-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja juz mam urlopik w PL na czerwiec zalatwiony wiec odpada Poza tym smigam dalej niz za Liverpool ale to juz firmowym vanem hihi
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wiec kiedy sie spotykamy ?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mam nadzieje ze nie zabraknie kartow. Ostatnio zajelem 10 miejsce w GP na tym torze http://www.speedkarting.co.uk/
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mario-Kasta ja walcze z ignorancja ktora panuje na forum A-M oraz z kolkiem wzajemnej adoracji ale to jest jak Co to spota to z tego co mi wiadomo sa juz jakies plany
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wiec trzeba cos zorganizowac ... kielbaska karty hmm :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja tam walcze
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Sprawdzam co sie dziaje a raczej dzialo bo brakuje mi paru osob na innym forum i nie wiem o co kaman
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Witam po latach nieobecnosci
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
;( ;( ;( - tyle mam do napisania
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja na 70 % bede w niedziele. Jeszcze dam znac oczywiscie telefonicznie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Witam Pytanie jest jeszcze miejsce na karty ?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie wiem czemu na sile chcecie sie gdzies wybrac na impreze a nie zrobic co takiego ala Bradford
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie glosuje bo do konca wrzesnia to sie raczej nigdzie nie wybiore
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
http://rapidshare.com/files/261010456/video.3gp.html - filmik do sciagniecia 3gpp na koma. Jak ktos moze niech wrzoci na konto premium - np. Daniel Huan ino moje R8 stalo nawet robilem nim rundy ... ech ... Na nastepny zlot zabiore moje a6
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mnie nie ma ... FILM ROX
RowerAKP
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta