Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
Ją też spadam. Muszę przespać się z ta turbiną . Dziex za teoretyczne wprowadzenie!
-
Spoty Katowice i okolice
Ją sam nie wierze. Diman a co z tym tłumikiem, ten metalowy lepszy czy jak? Generalnie turbo będzie pasować 100%?
-
Spoty Katowice i okolice
Obowiązkowo!
-
Spoty Katowice i okolice
w tym drugim linku są również coolery Bankowo zamowie coś czego nie trzeba. Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło? Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował? tanio, ponieważ pewnie wyprzedają częsci, które im zalegają U nas 3 mies temu też były takie wyprzedaże, np szyba do A6, która kosztuje ok 1800zł, została sprzedana klientowi za 600zł Zastanawia mnie tylko jedno, jaro pisał, że turbo CAHA jest z końcówką E, a tutaj jest D, być może to jest po prostu tzw poprzednik... ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- nowa Jutro b3de dzwonił i pytał o wszystko. No i co z tym numerem właśnie?
-
Spoty Katowice i okolice
Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło? Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował?
-
Spoty Katowice i okolice
Jak tylko fura wyjedzie z garażu o własnych siłach to czemu nie. bier i rezamy jeszcze tylko cooler i orurowanie hurtownia jest dobra w sosnowcu niedaleko trasy 86 złączki pochytasz na allegro i gro No to jutro rano tam dzwonię!
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
do tej turbiny trzeba jeszcze dokupić tłumik szmerów który w ASO kosztuje 260zł Jakbym miał szukać nowej to może się opłaca tą brać nawet jak trzeba dokupić ten tłumik o którym mówisz?
-
Spoty Katowice i okolice
Przecie to czarna magia dla mnie!
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
A no to luz. ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- no to bierz lawetę i dawaj do mnie do garażu ogarniemy to Jutro ogarnie temat turbo i podejmę decyzję Co robić i wtedy się odezwę. :hi:Jakby co to cza by Gregora atakować o robotę. ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- CAHA nowa 2250 używka ok. 1400plnów- Spoty Katowice i okolice
Sama rada w tym wypadku to mało.- Spoty Katowice i okolice
Taki z Ciebie spec? Ja na bank się za to nie będę brał sam bo pojęcia nie mam!- Spoty Katowice i okolice
wszystko w dobrych pieniądzach wychaczysz ja kupiłem turbo CAHA używkę 1200zł cooler 500zł o rurowanie dokładnie już nie pamiętam ale nie więcej niż 500zł z opaskami i pierdołami robocizną znaczy się spawaniem ja jeszcze wywaliłem kata tu coś dostaniesz za swój kat jak sprzedasz chodź jak kiedyś pytałem o sprzedaż to zaproponował mi 150zl bo mały więc położyłem sobie go do garażu niech leży no i korekta u Aligatora 400zł ale tu muszę powiedzieć że roboty miał kupę bo nabiłem mu klina że chłopaki wystroili już taki setap na 218KM więc on nie mógł być gorszy i się bawił 3 godziny więc jakieś ok. 2600zł chyba że pójdziesz w dwa coolery od BRD ale tam nie wyjdzie ci tyle co w centralnym coolerze No i wszystko jasne jeśli chodzi o fundusze. A kto Ci to wszystko robił?- Spoty Katowice i okolice
Kropla Beskidu?- Spoty Katowice i okolice
Taaaaa ... To by nie było źle + turbo... A Swap silnika to już grubsza sprawa i chyba nie chce się w to pchać. Szukać nowej czy używki?- Spoty Katowice i okolice
No właśnie o tym myślałem ale chciałem popytać jak to wygląda? Jak z przeróbka, sterowaniem? Jak z funduszami... Zagadaj do Dimka on wkładał CAHA chyba. BRD chyba wchodzi Plug&play a w CAhA trzeba rzeźbić kolektor wydechowy chybaNo właśnie pisałem do niego a jutro zadzwonie. Jest ktoś w okolicy kto by ogarnął temat?P.S. Pasja bardzo ważna.- Spoty Katowice i okolice
No właśnie o tym myślałem ale chciałem popytać jak to wygląda? Jak z przeróbka, sterowaniem? Jak z funduszami...- Spoty Katowice i okolice
Bry! Swap na 3.0 wchodzi grę ale pod warunkiem, że zmieszcze się w 3 tysiach A tak na serio to nie wiem co robić Bulczas kratki zakupu.- Spoty Katowice i okolice
Siema! Turbo mi chyba padło! Diman może bym poszedł w ta stronę co ty... Dużo przeróbek? Dużo kasy?- Spoty Katowice i okolice
Kozak!:kox: P.S.- Spoty Katowice i okolice
Do wieczór- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
clopaczek 18lat raper tworzyl rap o jednosladach Szkoda chłopa.- Spoty Katowice i okolice
Siema z wieczora! - Spoty Katowice i okolice