Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mj998

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Poszukuję solidnego i taniego warsztatu w okolicach Bydgoszczy. Tak na 99 % obstawiam walnięcie pompy wtryskowej. Zgasł podczas jazdy i koniec. Paliwko dochodzi więc pewnie pompa. Za info dzięki. Marcin
  2. DZIEKI. ALE MAM TERAZ TAKĄ GRYPKę ŻE SIę Z DOMKU NIE RUSZAM. JUTRO JADE DO TAKIEGO JEDNEGO (PONOć KUMATY) TO MU PODPOWIEM I POSTEM DAM ZNAć CZY DZIAŁA. M.J. [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 28-02-2007, 14:04 ] zmień proszę litery na małe
  3. Witam. Od pewnego czasu przestaje mi się załączać wentylator (ten pod schowkiem pasażera). Na klimatroniku przesuwaja sie wtedy krreseczki obrotów wentylatora ale on nadal nie działa. Na vagu pokazało błąd wentylatora ale po podłączeniu nowego problem jest nadal. Czy może być to panel klimatronika (99 rok po lifcie) czy jakaś inna usterka elektryczna. Pozdrawiam. Marcin
  4. Witajcie. Najlepsze moje spalanie to na trasie do Chorwacji z rodzinką czyli tak 160-180 i średnio wyliczyłem na 6,8 l. Następnie sam do austrii (pod Wiedeń) 8,3 l ale mało kto mnie wyprzedził. A ostatnio takie "lightowe" jezdżenie czyli od czasu do czas gwizd turbinki to mi wyszło 7,5 l. Generalnie robiąc krótkie trasy ostatnio to mieszczę się w 8 l. Pozdrawiam właścicieli stacji paliw.
  5. Stary, drzwi to ja napierw sprawdzałem i wszystko okej ale jutro już się umówiłem do znajomego elektryka i to raczej on się raczej wyjmowaniem radia! pobawi. Dzięki. Nara . Ide umyć , jutro trza do pracy jechać. Nara
  6. Dzieki za odp. Cholibka, więc będę musiał wywalić radio aby sprawdzić czy nic luźnego nie ma? Nie wiem tylko czy kod , który mam będzie pasował. To do dzieła.
  7. Witam. Mój problem polega na tym, iż od pewnego czasu zaczęło mi buczeć w głośniku, szczególnie po włączeniu zapłonu dźwięk staje się nieznośny w przez wogóle nie słucham radia. Generalne są to głośniki sytemu BOSE. Da radę coś z tym zrobić? Miał ktoś taki problem? :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.