Tomi_G

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Tomi_G

1. Audi poprawiało sukcesywnie uszczelki w naszych B6 bo patrząc na historię nr części były takie nr

8E0 839 911 K --> zamienione w 2005 na 8E0 839 911 L --> zamienione w 2005 na 8E0 839 911 M --> zamienione w 2006 na 8E0 839 911 N

i ten ostatni nr to aktualny występujący również w A4 B7 gdzie problem z odprowadzaniem wody nie występuje.

Prawdopodobnie poprawione uszczelki mają małe nacięcia odprowadzajace skutecznie wodę , tak jak na fotce poniżej

ly4NZUm.jpg

Ja zamówiłem na próbę nową uszczelkę z tym najnowszym indexem i zdam relacje czy pomogło.

Wymieniłeś uszczelkę ? Pomogło ?

Ja też się zastanawiam co z tym robić u siebie :co:

2. Od dłuższego czasu zamierzam zrobić upgrade hamulców do 320/288 - czekałem tylko aż obecny zestaw będzie do wymiany, no i dziś zaświeciła się kontrolka okładzin. W międzyczasie rozbiłem rozeznanie czy moje zimowe felgi 16" wejdą na zaciski 320:

Nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi - zresztą nie ma się czemu dziwić, konfiguracji felg i hamulców jest tyle że :facepalm: - no i pozostaje mi zrobić test.

W związku z tym szukam kogoś kto ma hamulce 320 i byłby chętny poświęcić trochę czasu i wspólnie przymierzyć moją felgę czy wejdzie na jego zacisk.

Proszę o kontakt jak ktoś byłby chętny.

3. Dzięki za odpowiedzi, myślałem że będzie bez problemów bo inne 16" jakoś się mieszczą. :kwasny: Spróbuję przymierzyć koło u kogoś kto ma już 320.

Czy wystarczy jak zmierzę przód a o tył mogę być spokojny czy też nie wiadomo ?

Zmiana ze standardowych na 312 chyba wiele nie da ? Jest sens takiej przekładki ? :eusathink:

Wymiana felg raczej nie wchodzi w grę bo zdecydowanie podraża całą operację.

4. Witam,

Przyznaję, że nie czytałem całego wątku od początku :embarrassed: ale mam krótkie pytanie: czy BT może działać ze zwykłym radiem Concert II ? Mam zestaw Culman'a z uchwytem na tunelu środkowym ale dla starego Simensa. Czy da się to jakoś użyć z BT? Zależy mi głównie na odbieraniu połączeń przychodzących przy pomocy zestawu głośnomówiącego (punkty za gadanie przez telefon są trochę stresujące :naughty:).

Z góry dzięki za pomoc :hi: