WOLFowa

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez WOLFowa

1. a ta małpka to keżor ciebie opisuje ? :tongue4:

widziała mnie pod prysznicem :tongue4::polew:

no nie gadaj że się z małpami kąpiesz ? :polew:

ja mam za wielkie bice i nie umiem sobie pleców umyć :decayed:

ale żeby małpa ?? :gwizdanie:

lepsza małpa niż ta laska , coś mi ją pochytała na sylwestra :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przepraszam :polew: to się więcej nie powtórzy :decayed:

ale ja myślałam że z sylwka mało co pamiętasz :D a tu jednak coś utkwiło w pamięci :tongue4:

2. :hi:

pozdro od żółtaczki :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

a wiadomo kiedy wyjdziesz z tej choroby ? i jakie są w ogóle na to szanse ? :D

tak Karola się śmiej z chorego człowieka

podobno 14 dni ta choroba trzyma, i jestem na cenzurowanym

masakra

dziadek się śmiał i to samo miał :gwizdanie: oby to tylko zaraźliwe nie było :kox:

3. a mnie nie chcieli zabrać :disgust:

to świnie :tongue4:

nuu za karę teraz marzną :kox:

ee aż tak zimno niejest :wink4: poza tym pewnie są pod realem albo już w maku siedzą grubasy

jak w Mc to dobrze że nie pojechałam gwizdanie jak nie jest zimno ? Jak przed chwilą z psem wyszłam to myślałam że ten wiatr mi głowę urwie thumbdown

nuu za karę teraz marzną kox

hehe u mnie niema takiego wiatru jak piszesz :cool1:

no tak Sosnowiec ;D tam w ogóle inny klimat jest :tongue4: a propos jutro się do tych waszych tropików wybieram :decayed: to mówisz jakiś strój kąpielowy i te sprawy ?? :cool1:

4. a mnie nie chcieli zabrać :disgust:

to świnie :tongue4:

nuu za karę teraz marzną :kox:

nuu za karę teraz marzną kox

5. to bungee mi nie pasowalo bo 4000m haha

ale ciekawy weekend :good: za***iście :kox: :kox: :kox:

a z soboty na niedziele poszliśmy do klubu vavavoom przy krupówkach . łogień z d*py :kox: muza koks :kox: a laski sie kurwiły na parkiecie jak nie wiem :decayed: panie kelnereczki też były fajne :decayed:

potem rano bungee , potem hot peperoni w pizza hut :polew: adrenalina ja nie wiem hehe :P no i obsługiwała nas fantastyczna pani kasia , która non stop sie do mnie uśmiechała ;) jakbym zostawał na dłużej w zakopcu to bym ją pochytał :kox: potem pojechaliśmy do nowego targu :) w nowym targu pajsła mnie osa w szyje :/ ale nie zniechęciło mnie to hehe , potem lotnisko i skok :D a potem do dom hehe :decayed:

taki to pożyje :tongue4:

6. on chciał

:polew: :polew:

to już wiemy dlaczego się nie odbyła ta przebierana impreza w Jarosławcu ;D

bo przebrania Pana z pola nikt by nie pobił :decayed:

nie pana z pola , tylko Siemiana :polew: patrz na długość włosów :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale co to za przebranie ? :tongue4:

7. Szersze opony i wiadro przegubów - Kupie :polew: :polew:

.. ale jak się już w Przegubowie wyląduje to nawet całe wiadro nie pomoże :tongue4:

o widzę że i wilczki doleciały do mety :decayed:

jak tam Karola, zaliczyła? :naughty:

tak tak zaliczyłam :D jak mogłabym nie zaliczyć jak z taką latarką mi było dane się uczyć :decayed:

Wolf był u mnie na laptopie zalogowany i dlatego z jego konta pierwszy post - chyba nie myślałaś że tak szybko doszedł do siebie :>