Treść opublikowana przez Tomi_G
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Bardzo proszę o rozkodowanie VIN A4B9: WAUZZZF42LA036098
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Bardzo proszę o rozkodowanie VIN A4B9: WAUZZZF44JA157096
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Cześć, Dziękuję "siaj" i "lukgem" za odpowiedzi do mojego pytania ? Muszę faktycznie pomyśleć co zrobić z tymi moimi tarczami. Są praktycznie nowe ale samochód bardzo mało jeździ i tarcze "zarosły" rdzą. Cena za toczenie faktycznie nie duża to może zrobię eksperyment i zobaczę jak będzie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Cześć, Szukam w okolicy Rzeszowa warsztatu do przetoczenia tarcz hamulcowych. Najlepiej ślusarskiego gdzie sam mógłbym dostarczyć tarcze bo ich zdjęcie to pestka. Warsztaty mechaniczne oferują usługę zdjęcia, zawiezienia i montażu ale wszystko przeciąga się w czasie i cena podbijana jest za montaż i demontaż.
-
Woda na progu
Wymieniłeś uszczelkę ? Pomogło ? Ja też się zastanawiam co z tym robić u siebie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Od jakiegoś już czasu przymierzam się do wymiany hamulców na 320. Niestety nie wiadomo czy moje zimowe koła 16" z Passata wejdą na takie zaciski - zebrałem różne opinie na ten temat. Szukam kogoś kto ma tarcze 320 w B6 w Rzeszowie lub okolicach i zgodziłby się na przymiarkę mojej felgi na swoim aucie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.youtube.com/watch?v=2e2SnzVNNtM:quattro: Chyba trzeba mieć dużo wolnego czasu żeby wymyślić coś takiego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nieotwarty pierścień olimpijski w reklamie Audi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciekawe czy miał naklejki klubowe 200 km/h w terenie zabudowanym bez prawa jazdy. 20-latek zatrzymany po pościgu - TVN24
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja od czerwca zastanawiam się czy kupić zaślepkę którą mi wtedy ukradli. Widzę że dalej to "chodliwy" towar więc chyba jednak nie warto :wallbash:Tylko ta paskudna dziura w zderzaku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A jakie parametry ma ta felga: szerokość, ET ? chyba bez przymiarki się i tak nie obejdzie , trochę duże ryzyko żeby po wymianie zacisków na szybko szukać felg na zimę jak moje nie wejdą ale dzięki za info
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Od dłuższego czasu zamierzam zrobić upgrade hamulców do 320/288 - czekałem tylko aż obecny zestaw będzie do wymiany, no i dziś zaświeciła się kontrolka okładzin. W międzyczasie rozbiłem rozeznanie czy moje zimowe felgi 16" wejdą na zaciski 320: http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/all-b6-b7-upgrade-hamulcow-a4-19418/index119.html#post3508835 Nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi - zresztą nie ma się czemu dziwić, konfiguracji felg i hamulców jest tyle że - no i pozostaje mi zrobić test. W związku z tym szukam kogoś kto ma hamulce 320 i byłby chętny poświęcić trochę czasu i wspólnie przymierzyć moją felgę czy wejdzie na jego zacisk. Proszę o kontakt jak ktoś byłby chętny.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ładne było Pościg na ulicach Zgorzelca. Skradzionym audi uciekał przed policją - TVN24
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, Paczka i koperta dotarły - wszystko OK
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Wysłane PW z zapytaniem o różne części
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciekawy jestem czy gdyby chociaż członkowie klubu kupowali części w serwisach (albo przynajmniej w pewnych źródłach - tylko jak je sprawdzić na 100% ) a nie na Allegro i giełdach to czy skala kradzieży byłaby mniejsza. Jak są chętni do „tańszych” zakupów to biznes kradzionych części będzie się kręcił w nieskończoność, a nam pozostaje tylko
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale o co chodzi ? Masz moją zaślepkę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z moich felg też dekielki poszły (między 20 a 22 maja ). No to dziś zginęła zaślepka (kolor czarny metalic) wkręcanego haka z przedniego zderzaka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z moich felg też dekielki poszły (między 20 a 22 maja ).
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki za odpowiedzi, myślałem że będzie bez problemów bo inne 16" jakoś się mieszczą. Spróbuję przymierzyć koło u kogoś kto ma już 320. Czy wystarczy jak zmierzę przód a o tył mogę być spokojny czy też nie wiadomo ? Zmiana ze standardowych na 312 chyba wiele nie da ? Jest sens takiej przekładki ? Wymiana felg raczej nie wchodzi w grę bo zdecydowanie podraża całą operację.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam, Planuję upgrade hamulców na 320 i mam wątpliwości czy felga 16'' 7J ET 37 z Passata (numer z ETKI: 3B0601025LZ31) wejdzie na większe zaciski czy konieczna będzie wymiana felg Przykładowe zdjęcie: Zdjęcie pochodzi ze strony: 16 vw 5x112 wheel picture database Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, Paczka dotarła, wszystko zgodnie z ustaleniami Dzięki i do następnego razu
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam, Przyznaję, że nie czytałem całego wątku od początku ale mam krótkie pytanie: czy BT może działać ze zwykłym radiem Concert II ? Mam zestaw Culman'a z uchwytem na tunelu środkowym ale dla starego Simensa. Czy da się to jakoś użyć z BT? Zależy mi głównie na odbieraniu połączeń przychodzących przy pomocy zestawu głośnomówiącego (punkty za gadanie przez telefon są trochę stresujące ). Z góry dzięki za pomoc
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam Szukam informacji na temat warsztatu firmy Tesam w Nowym Sączu ul. Rokitniańczyków 8 - miał ktoś z Was z nimi jakieś doświadczenia ? Być może ich odwiedzę i chodzi mi głównie o to czy wiedzą co robią czy strach do nich jechać Wszelkie odpowiedzi i informacje mile widziane (może być na PW). Dzięki za pomoc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Życzę Wam wszystkim zdrowych,spokojnych i wesołych świąt