Treść opublikowana przez kamilvolt
-
[B5 ADR] Brak wysprzęglenia
najprawdopodobnie wysprzęglik, spróbuj odpowietrzyć kilka razy
-
Świeżo zdane prawo jazdy
lepiej czekać znałem przypadki że była gleba a prawko było w "trasie" bez sensu ale wierze w niecierpliwość bo to jest najgorszy czas pozdrawiam
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: piękna nawet troszke podobna do mojej pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton ja mam twoje gg jak narazie mi wystarcza a jak co to będę dzwonił że ja to ja pozdrawiam i do środy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian nie jechałeś o godzinie 19.40 przez Tychy ? :evil: pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zależy na co klient jest ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jakie wyposażenie ? silnik ? quattro ? Avant ? kuźwa a ja dopiero za miesiąc będę zakładał AC
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to postaram się zmienić sorka, trzeba też zmienić miejscówkę NR REJ WYKASOWANE
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przecież mówiłem że mam aparat :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spocki AUCHAN 22 Kwiecień 2009 Do zobaczenia w Środę
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: świeta, kupa serca włożone właściciel również pozdrawiam właściciela i niech uważa na białe Corsy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
słodki a wy jak tam długo jeszcze byliście ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Szkoda że nie puściłeś "siemian" na Corse bąka jak Dawid :polew: hahaha właśnie jeszcze jak by Turbo poszło takim olejem mniam :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to na następnym spocie trzeba się zgadać i ustalić wszystko Myślę że dzisiejszy skład się zgodzi ładnie byś dzisiaj przywalił ;] hahahaha ten z Corsy był coś wkurzony ;]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:gwizdanie: Myślę że w szczyrku wypali, tylko to musi być najlepiej Piątek albo Sobota bo musi być, ja załatwie grilla i może jakieś pole do spania i będzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: no widzisz :evil: teraz to będziemy Hardcorowe Audiczki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mój pierwszy raz już nie jestem dziewicą :evil: :evil:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki wielkie za spocika było mi przyjemnie poznać was że w szczyrku wypali jak co to biorę grilla i będzie pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja dzisiaj się nie przejechałem bo pucowałem autko i jest mi żal ale jak pojadę na Auchana to mam to gdzieś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oczywiście melduje się też dziś i myślę że się nie spóźnię nie zapomnijcie tam o kalendarzykach co mówiliście pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piękna jutro będziemy oglądać i podziwiać, ale ja wyśmienitego trunku się nie napije
-
[B6 AKE] Moja A4 B6 2.5 TDI 180 PS Quattro
nie przepadam za skórką :gwizdanie: miałem passata b5 i tam miałem pół skóre i juz tego nie chce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"pierwszeństwo ma zawsze ten kto ma AutoCasco wnuku" ;] cytat z Job a to co ci sie stało kolego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oczywiście że ja też zasłynę swoją obecnością pozdrówka i nie zapomnijcie o kalendarzykach aha jeszcze będę z dziewczyną i szwagrem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Poproszę o coś