Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilvolt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilvolt

  1. Witam u nas też gorąco dobrze że jebło żabami w nocy jest czym dychać Panowie może teraz na spocie zróbmy jakieś foto tyko by byli wszyscy ? co wy na to a codo aparatu to najlepiej by było jak by wzioł proton on ma dobry sprzęt jak co to też wezmę
  2. Spot jak zwykle udany Miło było poznać nowe twarze pozdrówka a ty Siemianie się tam grzej
  3. mk4 taki Joke ;] a to pojechał ? ja powinienem dzisiaj byc Pozdrówka
  4. Witam ;] Siemian już pojechał ? // jeśli tak to będzie wkońcu normalny spot b6 i b5 a nie jakiś b7
  5. witam :> Proton mi tez tyle pokazywalo
  6. Panowie i Panie Mam zaszczyt ogłosić to że każdy dzisiaj z nas powienien wypić piwo lub 0.7 z naszą audiczką .... hmm a dlaczego ??? Dzisiaj jest 100 lecie Audi ;] pozdrówa i do jutra :notworthy: :notworthy: :notworthy:
  7. no z wyglądu około 100 a z rozumu około 10-12 :evil: Joke Wpadaj
  8. Witam Fajnie się macie Sieman jak wakacje ?
  9. Też powinienem być pozdrówka :evil:
  10. Witam Jaka frekfencja dziś ? Standardowa +
  11. witam Proton co to masz za opis ?? FUJJJ ale dobrze tak pedałkowi. Dzisiaj mnie chyba nie będzie ale wszystko się okaże pozdrówka
  12. :szukaj: :szukaj: podawałem kilka stron wcześniej
  13. Proton ja ciebie wołałem na radiu jak jechałeś na tą pierwszą miejscówke ale chyba miałeś wyłączone Thx za spotka ps Dziewczynki grzecznie odprowadzone do domku
  14. u was jeszcze telegramami się informują a jak chcą się połączyć na forum to pedałują na rowerach :polew: Kto dzisiaj będzie ??
  15. z Rana Miło poznać nowych kolegów :gwizdanie: dzisiaj pogoda jest w miarę fajna więc proponuje nałęże ale tam gdzie ostatnio dziadki się bawiły jak co to mogę się spotkać z kimś na MCDonaldzie w cz-dz albo gdzieś pozdrawiam jak co to podaje fona 515 191 589
  16. pewnie nie herbata z rumem tylko rum z herbatą :polew: :polew:
  17. Siemian ty pijaku Bielsko-Krakowski Dzięki za Spocika Ciekawe co Nippo powie na forum bo nie trafił
  18. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  19. fajnie że będziecie Grillować i bawić się ja jadę na węgry do "Bogacs" obiecałem dziewczynie że pojedziemy wracam w niedziele wysyłać mi adresy do domu to wyśle kartke Miłego grillowania i do Środy PS Przywiozę małe co nie co
  20. przedwczorajszy wczorajszy i dzisiejszy tak jak ty pewnie Dawid :>[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 12:38_________________________________________________22.20 finałowy pokaz fajerwerków firmy Surex a to to co to jest ?? :polew: :polew:
  21. to dobrze nie doczytałem to co dzisiaj spocik na sztucznych ogniach ?
  22. właśnie słyszałem że jest jakiś pokaz sztucznych ogni w bielsku ale nie wiem gdzie co do nowego to pewnie się wstawi na spota trza mu wysłać zapro na PW :evil: no wiadomo że o uczucie ale mi by się nie chciało ;] THX siemian że mnie wczoraj odwiedziłeś, czy to było już dziś ;>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.