-
[B5 AFN] Wymiana kompresora
Witam panowie Moje pytanie dotyczy tego iz czy do 1.9 AFN bedzie pasował kompresor klimatyzacji od każdego innego silnika i rocznika czy tylko od tego samego modelu? Z góry wielkie dzieki
-
Na jakich felgach jeździmy
zima 16" lato 19"
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
Podłącze się czy wie ktoś może co oznaczają te kody - a6u ; 3bs wielkie dzięks
-
[B5 AFN] Problem z kasowaniem inspekcji OEL
Witam mam problem z skasowaniem inspekji OEL a mianowicie korzystałem z instrukcji http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4640 i problem dotyczy tego iż wpisując 15000 km wyskakuje ERROR tak wiec niewiem co mam tam wpisac ? czy może tam ma być wpisane 10 dni ? niewiem PORADZCIE DZIęKUJE Z GÓRY
-
[1.9 tdi AFN]błędy-prośba o analize
Witam od dzisiaj jestem posiadaczem vag zrobiłem pierwszy scan i oto jakie błędy mi wyskoczyły proszę o analize VAG-COM Version: Release 311.2-N 5 Faults Found: 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - - Intermittent 00519 - Shareware Version. To Decode all DTCs 28-10 - Please Register/Activate - Intermittent 00575 - Shareware Version. To Decode all DTCs 17-10 - Please Register/Activate - Intermittent 01266 - Shareware Version. To Decode all DTCs 31-00 - Please Register/Activate 00553 - Shareware Version. To Decode all DTCs 31-00 - Please Register/Activate wielkie dzięki
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje autko!!!!
wygladaja tak jak twoje ale to naprawde sa 19" a co do zupy to nie wyczulem roznicy
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje autko!!!!
dla kolegi Szewczenko7 to sa 19"
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje autko!!!!
Chciałem robić tuning, ale myślę, że alusy wystarczą :redface: :biggrin:
-
Jak zalozyc centralny w kluczyku
a czy jest mozliwosc dopasowania takiego kluczyka z pilotem a jesli tak to jak?
-
Jak zalozyc centralny w kluczyku
a chodzi mi o to jak dopasowac kluczyk do centralnego otwierania gdyz kazdy z nich zawiera numer seryjny i jaki poziom nadawania powinien byc gdyz mam tylko zwykla centralke i mam juz dosyc otwierania kluczem a mozliwosc kupienia takiego kluczyka mam na ebay
macias
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta