Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marad_co

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marad_co

  1. Nie mam wlacznika. Tak to wersja z kierownica po prawej stronie. Ale najbardziej tempomat mnie zaintrygowal. Jak to sprawdzic ?
  2. A jak to sprawdzic czy dziala ?
  3. Dzieki za szybka odpowiedz. Tempomat to chyba w automacie a ja mam manual. Ktos wymienil chyba przelaczniki :/
  4. marad_co opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, mam 2 pytanka bo mnie bardzo to intryguje: 1. powiedzcie mi co to za przelaczniki na dzwigience od kierunkowskazow ? 2. W lampach przednich mam jakas dodatkowa zarowke. Probowalem zrobic fotke ale nie wiem czy ktos bedzie w stanie mi powiedziec co to jest. Halogeny ? Ale nie mam nigdzie na desce wlacznika do tego. Moze ktos wie ?
  5. A tak jasniej dla laika ?
  6. Witam, podbije temat bo mam podobne szopki, zero mocy autko mialo, fakt ze to seat alhambra ale silnik 1,9TDI i przeplywomierz byl padniety, wymienilem na drugi (uzywka ale myslalem ze bedzie ok) i teraz mam takie dziwne rzeczy. Do okolo 110km/h jest wszystko ok, powyzej natomiast jak depne w pedal to dzieje sie tak ze jakby moc mu spadala momentalnie i nawet jak zwolnie a potem przyspiesze drugi raz (chocby od 60km/h) to i tak nie ma mocy. Pomaga wylaczenie silniki i uruchomienie od nowa. Troche to wkurza bo przy wyprzedzaniu to masakra. Czy to moze byc przeplywonierz jednak walniety ? Na Vagu pokazuje dzis ten sam blad co powyzej ale nie kasowalem bledow po wymianie wiec moze zostaly stare. Jakies rady ?
  7. Czytalem i niestety nadal nie wiem jak odlaczyc immo w moim autku. Nie chodzi mi o naprawe ale fizyczne wylaczenie immobilaizera
  8. Jak w temacie. Nie obawiam sie kradziezy a denerwuje mnie ta migajaca dioda. Problem jest z dostaniem sie do elementow i oczyszczenia gdyz sa srubki wyrobione. Pomyslalem ze moze by go wylaczyc jakos. Moze Vag-iem ? Rocznik autka jak w profilu 1995r 1,8benz
  9. Autko z Dublina aczkolwiek zakupione w Cork. Tutaj nie wymienia sie tablic rejestracyjnych jesli sie zakupi z innego stanu. A co do kierownicy to faktycznie, pomieszkuje w IRL a wiec jak najbardziej odpowiednia strona dla mnie
  10. marad_co opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Oto moje Audi A4. Zwykle, najzwyczajniejsze, ktore mam od 2 dni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.