Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ma ktoś pomysł co to może być? Olej w układzie chłodzenia ?


łysy90

Rekomendowane odpowiedzi

W zbiorniczku wyrównawczym też się taki syf robi ale tylko na wierzchu. Takie coś wypływa jak juz cała woda zejdzie.

DSC_1064.jpg

DSC_1063.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wymieniana uszczelka pod głowicą i oring przy chłodniczce oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik wymieniał także myślę ze nic nie zawalił. Możliwe że przez chłodniczkę oleju ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo c**j... splanowana kopuła albo mechanik coś spierdo... przy składaniu, chociaż co tam można spartolić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawioze auto w poniedziałek bo mnie już nerwica bierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam też takie coś miałem wymieniłem uszczelkę pod głowicą trzy dni pojeździłem żeby wypłukać układ i pękł mi wąż od nagrzewnicy ale nie wymieniłem tej chlodniczki jutro wymiana a jak nie chłodniczka oleju to już nie wiem co to może być ale mam identyczne błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc! Spodkałem taki przypadek ze była pęknięta chłodniczka oleju (ta przy filtrze oleju) ,pękniecie było bardzo małe ale skutkowało tym że w zbiorniku wyrównawczym było pół na pół wody i oleju !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też była wymieniana uszczelka pod głowicą mam nadzieje że nie jest głowica uszkodzona bo mnie chyba coś strzeli jutro wymieniam chłodniczke i mam nadzieje ze to bedzie to bo juz nie wiem co to może być może ktos też miał taki problem i sie z nim uporał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% jesli uszczelka jest dobrze wymieniona to jest chlodniczka oleju.... ja uporalem sie z tym z 1.5roku temu!!!! chlodniczke mozna sprawdzic wykrecajac i podlaczajac pod sprezarke i do wiadra z woda jak beda gdzies uchodzic bąbelki powietrza to juz wiesz gdzie masz problem! ja mialem dziurke jakby po szpilce i po wymianie spokuj!!! jesli nie to uszczelka i dobre planowanie glowicy po raz drugi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodniczka wymieniona i wlany jakis srodek do czyszczenia układu chłodzenia mam nadzieje że bedzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby:))) ja musialem jeszcze chlodnice wymienic... olej poszedl na chlodnice i rozje.....:) a dodam ze z wezy jeszcze przez 3000km odczepial sie olej i pojawialy sie plamy w zbiorniczku wody!!! czyszczone bylo pare razy!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najgorzej wygonic to gówno z ukladu strasznie sie czepia wszystkiego

mi tez przez chlodniczke sie zmieszalo

ale zanim do tego doszedłem rozebralismy poł silnika, bo oczywiscie diagnoza poszla na uszczelke, jak sie okazalao ze cala po demontazu, glowica planowana i szczelna wiec padlo na chlodniczke, szkoda ze nie zaczalem od chlodniczki ale niewiedza kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana chłodniczki dała efekt ale jeszcze bedę musiał wyczyścic kilka razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...