McPiv

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez McPiv

1. Dzięki iceman_23 za informacje. Jeśli wiesz, to powiedz jak wygląda sprawa instalowania programów nawihacyjnych, czy instalują się one na jakiejś wewnętrznej pamięci, czy na karcie SD. Jeśli na SD, to jak wtedy sprawa wygląda z MP3, bo chyba tam jest jeden czytnik, więc wypadałoby mieć dość pojemną kartę, by zmieścić i np. Automapę i ulubione MP3.

2. Szanowni forumowicze,

Jako, że wybieram się w dłuższą podróż na urlop, to zastanawiam się czy nie kupić koła dojazdowego (żeby jechać spokojniej, nie myśląc o tym co będzie jak złapię gumę), czy pozostać przy tym środku co niemcy standardowo ładują do samochodów, do łatania opon. Nigdy z takim płynem sie nie bawiłem i nie wiem jak on się sprawdza. Co polecacie, zostać z płynem, czy kupić dojazdówkę?

Z góry dzięki za porady.

3. Witam,

ja mam inny problem. Dopóki używałem telefonu Asus P535 wszystko śmigało. Ostatnio zmieniłem na HTC Touch Pro2 i d*pa. Połączenia wychodzące są ok a przychodzące nie. Nie słyszę rozmówcy a on mnie słyszy. Wiecie co to może być? HTC stoi na WM6.5, nie mam kiery z MF, odbieram i wykonuję połączenia z telefonu.

4. Podepnę się pod temat. Przełącznik od szyby kierowcy przestał działać dwustopniowo, działa tylko drugi stopień. Czy to też zaśniedziałe styki, czy coś może innego? Pamiętam jak instalowałem tempomat i odblokowywałem FIS'a, to po podłączeniu aku też tak było ale się samoistnie naprawiło. Teraz nic nie grzebałem i d...a.

5. Hej,

Mnie też wzięło na tempomat i multifunkcję Z niecierpliwością czekam na graty od czaki22

Kiera też już w drodze. Piękna, trójramienna w pikowanej czarnej skórze

mi sie wydaje ze 3 ramienna nie bylo w multifunkcji bo tez chcialem taki bajer ale ktos to sie wypowiadal ze multi w b6 to tylko 4 ramienna

Podejrzewam, że skoro od Czakiego to moduł Q i kiera od B7, więc w multifunkcji.

6. Witam,

No i ja stałem się szczęśliwym posiadaczem tempo i FIS'a (dzięki jeszcze raz Czaki za graty). Miałem trochę problem z kodowaniem, szczególnie z:

Dodatkow przyuczenie VINu :

W grupie 16-Steering Wheel wchodzimy w adaptację, wybieramy kanał 81, wpisujemy 00111 i zachowujemy.

po zapisaniu wartość wracała do "0" i tak non stop, nie wiecie czemu?. mimo tego wszystko działa. W silniku tylko znajduje mi jakiś dziwny błąd ale go nie pamiętam. Jak sprawdzę to napiszę, może będzie wiedzieć o co biega. Całość jest od B7 na module Q. Pozostaje mi jeszcze podłączyć czujnik sprysków ale kabelki mam już wyprowadzone, kwestia podłączenia.

Pozdrawiam.

7. No kolego mamy Cię :polew: w końcu troszkę czasu znaleźliśmy aby odwiedzić A4-Klub jak Ci tu jest McPiv pewnie fajnie tak jak na STC bo ludzie też fajni a fura powtórzę Ci to co napisałem na STC furka pierwsza klasa fajny kolor no i sporych gabarytów :good:

Miło widzieć STC w A4Klub :)

jaki masz kod koloru nadwozia ?

Sprawdzę w domu i Ci podam.

8. Dzięki Panowie za wskazówki, operacja się udała i wszystko gra. Muszę tylko powiedzieć, że dostęp do zewnętrznej dolnej śruby, tej przy filtrze powietrza jest tragiczny. Ciasno, że hej. I jeszcze jedno takie pytanko. Skąd wiedzieć, że lampa jest w dobrym położeniu, bo można ją delikatnie regulować po wstępnym dokręceniu?

9. Czy spalona żarówka kierunkowskazów (przednia prawa) może powodować przyspieszoną pracę przerywacza? Mam taką sytuację, że w lewo wszystko jest ok a w prawo jakby 2 razy szybciej miga i przednia żarówka się nie pali, chyba spalona, choć nie wiem, bo wcześniej było podobnie ale co jakiś czas wracało do normy i migała, teraz już całkiem nie miga i działa to 2x szybciej, boczny i tylni kierunek ok.

10. Witam wszystkich.

Chciałem zaprezentować swoją audiolkę.

Kupiłem ją 28 maja w salonie Audi w niemczech. Wielka pomoc Roberta :good:.

Rok produkcji: 2004

Skrzynia: manulana 6-cio biegowa

Silnik: 1.9 TDI, 131 KM (96kW)

Kolor: niebieski metalic