Treść opublikowana przez marad_co
-
[B5] Co to za ustrojstwo
Nie mam wlacznika. Tak to wersja z kierownica po prawej stronie. Ale najbardziej tempomat mnie zaintrygowal. Jak to sprawdzic ?
-
[B5] Co to za ustrojstwo
A jak to sprawdzic czy dziala ?
-
[B5] Co to za ustrojstwo
Dzieki za szybka odpowiedz. Tempomat to chyba w automacie a ja mam manual. Ktos wymienil chyba przelaczniki :/
-
[B5] Co to za ustrojstwo
Witam, mam 2 pytanka bo mnie bardzo to intryguje: 1. powiedzcie mi co to za przelaczniki na dzwigience od kierunkowskazow ? 2. W lampach przednich mam jakas dodatkowa zarowke. Probowalem zrobic fotke ale nie wiem czy ktos bedzie w stanie mi powiedziec co to jest. Halogeny ? Ale nie mam nigdzie na desce wlacznika do tego. Moze ktos wie ?
-
[B5 1.8 ADR] Błąd 16486 - Mass Air Flow Sensor (g70)
A tak jasniej dla laika ?
-
[B5 1.8 ADR] Błąd 16486 - Mass Air Flow Sensor (g70)
Witam, podbije temat bo mam podobne szopki, zero mocy autko mialo, fakt ze to seat alhambra ale silnik 1,9TDI i przeplywomierz byl padniety, wymienilem na drugi (uzywka ale myslalem ze bedzie ok) i teraz mam takie dziwne rzeczy. Do okolo 110km/h jest wszystko ok, powyzej natomiast jak depne w pedal to dzieje sie tak ze jakby moc mu spadala momentalnie i nawet jak zwolnie a potem przyspiesze drugi raz (chocby od 60km/h) to i tak nie ma mocy. Pomaga wylaczenie silniki i uruchomienie od nowa. Troche to wkurza bo przy wyprzedzaniu to masakra. Czy to moze byc przeplywonierz jednak walniety ? Na Vagu pokazuje dzis ten sam blad co powyzej ale nie kasowalem bledow po wymianie wiec moze zostaly stare. Jakies rady ?
-
Jak odlaczyc immobilaizer ?
Czytalem i niestety nadal nie wiem jak odlaczyc immo w moim autku. Nie chodzi mi o naprawe ale fizyczne wylaczenie immobilaizera
-
Jak odlaczyc immobilaizer ?
Jak w temacie. Nie obawiam sie kradziezy a denerwuje mnie ta migajaca dioda. Problem jest z dostaniem sie do elementow i oczyszczenia gdyz sa srubki wyrobione. Pomyslalem ze moze by go wylaczyc jakos. Moze Vag-iem ? Rocznik autka jak w profilu 1995r 1,8benz
-
Moje Audi A4
Autko z Dublina aczkolwiek zakupione w Cork. Tutaj nie wymienia sie tablic rejestracyjnych jesli sie zakupi z innego stanu. A co do kierownicy to faktycznie, pomieszkuje w IRL a wiec jak najbardziej odpowiednia strona dla mnie
-
Moje Audi A4
Oto moje Audi A4. Zwykle, najzwyczajniejsze, ktore mam od 2 dni