Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
No forum poeciało w kulki ;( To poszedłem spać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Oglądam wszystkie jakie są. Mam jeden typ który prawdopodnie kupię jak się jakieś ładne szprychy nie pokażą
-
Spoty Katowice i okolice
Kontrola musi być :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
uważam że poprzednia wersja ładniejsza O gustach się nie dyskutuję
-
Spoty Katowice i okolice
OKAZJA :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Sprzedam za pół darmo :gwizdanie: http://moto.onet.pl/138058,5762066,2,zdjecie.html#id5762052
-
Spoty Katowice i okolice
Niezła sztuka
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
zapytaj Kanara :gwizdanie: Spoko żartuję Mój maluch jechał 160km/h
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba na postoju po lodzie Takie rzeczy to tylko w erze
-
Spoty Katowice i okolice
hehe refleks szachisty moja juz dawno obok mnie siedzi :gwizdanie: Lepiej późno niż wcale
-
Spoty Katowice i okolice
będzie wesoło daj znać Stanley jak przyjdzie żona Kędzior zapodaj jakieś fotki fajnych lasek będzie bardziej wesoło
-
Spoty Katowice i okolice
To pomogę wam w przejściu na następną stronę
-
Spoty Katowice i okolice
nie moge na forum Pisz a nie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Czemu masz ksywke od imienia dziewczęcego :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dla mnie też taki zestaw
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie dam rady chyba jutro pojechać do gliwic bo moja pracuje do 18;30[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:13_________________________________________________ hehehe Rafał hehehehe :polew: nie mój styl Mój też nie
-
Spoty Katowice i okolice
akurat te sa srednie Moje typy się nikomu nie podobają :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior bierz bo ja je kupię http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=894330008&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
-
Spoty Katowice i okolice
I znowu się pojawiłem Kto ma wtyki w pogodzie
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wiem jak z ich wytrzymałością bo nie testowałem ale no pewnie szybko padają.
-
Spoty Katowice i okolice
Pierwsze nie w moim typie i do tego made in chiny a drugie nawet nawet. :gwizdanie: nom made in china ale co zrobić jak człowiek kasiory niema, lepiej na chinolach niz na kołpaku jeździć , tak mnie się wydaję hehe Lepiej jakieś firmowe używki kupić takie jest moje zdanie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Pierwsze nie w moim typie i do tego made in chiny a drugie nawet nawet. :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Poproszę o taki pług
-
Spoty Katowice i okolice
a ty Keżor kiedy zmieniasz na ori ? dużo zarabiasz na tym wynajmowaniu garaża? jakbym brał opłaty za rezanie w grażu to bym B8 jeździł jak nie lepiej ja nie zmieniam , a na lato sie zastanawiam czy jeszcze nie skręcić bliżej ziemi Opłaty to nie głupi pomysł Ty Keżor jesteś rezaczem 2010 to się nie dziwię [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 18:03_________________________________________________Ja spadam panowie będę wieczorem może