TaSiOrXx2

Osiągnięcia TaSiOrXx2

Reputacja

1. Ale przed kupnem potrzebuje jeszcze model dokładnej pompy z etki
  2. A ja mam 2003 rok z kwietnia, I teraz nie wiem jaki numer będzie pasował do pompy
  3. Jakieś handlarz częściami mi powiedział ze są dwa rodzaje tych pomp do awx i teraz mam dylemat, bo nie wiem co mam zamówić. A moja pompa vacum stara jest aucie u mechanika a on kazał mi zamówic inna a ja nie wiem jaki tam jest rodzaj. A potrzebuje to jak najszybciej. A z którego roku był ten AWX??
  4. Potrzebuje pilnie numer z etki do pompy Vacum do modela silnika AWX. podobna sa dwa rodzaje pomp(na oringu lub bez). A jak mam ja do wymiany i nie wiem jaka zamówić czy z końcówka 038145209A czy z 038145209Q. Mam prośbę do klubowiczów czy możecie mi podesłać numer z etki do tej nieszczęśliwej pompy vacum? Numer nadwozia WAUZZZ8E74A014508
  5. właśnie zmierzyłem tarcze i wszyło ze maja 344 a nie 320 a idzie kupić przewód hamulcowy czy mam zastosować tą rurkę miedziana?
  6. Gdzie dostane blaszki mocujące z logo S4?? I jaka cena tych blaszek w salonie?
  7. Witam Klubowiczów! Jutro będę robił przekładkę hamulców na 320 z 288. Wszystko mam oprócz jednej rzeczy. Powiedzie mi jaki długi mam kupić ten drut miedziany do hamulców? i jakiej średnicy kupić i na jaką śrubę ma być zakuty?? ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ---------- Hamulce Audi A4 S4 b6/b7 345/300mm komplet (2299216218) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no to koleś ma wystawione własnie ta rurke miedziana jaką chce tylko powiedziecie mi jaka jest ta rurka długa i zakończenie jakie jest
  8. dobra wszystko już zrobiłem jak by co to wpinamy się tak jak wcześniej pisałem
  9. to mam rozumieć że chcesz się podpiąc pod lampkę podsufitki jeśli tak to pin nr 2 w kostce to masa sterowana prez MK a zasilanie jest stałe to pin 15 kolego mówisz cały czas o tej pomarańczowej kostce?? kabel brązowy biały i czerwony żółty tak?
  10. kolego to jest b6 i nie mam przystosowanego modułu do tego zabiegu
  11. Kolego Bart-s tez mi prześlij numer konta to wpłacę za kogoś z listy co sie nie dorzucił. Moj kolega ostatnio miał tez wypadek b6 i kiera od a6 ale dostał w bok auta przy kole i wystrzeliła kurtyna i poducha we fotelu, widocznie tylko czujnik na słupku C dostał. Na kiedy będzie robiony ten test jak można wiedzieć?
  12. macie może koledzy rozpiske kostki 20pin w słupku A ?? Bo ta kostka w słupku B na pewno ma inne piny
  13. mam rozumieć ze pod ta pomarańczowa kostkę mam sie podpiąć pod kable brązowo biały i czerwony żółty żeby światełka pod nogi działały poprawnie?? no i pytanko czy z drugiej strony też mamy tak kostkę ??
  14. lampki do podświetlenia podłoża we fotelach z tyłu są kwadratowe czy takie same jak w boczkach??