Treść opublikowana przez ?ydzio
-
pytanko moze ktos juz cos takiego robil
Bardziej by mi chodziło o białe zegary jak w nowszych audi adaptowal ktos juz biale ledy
-
pytanko moze ktos juz cos takiego robil
nie chce passata tylko troche zmienic wygląd licznika bardziej młodszy
-
pytanko moze ktos juz cos takiego robil
Chcial bym troche zmodernizowac swoj licznik mianowicie chcial bym wymienic wskazowki na inne np passat albo golf albo polo dokladnie chodziło by mi o taki efekt zeby byly bardziej przejroczyste zeby bylo widac kolor czerwony ze wskazówek
-
pytanie soczewki
Witam mam pytanie odnosnie soczewek . Bo w moim aucie mam zepsuta soczewke i mam pytanie czy podejdzie soczewka np od passata czy jakiegos innego audi chodzi o sama soczewke zeby przelozyc
-
zawor z filtrem aktywnym
Witam mam pytanko odnośnie zaworka z filtrem aktywnym mianowicie u mnie ten zawor nie klika dopiero klika jak odłącze od niego wąż ktory idzie do przepustnicy . Jakie moga byc objawy tego ze nie klika
-
pompka centralnego zamka
Witam mam taki mały problem mianowicie potrzebuje opis wtyczek pompki centralnego zamka konkretnie musze namierzyć kabelek ktory odpowiada od oświetlenia .
-
przerywa po 4 tys obrotów
Witam mam problem z moim autkiem mianowicie wyskakuje błąd na vagu 00515 czujnik halla a bład sie pojawił po wymianie uszczelki pod głowica jakis czas temu myslalem ze to czujnik padl wymieniłem go ale nadal błąd sie pojawia wiec myslelem ze zle ustawiony rozrząd wczoraj go ustawialem jeszcze raz i znow ten błąd zamieniłem jeszcze jeden czujnik i juz błędu nie ma a nadal coś przerywa tak jak by go zalewało przerywało coś jak by sie przyduszał ale tylko powyżej 4 tyś obrotów zrobiłem logi ale tylko przepływomierza bo nie wiem co jeszcze bym miał zlogować żeby się dowiedziec co jest przyczyną , VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany 26-12-2013 at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 23:14 ---------- Nikt nie miał takiego pproblemu ---------- Post dopisany 05-01-2014 at 06:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 23:45 ---------- Widzę że nikt nie miał takiego problemu jak ja . Wkurza mnie to przerywanie ---------- Post dopisany 08-01-2014 at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 06:36 ---------- A moze problem jest z odmą ? Jest nie równa na wolnych obrotach
-
Oświetlenie wnętrza
no własnie u mnie tak jest ze nie zapala sie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki a wydziałem ze zapala sie w nie których Audi A4 po otwarciu z pilota
-
Oświetlenie wnętrza
Witam mam taka sprawę jeśli chodzi o oświetlenie wnętrza w moim Audi zauważyłem ze nie zapala się oświetlenie przy wyłączeniu kluczyka ze stacyjki i otwarciu zamka z pilota tylko się zapala jak otworze drzwi co może być przyczyną takiego zachowania czy może to tak musi być ewentualnie jak takie coś zrobić żeby tak działało
-
rozrząd błąd 00515
witam jutro sprawdzę wałki a rozrząd na moje jest ok miał moze ktos taki problem ze po 4 tys obrotów muł
-
rozrząd błąd 00515
Witam mam problem z moim autkiem mianowicie wyskakuje błąd na vagu 00515 czujnik halla a bład sie pojawił po wymianie uszczelki pod głowica jakis czas temu myslalem ze to czujnik padl wymieniłem go ale nadal błąd sie pojawia wiec myslelem ze zle ustawiony rozrząd wczoraj go ustawialem jeszcze raz i znow ten błąd objaw jest taki ze sie muli jak jak by cos przerwało tak jak by ucinalo na chwilke gaz i na dodatek nie jedzie wiecej niz 140 i 4 tysiące obrotow i nie wiecej . Miał by ktos zdjecia jak powinien byc ustawiony rozrzad na znakach i walki zebym mial porownanie ale wydaje mi sie ze mam dobrze ustawiony dodam ze nie wkreca sie tak na obroty jak powinien
-
ciężkie odpalanie !!!!
Ok ale za nim za reduktorem jeszcze jest krokowiec i zamyka sie od konca no chyba ze nie jest az tak szczelny
-
ciężkie odpalanie !!!!
Witam mam problem z odpaleniem po postoju , ale tylko wtedy jak mam odkręconą butle gazu jak zakręcę to jest ok odpala na strzał tylko sprawdzałem wszystkie zaawory od gazu i wszystko jest szczelne, nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje jak myślicie w czym może leżeć problem może ktos miał juz taki problem ????
-
maź w układzie chłodzenia AEB+ lPG
Witam przed wczoraj miałem to samo tylko w mniejszej ilosci a przyczyna była uszodzona chłodniczka oleju a wczesniej robilem uszczelke pod glowica i po dwoch dniach znow ta maz wymien chłodniczke przpłukaj dokładnie układ i zobacz czy wróci jana darmu wymieniałem uszczelke
-
benzyna gaz przepływomierz
Witam dziś zauważyłem jak podpoiłem vaga do mojego autka ze na benzynie masa zasysanego powietrza jest w granicach 4mg a jak przełączę na gaz to jest ponad 6 i autko nie równo pracuje macie może pomysły co z tym zrobić ????
-
Proszę o Analizę muł
witam prosze o analize logów straszny muł z mojej audi masakra na 3 biegu ledwo sie rozpędza nie da sie jechać na 4 , 5 biegu to samo tu są moje logi VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
czy to uszczelka pod głowicą POMOCY
Sprawdze to dzis , no przed cala operacja bylo ok dodam jeszcze ze tak jak by sie dusil i ciezko osiagnac 100km/h mozliwe ze sonda a czemu vag nic nie pokazuje .?????
-
czy to uszczelka pod głowicą POMOCY
witam sprawdzałem i jest ustawiony dobrze a powiedzcie czy mieliście uszkodzona chłodniczkę oleju ?? ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 14:22 ---------- witam jeszcze problem z moim autem brak mocy na 3,4,5 biegu mół jak nie wiem vag nie pokazuje błędów i na wolnych obrotach przebiera była robiona adaptacja dzis nic nie pomogło a powiedz cie co logować w moim silniku Adr co sprawdzic
-
Ma ktoś pomysł co to może być? Olej w układzie chłodzenia ?
u mnie też była wymieniana uszczelka pod głowicą mam nadzieje że nie jest głowica uszkodzona bo mnie chyba coś strzeli jutro wymieniam chłodniczke i mam nadzieje ze to bedzie to bo juz nie wiem co to może być może ktos też miał taki problem i sie z nim uporał
-
Ma ktoś pomysł co to może być? Olej w układzie chłodzenia ?
witam też takie coś miałem wymieniłem uszczelkę pod głowicą trzy dni pojeździłem żeby wypłukać układ i pękł mi wąż od nagrzewnicy ale nie wymieniłem tej chlodniczki jutro wymiana a jak nie chłodniczka oleju to już nie wiem co to może być ale mam identyczne błoto
-
czy to uszczelka pod głowicą POMOCY
witam juz wszystko poskładane ale po tej całej operacji jest jakiś mułowaty nie wiem czym to może być spowodowane macie pomysły ???
-
czy to uszczelka pod głowicą POMOCY
dziś sie zabrałem za składanie mojego autka a sie okazało ze nie kupiłem nowych śrub
-
czy to uszczelka pod głowicą POMOCY
a jak zluzować i naciągnąć ten napinacz ??
-
czy to uszczelka pod głowicą POMOCY
witam dziś odbieram głowice z planowania i mam pytanie jak stawić dobrze wałki rozrządu i co jeszcze muszę ewentualnie ostawiać typu zapłon czy coś (głowica była planowana i wymieniane gumki na zaworach )
-
czy to uszczelka pod głowicą POMOCY
no tak było ani razu nawet sie nie zagotował a uszczelka wygląda ze nie pękła mam nadzieje ze to bedzie ta uszczelka a nie blok juz sam nie wiem co to może być .