Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ją też spadam. Muszę przespać się z ta turbiną . Dziex za teoretyczne wprowadzenie!
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ją sam nie wierze. Diman a co z tym tłumikiem, ten metalowy lepszy czy jak? Generalnie turbo będzie pasować 100%?
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Obowiązkowo!
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w tym drugim linku są również coolery Bankowo zamowie coś czego nie trzeba. Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło? Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował? tanio, ponieważ pewnie wyprzedają częsci, które im zalegają U nas 3 mies temu też były takie wyprzedaże, np szyba do A6, która kosztuje ok 1800zł, została sprzedana klientowi za 600zł Zastanawia mnie tylko jedno, jaro pisał, że turbo CAHA jest z końcówką E, a tutaj jest D, być może to jest po prostu tzw poprzednik... ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- nowa Jutro b3de dzwonił i pytał o wszystko. No i co z tym numerem właśnie?
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło? Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował?
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak tylko fura wyjedzie z garażu o własnych siłach to czemu nie. bier i rezamy jeszcze tylko cooler i orurowanie hurtownia jest dobra w sosnowcu niedaleko trasy 86 złączki pochytasz na allegro i gro No to jutro rano tam dzwonię!
  7. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Brać!?
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    do tej turbiny trzeba jeszcze dokupić tłumik szmerów który w ASO kosztuje 260zł Jakbym miał szukać nowej to może się opłaca tą brać nawet jak trzeba dokupić ten tłumik o którym mówisz?
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Przecie to czarna magia dla mnie!
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A no to luz. ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- no to bierz lawetę i dawaj do mnie do garażu ogarniemy to Jutro ogarnie temat turbo i podejmę decyzję Co robić i wtedy się odezwę. :hi:Jakby co to cza by Gregora atakować o robotę. ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- CAHA nowa 2250 używka ok. 1400plnów
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Sama rada w tym wypadku to mało.
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Taki z Ciebie spec? Ja na bank się za to nie będę brał sam bo pojęcia nie mam!
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wszystko w dobrych pieniądzach wychaczysz ja kupiłem turbo CAHA używkę 1200zł cooler 500zł o rurowanie dokładnie już nie pamiętam ale nie więcej niż 500zł z opaskami i pierdołami robocizną znaczy się spawaniem ja jeszcze wywaliłem kata tu coś dostaniesz za swój kat jak sprzedasz chodź jak kiedyś pytałem o sprzedaż to zaproponował mi 150zl bo mały więc położyłem sobie go do garażu niech leży no i korekta u Aligatora 400zł ale tu muszę powiedzieć że roboty miał kupę bo nabiłem mu klina że chłopaki wystroili już taki setap na 218KM więc on nie mógł być gorszy i się bawił 3 godziny więc jakieś ok. 2600zł chyba że pójdziesz w dwa coolery od BRD ale tam nie wyjdzie ci tyle co w centralnym coolerze No i wszystko jasne jeśli chodzi o fundusze. A kto Ci to wszystko robił?
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kropla Beskidu?
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Taaaaa ... To by nie było źle + turbo... A Swap silnika to już grubsza sprawa i chyba nie chce się w to pchać. Szukać nowej czy używki?
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No właśnie o tym myślałem ale chciałem popytać jak to wygląda? Jak z przeróbka, sterowaniem? Jak z funduszami... Zagadaj do Dimka on wkładał CAHA chyba. BRD chyba wchodzi Plug&play a w CAhA trzeba rzeźbić kolektor wydechowy chybaNo właśnie pisałem do niego a jutro zadzwonie. Jest ktoś w okolicy kto by ogarnął temat?P.S. Pasja bardzo ważna.
  18. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No właśnie o tym myślałem ale chciałem popytać jak to wygląda? Jak z przeróbka, sterowaniem? Jak z funduszami...
  19. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Bry! Swap na 3.0 wchodzi grę ale pod warunkiem, że zmieszcze się w 3 tysiach A tak na serio to nie wiem co robić Bulczas kratki zakupu.
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema! Turbo mi chyba padło! Diman może bym poszedł w ta stronę co ty... Dużo przeróbek? Dużo kasy?
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kozak!:kox: P.S.
  22. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Do wieczór
  23. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  24. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    clopaczek 18lat raper tworzyl rap o jednosladach Szkoda chłopa.
  25. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema z wieczora!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.