Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?ydzio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bardziej by mi chodziło o białe zegary jak w nowszych audi adaptowal ktos juz biale ledy
  2. nie chce passata tylko troche zmienic wygląd licznika bardziej młodszy
  3. Chcial bym troche zmodernizowac swoj licznik mianowicie chcial bym wymienic wskazowki na inne np passat albo golf albo polo dokladnie chodziło by mi o taki efekt zeby byly bardziej przejroczyste zeby bylo widac kolor czerwony ze wskazówek
  4. Witam mam pytanie odnosnie soczewek . Bo w moim aucie mam zepsuta soczewke i mam pytanie czy podejdzie soczewka np od passata czy jakiegos innego audi chodzi o sama soczewke zeby przelozyc
  5. Witam mam pytanko odnośnie zaworka z filtrem aktywnym mianowicie u mnie ten zawor nie klika dopiero klika jak odłącze od niego wąż ktory idzie do przepustnicy . Jakie moga byc objawy tego ze nie klika
  6. Witam mam taki mały problem mianowicie potrzebuje opis wtyczek pompki centralnego zamka konkretnie musze namierzyć kabelek ktory odpowiada od oświetlenia .
  7. ?ydzio opublikował(a) temat w 1.8
    Witam mam problem z moim autkiem mianowicie wyskakuje błąd na vagu 00515 czujnik halla a bład sie pojawił po wymianie uszczelki pod głowica jakis czas temu myslalem ze to czujnik padl wymieniłem go ale nadal błąd sie pojawia wiec myslelem ze zle ustawiony rozrząd wczoraj go ustawialem jeszcze raz i znow ten błąd zamieniłem jeszcze jeden czujnik i juz błędu nie ma a nadal coś przerywa tak jak by go zalewało przerywało coś jak by sie przyduszał ale tylko powyżej 4 tyś obrotów zrobiłem logi ale tylko przepływomierza bo nie wiem co jeszcze bym miał zlogować żeby się dowiedziec co jest przyczyną , VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany 26-12-2013 at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 23:14 ---------- Nikt nie miał takiego pproblemu ---------- Post dopisany 05-01-2014 at 06:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 23:45 ---------- Widzę że nikt nie miał takiego problemu jak ja . Wkurza mnie to przerywanie ---------- Post dopisany 08-01-2014 at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 06:36 ---------- A moze problem jest z odmą ? Jest nie równa na wolnych obrotach
  8. ?ydzio odpowiedział(a) na ?ydzio temat w Audi A4 B5
    no własnie u mnie tak jest ze nie zapala sie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki a wydziałem ze zapala sie w nie których Audi A4 po otwarciu z pilota
  9. ?ydzio opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam taka sprawę jeśli chodzi o oświetlenie wnętrza w moim Audi zauważyłem ze nie zapala się oświetlenie przy wyłączeniu kluczyka ze stacyjki i otwarciu zamka z pilota tylko się zapala jak otworze drzwi co może być przyczyną takiego zachowania czy może to tak musi być ewentualnie jak takie coś zrobić żeby tak działało
  10. witam jutro sprawdzę wałki a rozrząd na moje jest ok miał moze ktos taki problem ze po 4 tys obrotów muł
  11. Witam mam problem z moim autkiem mianowicie wyskakuje błąd na vagu 00515 czujnik halla a bład sie pojawił po wymianie uszczelki pod głowica jakis czas temu myslalem ze to czujnik padl wymieniłem go ale nadal błąd sie pojawia wiec myslelem ze zle ustawiony rozrząd wczoraj go ustawialem jeszcze raz i znow ten błąd objaw jest taki ze sie muli jak jak by cos przerwało tak jak by ucinalo na chwilke gaz i na dodatek nie jedzie wiecej niz 140 i 4 tysiące obrotow i nie wiecej . Miał by ktos zdjecia jak powinien byc ustawiony rozrzad na znakach i walki zebym mial porownanie ale wydaje mi sie ze mam dobrze ustawiony dodam ze nie wkreca sie tak na obroty jak powinien
  12. ?ydzio odpowiedział(a) na ?ydzio temat w 1.8
    Ok ale za nim za reduktorem jeszcze jest krokowiec i zamyka sie od konca no chyba ze nie jest az tak szczelny
  13. ?ydzio opublikował(a) temat w 1.8
    Witam mam problem z odpaleniem po postoju , ale tylko wtedy jak mam odkręconą butle gazu jak zakręcę to jest ok odpala na strzał tylko sprawdzałem wszystkie zaawory od gazu i wszystko jest szczelne, nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje jak myślicie w czym może leżeć problem może ktos miał juz taki problem ????
  14. Witam przed wczoraj miałem to samo tylko w mniejszej ilosci a przyczyna była uszodzona chłodniczka oleju a wczesniej robilem uszczelke pod glowica i po dwoch dniach znow ta maz wymien chłodniczke przpłukaj dokładnie układ i zobacz czy wróci jana darmu wymieniałem uszczelke
  15. ?ydzio opublikował(a) temat w 1.8
    Witam dziś zauważyłem jak podpoiłem vaga do mojego autka ze na benzynie masa zasysanego powietrza jest w granicach 4mg a jak przełączę na gaz to jest ponad 6 i autko nie równo pracuje macie może pomysły co z tym zrobić ????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.