karolkw

Pasjonat
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O karolkw

  1. Kabelek jest podłączony. Dzisiaj rano klapa nic kontrolki mrugają przekaźniki skaczą a rozrusznik ledwo dycha. Dwie godzinki ładowania to samo czyżby roczne aku padło?
  2. Panowie problem z rozrusznikiem rozwiązany ale zaczęła migać kontrolka wykrzyknik i pikać.Co to może być?
  3. Problem rozwiązany elektromagnes do wymiany. Wyciągnięcie, naprawa + części 150 zł. Dzięki chłopaki
  4. kontrolka zgaśnie jak przekręcę kluczykiem a jak się cofnie to się zapali jeśli mato jakieś znaczenie. Dzięki za szybką odpowiedź.
  5. Witam wszystkich. Mam problem, rozrusznik nie kręci tylko coś cyka i słychać jakieś buczenie z pompy chyba. Przedwczoraj odebrałem autko z naprawy czyścili mi turbo i było wszystko ok. Wczoraj rano też a popołudniu klapa żona mówiła ze chyba za 20 razem załapał, teraz stoi. Kontroli tak jak normalnie lampka ładowanie gaśnie jak przekręcę kluczy. Czy jest to wina rozrusznika?
  6. wystarczy wymiana czujnika czy pod komputer trzeba podpiąć. A jeszcze nie pokazuje temperatury sinika!!!
  7. Witam właśnie wymieniałem króciec bo miałem mały wyciek. No i właśnie mam teraz ten sam problem mianowicie kontrolka od świec nie gaśnie dopiero jak uruchomię silnik możecie mi powiedzieć o jaki czujnik chodzi bo niby wszystko podpięte ale coś mu brakuje
  8. Pobawię się zobaczymy co z tego wyjdzie [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 21:50_________________________________________________oktawian Dzięki tak jak pisałeś w imadło rozruszane wyciągnięte wyczyszczone nasmarowane działa.
  9. Dzięki wielkie a czy bawić się w wymiane prowadnic??
  10. Mam problem zdziera mi tarcze tylną od środka rozebrałem i zauważyłem że pracuje u mnie jedna prowadnica a druga stoi w miejscu niemożna jej wepchnąć ai obrócić. Pytanko czy ma tak być czy maja się dwie płynnie pracować?
  11. Sprawa załatwiona, gościu podłączył laptopa i się bez problemu podłączył. Okazało się złączka pod siedzeniem kierowcy. I tego nie rozumiem dlaczego inni nie mogli się podłączyć. Wina oprogramowania?
  12. Witam wszystkich Po problemie z uszczelką od filtra kabinowego na leciało mi wody do środka. Kontrolka się zapaliła i mam problem bo wag nie może się podłączyć widzi wszystko ale do poduch nie może się podłączyć. Objechałem paru specjalistów VAGI, laptopy i nic. Może miał z was taki problem
  13. ja dzisiaj miałem podobny problem tylko że kontrolka oleju mi zaczęła mrugać, ale odpalił za 5 razem aku mam nowe myślę że to wina świec
  14. Dzięki wielkie. Miałem ten sam problem już po kłopocie.