Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Aha no to luzik Lubię kiedy przyjeżdza kurier na tego już się nie mogę doczekać A śmiałeś się ze mnie na gadu :gwizdanie: nie no, nie z tego :gwizdanie: tylko z tego Twojego bezguścia Jeszcze Ci gały opadną w lato jak zobaczysz moją liczę na to :> na prawdę, chciałbym żeby tak było I wzajemnie. Kiedy idziemy na jakąś imprezę imperium itp
-
Spoty Katowice i okolice
Aha no to luzik Lubię kiedy przyjeżdza kurier na tego już się nie mogę doczekać A śmiałeś się ze mnie na gadu :gwizdanie: nie no, nie z tego :gwizdanie: tylko z tego Twojego bezguścia Jeszcze Ci gały opadną w lato jak zobaczysz moją
-
Spoty Katowice i okolice
Aha no to luzik Lubię kiedy przyjeżdza kurier na tego już się nie mogę doczekać A śmiałeś się ze mnie na gadu :gwizdanie:
-
[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3
No pokaż springi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Aha no to luzik Lubię kiedy przyjeżdza kurier
-
[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3
Nie ma opcji musisz szukać do swojego rocznika i motoru. na początek kup dobre felgi, oryginalne, potem pomaluj dokładki i wrzuć zawieszenie 500 zł ? to co Ty chcesz kupić? na pewno za tyle nie kupisz eibacha :gwizdanie: jak amortyzatory masz dobre to ewentualnie załóż do nich takie sprężyny, nie będzie źle Używanego kupi ale nowego na pewno nie. Za nowego trzeba liczyć gdzieś z 800-900
-
Spoty Katowice i okolice
To co dziś ja gaszę światło :gwizdanie:
-
[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3
Podjedź na stację diagnostyczną i będziesz wiedział jaki stan amorów. No niestety za przyjemności trzeba płacić ;( Te fele są :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
No no zimny łokieć muza i nie pogadasz prawie, z wyłączoną klimą i bez muzyki, delektując się świstem turbiny Też czekam na te chwilę
-
Spoty Katowice i okolice
No no zimny łokieć muza i nie pogadasz
-
Spoty Katowice i okolice
dokładnie, teraz lans jest w modzie no ja to chciałbym już lato i chyba serio se 18" zapodam...zaraz poszukam -35 sprężynek... Każdy chyba czeka na cieplejsze dni :gwizdanie:
-
[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3
Jeśli masz ori amory to warto by zmienić bo te szybko padną. Powinno się zakładać to byle jakiego obniżenia amory o skróconym skoku ale eibach świetnie pracuje na Bilsteinie B4
-
Spoty Katowice i okolice
No to niezłe sknerusy bo jeżdża gnojwozami Nie koledzy chcą przyjechać z kozaka wyrezanymi furami :kox:
-
[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3
Zakładaj spreżyny Eibach -35mm i będzie wszystko Zawiecha nie ucierpi na pewno na tym bardzo a wygląd będzie o niebo lepszy.
-
Spoty Katowice i okolice
To dla kolegi z mysłowic raczej a no może i z mysłowic wydawało mi się że jest z sosnowca, a nie chciało mi się szukać Ty jesteś za bardzo niecierpliwy, już na starcie napisałeś że nie chcesz malować dokładek w kolor i nie chcesz innych jak 17'' felg, więc co tam ludzie Ci mają proponować? więcej luzu i spokoju W sumie to jest jeden z mysłowic i jeden z sosnowca co na batalionie non stop siedzą a na spoty to nie przyjeżdzają :gwizdanie:
-
[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3
A i nie zakładaj 17" bo w b6 nie warto :gwizdanie:
-
[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3
No ładna sztuka. Kolor Do takich felg jakie chcesz kupić to musi być dobra gleba inaczej będzie
-
Spoty Katowice i okolice
To dla kolegi z mysłowic raczej
-
Spoty Katowice i okolice
dobrze że masz takie podejście, a nie jak niektórzy koledzy którzy wpadną dopiero wtedy jak będą mieli wyrezane auto [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________ królu, nie łam się, będzie dobrze Dobre Pucek :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:54_________________________________________________ Zapraszamy
-
Spoty Katowice i okolice
Teraz to na pewno już nie da Ci pojeździć bo pomyśli że lecisz na jego furę :polew: nie no leciec nie lece ale fajnie sie tym jezdzilo To fakt też miałem okazję pojeździć
-
Spoty Katowice i okolice
Przecież zna się chyba na żartach i do nie weźmie sobie tego co mówimy do serca :gwizdanie: no nie wiem ale wole go bronic moze mi sie da jeszcze karnac tym swoim qwatro Teraz to na pewno już nie da Ci pojeździć bo pomyśli że lecisz na jego furę :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Przecież zna się chyba na żartach i do nie weźmie sobie tego co mówimy do serca :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior wstawaj potrzebujemy Cię :naughty: kto go potrzebuje? na pewno nie ja To jutro się chłopak zamknie w sobie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior wstawaj potrzebujemy Cię :naughty: zostaw go niech spi zaraz do roboty musi wstawac Nie śmieję się bo tydzień temu też wstawałem podobnie
-
[B5 AAH] Moja 2.8 Quattro
Ładna furka Wklej fotki jak wygląda na nowych lampach. Aa jaki tam masz kolego zawias bo ładnie siedzi z 18-stkami