McPiv

• Paliwo

Osiągnięcia McPiv

Reputacja

1. Dzięki iceman_23 za informacje. Jeśli wiesz, to powiedz jak wygląda sprawa instalowania programów nawihacyjnych, czy instalują się one na jakiejś wewnętrznej pamięci, czy na karcie SD. Jeśli na SD, to jak wtedy sprawa wygląda z MP3, bo chyba tam jest jeden czytnik, więc wypadałoby mieć dość pojemną kartę, by zmieścić i np. Automapę i ulubione MP3.
  2. iceman_23, bawiłeś się tym urządzeniem? Coś możesz więcej powiedzieć, bo coraz bardziej mnie interesuje coś takiego.
  3. jego też... 2 lata temu... Hehe, sprawdziłem i rzeczywiście, do października 2008 Dzięki za opinie. Tylko się utwierdziłem w swoich przeczuciach co do tego specyfiku. Ok, teraz opcja szukania dojazdówki. Pozdrawiam.
  4. Szanowni forumowicze, Jako, że wybieram się w dłuższą podróż na urlop, to zastanawiam się czy nie kupić koła dojazdowego (żeby jechać spokojniej, nie myśląc o tym co będzie jak złapię gumę), czy pozostać przy tym środku co niemcy standardowo ładują do samochodów, do łatania opon. Nigdy z takim płynem sie nie bawiłem i nie wiem jak on się sprawdza. Co polecacie, zostać z płynem, czy kupić dojazdówkę? Z góry dzięki za porady. Pozdrawiam
  5. Witam, ja mam inny problem. Dopóki używałem telefonu Asus P535 wszystko śmigało. Ostatnio zmieniłem na HTC Touch Pro2 i d*pa. Połączenia wychodzące są ok a przychodzące nie. Nie słyszę rozmówcy a on mnie słyszy. Wiecie co to może być? HTC stoi na WM6.5, nie mam kiery z MF, odbieram i wykonuję połączenia z telefonu.
  6. Podepnę się pod temat. Przełącznik od szyby kierowcy przestał działać dwustopniowo, działa tylko drugi stopień. Czy to też zaśniedziałe styki, czy coś może innego? Pamiętam jak instalowałem tempomat i odblokowywałem FIS'a, to po podłączeniu aku też tak było ale się samoistnie naprawiło. Teraz nic nie grzebałem i d...a.
  7. :oklaski: bez problemów wypiąłeś kostkę z licznika?? Też bym chciał wiedzieć dokładnie, jak z wypięciem tej kostki, bo boję się, że coś tam ułamie. Kable od czujnika podciągnięte i tak czekają.
  8. mi sie wydaje ze 3 ramienna nie bylo w multifunkcji bo tez chcialem taki bajer ale ktos to sie wypowiadal ze multi w b6 to tylko 4 ramienna Podejrzewam, że skoro od Czakiego to moduł Q i kiera od B7, więc w multifunkcji.
  9. Witam, No i ja stałem się szczęśliwym posiadaczem tempo i FIS'a (dzięki jeszcze raz Czaki za graty). Miałem trochę problem z kodowaniem, szczególnie z: Dodatkow przyuczenie VINu : W grupie 16-Steering Wheel wchodzimy w adaptację, wybieramy kanał 81, wpisujemy 00111 i zachowujemy. po zapisaniu wartość wracała do "0" i tak non stop, nie wiecie czemu?. mimo tego wszystko działa. W silniku tylko znajduje mi jakiś dziwny błąd ale go nie pamiętam. Jak sprawdzę to napiszę, może będzie wiedzieć o co biega. Całość jest od B7 na module Q. Pozostaje mi jeszcze podłączyć czujnik sprysków ale kabelki mam już wyprowadzone, kwestia podłączenia. Pozdrawiam.
  10. Miło widzieć STC w A4Klub Sprawdzę w domu i Ci podam.
  11. To i ja dołączę się do pytania, z tym, że u mnie dzieje się trochę inaczej. Po wyłączeniu AUTO i ustawieniu prędkości nawiewu, ta po jakiejś chwili sama się zmieni o jeden w dół lub w górę. Co to może być?
  12. Przerwę tą obrazkową sielankę Czy spociki dalej są organizowane w Promenadzie we wtorki? I czy jest możliwość podpięcia auta pod Vag'a?
  13. A już ma swoją A4? Ode mnie dostał kiedyś naklejki Seat Toledo Club :>. Wtedy jeszcze jeździł Toledo 1M.
  14. Dzięki Panowie za wskazówki, operacja się udała i wszystko gra. Muszę tylko powiedzieć, że dostęp do zewnętrznej dolnej śruby, tej przy filtrze powietrza jest tragiczny. Ciasno, że hej. I jeszcze jedno takie pytanko. Skąd wiedzieć, że lampa jest w dobrym położeniu, bo można ją delikatnie regulować po wstępnym dokręceniu?
  15. A powiedzcie mi chłopaki, jak tam z dostępem, bo tak jak patrzyłem, to strasznie mało miejsca jest. Da się wszystko sprawnie wymienić?