
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
fajna
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mniam ale wyczesana :oklaski:
-
[ALL B6] Nastepczyni B5 - skromne czarne B6 1.9TDI 130 kucowy AWX
fajny furak, dla mnie brakuje quattro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jak Ognisko to trzeba tam zadzwonić i się spytać albo wziąść z sobą drewno itp
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko Piter coś się zrobi mój Ojciec wspaniale wie jak takie coś załatwić a co do spota to najprawdopodobnie będzie lało więc proponuje Sarni a Audiczką nie przyjadę bo Felunie rozwaliłem pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak chcesz coś ściągnąć i zarejstrować pow 2.0 to ci pomogę znam kilka sztuczek migów i tików że za 2.5 TDI zapłacisz jak prawie za 1.9
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak ale to jest Igor Auto 6letnie a nie około 20 letnie, jedynie co to może gwarantować książka serwisowa jak jest dodana. Moja audiczka przy zakupie czyli 2-3 miesiące temu miała 128 tys przebiegu i się zgadza a ma co prawda 7 lat pozdrawiam... Panowie dzisiaj jest jakiś zlot w bielsku syrenek :gwizdanie: może zrobimy tam spota tylko nie wiem gdzie to mają, ale myślę że da się znaleźć :naughty: Narka [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 11:13_________________________________________________
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bym polecał tą klubową całkiem ładna i fajny stan ta B7 jest coś za tania ale to jest wybór Pitera Chłopaki w środę znów grill ?? dawać plany
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nippo zrobiłeś z ręcznym ?? czy chcesz nam zrobić pokaz jak B5 wpada w krzaki Słyszałem też że na Zabrzańskiej zamurowali dyrektorowi drzwi do biura Pozdrawiam a co do tamtych audic to ta a6 jest ciekawa Siemian Dobre są bo mają klime, wspomaganie, elektryczne szyby
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter nie ma tej audicy co ci mówiłem, ona była za 50 tys i ją sprzedał pozdrawiam http://moto.allegro.pl/item625574169_okazja_audi_a4_qattro_2_5_tdi_180_km_navi_tv.html Ciekawa http://moto.allegro.pl/item634236457_okazja_audi_a6_avant_2_7tdi_180km_112tys_km_2005r.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co do spociku w Katowicach nie dam rady wyskoczyło mi bierzmowanie Grill Zaliczony, mam tu fotkę dla tych co chcieli a nie mogli np Wihajster :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
POGODA :oklaski: :oklaski: :dance: :drunk: :thumbup: :evil2: To gdzie się zbieramy ? kupie po drodze talerzyki jednorazowe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to biorę grilla zabrać też węgiel ?? z miejscem mi to jest obojętne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mi to jest obojętne byle by było gdzie zjeść bo mleka nie będę pił
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter ja z tobą gadałem biore grilla :> to jak gdzie się zbieramy ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mi się wydaje że na B5 przyjdzie jeszcze czas, ale oby nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:evil: Chłopaki to jak w środę grill ?? sorka że zmieniam temat ale nie mam kompa pozdrawiam :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
slawek .. to co chce kupic i linka puscilem to silnik AKE .. taki jak twoj .. Też mam AKE :> zdjęcia dam później pozdrawiam (brak kompa)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jedziemy do jaworza o godzinie 18.40 ;] zbieramy się na parkingu wziąść tego grilla ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jak z dziś panowie jedziemy do tego Jaworza ? czy co ? zimno jest troszke