Treść opublikowana przez Bulczas
-
[ALL B5] Zdjecie FELG tył
Też miałem kiedyś taki przypadek i pomogło napierdzielanie młotkiem przez drewienko takie dość spore plus coś w rodzaju wd-40
-
[B5 ALG] Zawieszenie gwintowane-kupić sam przód,czy komplet?
Ostatnio na allero widziałem nowe gwinty FK tyle że do FWD za 1200zł. Pisało w aukcji że można sprowadzić inne na zamówienie może zagdajcie do gościa i wam nagra do Quattro :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Zobaczyć taką minę kolesia pewnie bezcenne, za wszystkie spie...lone rzeczy zapłacisz kartą master card
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za połowę spota
-
Spoty Katowice i okolice
Dziwisz się jak takie oszołomy u nas są
-
Spoty Katowice i okolice
No wpisowe to chyba krata browarów mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie i po co tak od razu odstraszacie :> a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty sama Przepraszam nie wiedziałem. To wpisowego nie trzeba
-
Spoty Katowice i okolice
No wpisowe to chyba krata browarów kierowcy.... Czy ktoś piję na spocie
-
Spoty Katowice i okolice
No wpisowe to chyba krata browarów
-
Spoty Katowice i okolice
W pierwszym poście masz dokładny adres :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja może się wyrwę wcześniej z pracy to będę wcześniej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ok to jak coś to się z tobą zabiorę :>
-
Spoty Katowice i okolice
Dłużej i tak nigdy nie siedzą :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
po pracy Ja będę po 22 to zabierzesz się ze mną w drodzę powrotnej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Zaraz spadam do roboty
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
U mnie siedzi Pionieer 5800 z rożnymi kolorami podświetlenia. Mam klawisze czerwone a wyświetlacz biały. Jak dla mnie spoko to wygląda i gra ładnie
-
[ALL] Jak szybko starzeje sie opona?
Jest dość stara i raczej leżała :gwizdanie: Mój wulkanizator nie poleca takich opon a siedzi w fachu już kilkanaście lat :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Trzymajcie się Ja dziś po południu lajtowo sobie jeździłem
-
Spoty Katowice i okolice
a tyś był wczoraj ?? :polew: No nie mogę
-
Spoty Katowice i okolice
Wtedy już nie myślałem o robieniu fotek
-
Spoty Katowice i okolice
Rafał ty ze mną byłeś w damskim kiblu? jak nie ty to Miszka albo sam byłem Ja na pewno nie
-
Spoty Katowice i okolice
Nie chciał otworzyć to sami to zrobiliśmy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Albo jak my z Miszką wyrwaliśmy drzwi w kiblu żeby się dostać do Keżora
-
Spoty Katowice i okolice
bo ja wiem :gwizdanie: chyba z mamą , bo rano mi powiedziała : cześć pijaku dodałem ankiete, prosze wszystkich o głosowanie Ankieta :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Mi mówił że ktoś miał po niego przyjechać :gwizdanie: