Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

psocia4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez psocia4

  1. ja tam bym wolała nawet na 16
  2. znając życie - nie przyjadą - albo spotkają się w Toruniu
  3. Majki Krzychu, Damian
  4. tylko żeby nie było kamer tak jak ostatnio
  5. dziewczyny górą :>[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:29_________________________________________________ to nie było śmieszne Nie miało być... jestem wdzięczny Patrykowi że mnie podpiął nie tylko mnie zresztą Patrykowi?? czy Przemkowi ;p czy mówimy o innej osobie
  6. http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Rzad-kupuje-sobie-nowe-audi,wid,12558752,wiadomosc.html?ticaid=1aaf6
  7. spot - motoarena godz koło 22 to były czasy
  8. ul toruńska - to ich nowa miejscówka - i nawet tam z Rafałem byliśmy. mówiłam ostatnio Reniowi o tym miejscu
  9. co sądzicie o tym??
  10. ja się wpisałam ale widze, że niektórzy pomylili dział z "moja a4" - ale to tylko moje zdanie.
  11. grill ma być jutro
  12. do pracy szedł
  13. 10 % zniżki na usługi fryzjerskie smiley dla wszystkich smiley Salon Fryzjerski E&K - Ewelina Kwiatkowska Pałucka 6 tel. 667-290-768
  14. to ino sie staraj Ps. Dzis napisal do mnie forumowicz i szuka takiej audiczki jak moja czarnula Moze akurat sie uda i bedzie B8 w teamie jest juz w klubie B8 - madmac73 - jeździł w zeszłym roku na spoty i jak znajdzie czas to na pewno sie pojawi w tym roku
  15. ale inteligentna rozmowa
  16. chodziło mi o serwer i dukaty na niego
  17. jak na razie na liscie jest manny90 zuzk@ rafi_a4 psocia4 ale Ciebie majki77 nie widze
  18. kierownik przyznaj się to Ty nią uciekałeś?? Pościg za kradzionym audi
  19. jak Toruń wygląda?? tak było - http://wiadomosci.wp.pl/gid,12299480,title,Wisla-wlewa-sie-do-Torunia,galeria.html a jak jest?? z tego co wiem to 80 w czarnowie ruch wahadłowy, ale przejezdny.
  20. a co robimy w niedziele??
  21. a propo znaczka ci którzy pamiętają nasza poprzednia audi nie miała żadnego znaczka i stwierdzam że znaczek musi być inne nie PS Zuza - nie wiedziałaś jej przypadkiem?? trafiła do ina znak rozpoznawczy brak znaczków- na tyle naklejka a4 butelkowa zieleń, ksenony, jasna skóra
  22. wyskakiwać z mamony http://www.a4-klub.pl/smf/serwer_klubowy-t134351.0.html
  23. kierownik coś dla Ciebie http://moto.wp.pl/kat,45754,title,Samochody-po-powodzi,wid,12291378,wiadomosc.html ....."Przede wszystkim tapicerka powinna nosić normalne ślady używania - jeśli jest zbyt czysta i pachnąca, może być to podejrzane. Dywaniki również nie powinny być nowiutkie. Brud powinien być też w różnych zakamarkach pod maską. Jeżeli wszystko jest wypucowane jakby samochód wyjechał z fabryki, to powinno wzbudzić naszą czujność. Wtedy warto wybrać się do mechanika by dokładnie przejrzał auto".....
  24. zabije
  25. mam całe 5 zdjęć ;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.