Treść opublikowana przez kamilvolt
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian weź VAGA
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
rozjebałes mnie tym pytaniem Spoko szefuncio wezmę tylko ktoś gadał o grillu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pany to brac to drewno ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
może za hotelem Jawor dawno nas tam nie było
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sławek mam wielką ogromną sprawę potrzebuje przestawić inspekcje... dałbyś radę wziąść VAGA ? i potrzebuje ja ustawić na maxymalny czas np na 100000km Drewno biorę więc coś będzie na ognisko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam :hi Mam drewno mogę zabrać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będę mam troszkę drewna
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry Podkład muzyczny proponuje Moby-Flower
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pewnie to on wstawił Demotywatora :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemka Facet od B7 czyli prawny właściciel zgłosił to na policje, ciekawe co z tego będzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
RS4 a to nie jest czasem stare RS2 ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
facet do którego dzwoniłem czyli do prawego właściciela powiedział że zgłosi to i wysyłałem mu maile jako dowód ciekawe co z tego będzie powiedział że sie do mnie odezwie co z tego wyjdzie i tak trzymać tępić gnojków
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bry panowie jaka akcja facet od b7 jest trefny znalazłem ogłoszenie te same zdjecia itp znaduje sie tam numer telefonu zadzwoniłem i okazalo sie ze własciciel wie o tym z angli i sie pod niego podszył http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9957686 fajna akcja samochód podrożał o 23 tys
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA :polew: "jak wielbłądy" :polew: :polew: "to byście ją zaorali" :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Właśnie to mnie ciekawi że pisze tą Angielską Polszczyzną a nazywa sie Marek Witczak może zapomniał języka polskiego napisałem mu by wysłał jeszcze troszke zdjęć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Facet od B7 odpisał "Witam, Samochód znajduje sie w Londynie. Samochód jest zarejestrowany w Polsce. Samochód ma dokumenty Polsce. Moge wyslac na adres samochód w Polsce i jesli nie lubisz samochodu mozesz wyslac samochód z powrotem do mnie na mój koszt, daj mi znac, jesli chcesz zlozyc oferte? Transport do Polski sa bezplatne. Bede wspierac wszystkie koszty transportu. I trzeba swoje imie, nazwisko i adres, aby mozna bylo wyslac samochód do Polski. Dziekuje!"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze nie odpisał ......... pewnie jest w angielskiej robocie :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wicie na zdjęciu tej B7 znajduje sie obok passat i też ma bielskie blachy dobrze by było mieć kolege z policji- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no psize że chce zobaczyć autko jak myślicie da coś numer VIN ??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:> zobaczymy co odpisze- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Napisałem Maila do tego od B7 odpisał mi następująco "Witaj, Zauwazylem, jestes zainteresowany moim samochodem. Samochód jest w doskonalym stanie. Jestem pierwszym wlascicielem samochodu. Ja uczynilem oglosic dla samochodu, kiedy bylem w Polsce odwiedzajac moich przyjaciól. Pracuje w Anglii i obecnie mieszka w Londynie. Powodem Ja sprzedazy samochodu do tego niska cena jest to, ze niedawno przeniósl sie w Anglii i mój samochód jest Polska modelu i ma kierownice po lewej stronie. Jest to bardzo trudne dla mnie do prowadzenia samochodu, poniewaz maja inne regulacje w tym tygodniu i znalazlem tutaj samochodu rodzinnego, który chce kupic. Samochód ma Polska dokumentów. Samochód jest zarejestrowany w Polsce. I bedzie obejmowac wszystkie podatki wysylki jezeli jestes zainteresowany zakupem samochodu. Bedziemy dokonania transakcji za posrednictwem bezpiecznego firmy. Otrzymasz szanse od spólki przetestowac samochód na 7 dni. Czy jestes zainteresowany, aby kupic samochód? Dziekuje!" http://moto.allegro.pl/item790341616_odstapie_leasing_audi_a4_b7_f_vat_krakow.html- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Raczej ta :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale są też takie okazje w łodygowicach rodzina wyjeżdżała do USA i dom sprzedawali na zasadzie wpuszczali ludzi i co chcieli to im sprzedawali moja kolezanka mieszkała obok tego to mówiła że dom z autem sprzedali za 150 k Domek był śliczny piętrówka duży ogródek ładny więc czasem okazje sie zdarzają ale to z tym B7 to raczej nie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: dobre najlepsze jest z małpą - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu