Tomi_G

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomi_G

1. Cześć, Dziękuję "siaj" i "lukgem" za odpowiedzi do mojego pytania ? Muszę faktycznie pomyśleć co zrobić z tymi moimi tarczami. Są praktycznie nowe ale samochód bardzo mało jeździ i tarcze "zarosły" rdzą. Cena za toczenie faktycznie nie duża to może zrobię eksperyment i zobaczę jak będzie.
  2. Cześć, Szukam w okolicy Rzeszowa warsztatu do przetoczenia tarcz hamulcowych. Najlepiej ślusarskiego gdzie sam mógłbym dostarczyć tarcze bo ich zdjęcie to pestka. Warsztaty mechaniczne oferują usługę zdjęcia, zawiezienia i montażu ale wszystko przeciąga się w czasie i cena podbijana jest za montaż i demontaż.
  3. Tomi_G

Woda na progu

Wymieniłeś uszczelkę ? Pomogło ? Ja też się zastanawiam co z tym robić u siebie
  4. Od jakiegoś już czasu przymierzam się do wymiany hamulców na 320. Niestety nie wiadomo czy moje zimowe koła 16" z Passata wejdą na takie zaciski - zebrałem różne opinie na ten temat. Szukam kogoś kto ma tarcze 320 w B6 w Rzeszowie lub okolicach i zgodziłby się na przymiarkę mojej felgi na swoim aucie.
  5. http://www.youtube.com/watch?v=2e2SnzVNNtM:quattro: Chyba trzeba mieć dużo wolnego czasu żeby wymyślić coś takiego
  6. Ciekawe czy miał naklejki klubowe 200 km/h w terenie zabudowanym bez prawa jazdy. 20-latek zatrzymany po pościgu - TVN24
  7. Ja od czerwca zastanawiam się czy kupić zaślepkę którą mi wtedy ukradli. Widzę że dalej to "chodliwy" towar więc chyba jednak nie warto :wallbash:Tylko ta paskudna dziura w zderzaku
  8. A jakie parametry ma ta felga: szerokość, ET ? chyba bez przymiarki się i tak nie obejdzie , trochę duże ryzyko żeby po wymianie zacisków na szybko szukać felg na zimę jak moje nie wejdą ale dzięki za info
  9. Od dłuższego czasu zamierzam zrobić upgrade hamulców do 320/288 - czekałem tylko aż obecny zestaw będzie do wymiany, no i dziś zaświeciła się kontrolka okładzin. W międzyczasie rozbiłem rozeznanie czy moje zimowe felgi 16" wejdą na zaciski 320: http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/all-b6-b7-upgrade-hamulcow-a4-19418/index119.html#post3508835 Nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi - zresztą nie ma się czemu dziwić, konfiguracji felg i hamulców jest tyle że - no i pozostaje mi zrobić test. W związku z tym szukam kogoś kto ma hamulce 320 i byłby chętny poświęcić trochę czasu i wspólnie przymierzyć moją felgę czy wejdzie na jego zacisk. Proszę o kontakt jak ktoś byłby chętny.
  10. Ładne było Pościg na ulicach Zgorzelca. Skradzionym audi uciekał przed policją - TVN24
  11. Ciekawy jestem czy gdyby chociaż członkowie klubu kupowali części w serwisach (albo przynajmniej w pewnych źródłach - tylko jak je sprawdzić na 100% ) a nie na Allegro i giełdach to czy skala kradzieży byłaby mniejsza. Jak są chętni do „tańszych” zakupów to biznes kradzionych części będzie się kręcił w nieskończoność, a nam pozostaje tylko
  12. Z moich felg też dekielki poszły (między 20 a 22 maja ). No to dziś zginęła zaślepka (kolor czarny metalic) wkręcanego haka z przedniego zderzaka
  13. Z moich felg też dekielki poszły (między 20 a 22 maja ).
  14. Dzięki za odpowiedzi, myślałem że będzie bez problemów bo inne 16" jakoś się mieszczą. Spróbuję przymierzyć koło u kogoś kto ma już 320. Czy wystarczy jak zmierzę przód a o tył mogę być spokojny czy też nie wiadomo ? Zmiana ze standardowych na 312 chyba wiele nie da ? Jest sens takiej przekładki ? Wymiana felg raczej nie wchodzi w grę bo zdecydowanie podraża całą operację.
  15. Witam, Planuję upgrade hamulców na 320 i mam wątpliwości czy felga 16'' 7J ET 37 z Passata (numer z ETKI: 3B0601025LZ31) wejdzie na większe zaciski czy konieczna będzie wymiana felg Przykładowe zdjęcie: Zdjęcie pochodzi ze strony: 16 vw 5x112 wheel picture database Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
  16. Witam, Paczka dotarła, wszystko zgodnie z ustaleniami Dzięki i do następnego razu
  17. Witam, Przyznaję, że nie czytałem całego wątku od początku ale mam krótkie pytanie: czy BT może działać ze zwykłym radiem Concert II ? Mam zestaw Culman'a z uchwytem na tunelu środkowym ale dla starego Simensa. Czy da się to jakoś użyć z BT? Zależy mi głównie na odbieraniu połączeń przychodzących przy pomocy zestawu głośnomówiącego (punkty za gadanie przez telefon są trochę stresujące ). Z góry dzięki za pomoc
  18. Witam Szukam informacji na temat warsztatu firmy Tesam w Nowym Sączu ul. Rokitniańczyków 8 - miał ktoś z Was z nimi jakieś doświadczenia ? Być może ich odwiedzę i chodzi mi głównie o to czy wiedzą co robią czy strach do nich jechać Wszelkie odpowiedzi i informacje mile widziane (może być na PW). Dzięki za pomoc
  19. Witam Życzę Wam wszystkim zdrowych,spokojnych i wesołych świąt