Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. No forum poeciało w kulki ;( To poszedłem spać :gwizdanie:
  2. Oglądam wszystkie jakie są. Mam jeden typ który prawdopodnie kupię jak się jakieś ładne szprychy nie pokażą
  3. Kontrola musi być :polew:
  4. uważam że poprzednia wersja ładniejsza O gustach się nie dyskutuję
  5. OKAZJA :polew:
  6. Sprzedam za pół darmo :gwizdanie: http://moto.onet.pl/138058,5762066,2,zdjecie.html#id5762052
  7. Niezła sztuka
  8. Max
  9. zapytaj Kanara :gwizdanie: Spoko żartuję Mój maluch jechał 160km/h
  10. Chyba na postoju po lodzie Takie rzeczy to tylko w erze
  11. hehe refleks szachisty moja juz dawno obok mnie siedzi :gwizdanie: Lepiej późno niż wcale
  12. będzie wesoło daj znać Stanley jak przyjdzie żona Kędzior zapodaj jakieś fotki fajnych lasek będzie bardziej wesoło
  13. To pomogę wam w przejściu na następną stronę
  14. nie moge na forum Pisz a nie :gwizdanie:
  15. Czemu masz ksywke od imienia dziewczęcego :gwizdanie:
  16. Dla mnie też taki zestaw
  17. Ja nie dam rady chyba jutro pojechać do gliwic bo moja pracuje do 18;30[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:13_________________________________________________ hehehe Rafał hehehehe :polew: nie mój styl Mój też nie
  18. akurat te sa srednie Moje typy się nikomu nie podobają :polew:
  19. Kędzior bierz bo ja je kupię http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=894330008&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
  20. I znowu się pojawiłem Kto ma wtyki w pogodzie
  21. Nie wiem jak z ich wytrzymałością bo nie testowałem ale no pewnie szybko padają.
  22. Pierwsze nie w moim typie i do tego made in chiny a drugie nawet nawet. :gwizdanie: nom made in china ale co zrobić jak człowiek kasiory niema, lepiej na chinolach niz na kołpaku jeździć , tak mnie się wydaję hehe Lepiej jakieś firmowe używki kupić takie jest moje zdanie :gwizdanie:
  23. Pierwsze nie w moim typie i do tego made in chiny a drugie nawet nawet. :gwizdanie:
  24. Poproszę o taki pług
  25. a ty Keżor kiedy zmieniasz na ori ? dużo zarabiasz na tym wynajmowaniu garaża? jakbym brał opłaty za rezanie w grażu to bym B8 jeździł jak nie lepiej ja nie zmieniam , a na lato sie zastanawiam czy jeszcze nie skręcić bliżej ziemi Opłaty to nie głupi pomysł Ty Keżor jesteś rezaczem 2010 to się nie dziwię [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 18:03_________________________________________________Ja spadam panowie będę wieczorem może

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.