Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Powinno Kanar Somes
-
Spoty Katowice i okolice
Kanar, Pucek Z którego roku ta cordoba Kanar?? Moim kablem sprawdzałem cordobe z lat 99-02 i ibizę z lat 93-99
-
Spoty Katowice i okolice
Oki zabiorę Tylko będę dopiero po 22 niestety wcześniej jestem w pracy ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Ok już kumpel mi nagrał znajomego i mi jutro zrobi Ja mam jakieś ale do kasecioka starego w moim B5, jak coś mogę zabrać
-
Spoty Katowice i okolice
Nie pytałem i trochę kawał żeby jechać ode mnie :gwizdanie: Ja też dziś w pracy na popołudniu ale wpadnę później się poślizgać
-
Spoty Katowice i okolice
Witam z rana Jadę szukać jakiegoś speca
-
Spoty Katowice i okolice
No jak nie znajde jakiegoś dobrego speca to będę musiał poczekać. Termostat 20 minut roboty a jak czytałem opis to trochę roboty tam było i pisali że trochę im schodziło na wymianie :gwizdanie: Chyba że masz już taką wprawę
-
Spoty Katowice i okolice
Pewnie ktoś będzie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Siema panowie Potrzebny zakład który mi zmieni turbo i termostat bo fachowcy u mnie w okolicy tego nie potrafią A czeka kupiec na stare turbo i nie chcę żeby się rozmyślił :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Hmm raczej nie, nawet kiedyś mówiłem że podobny do Twojego. Albo kiedyś się przejęzyczyłem :gwizdanie:- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
No była okazja to kupiłem. Ceny nie zdradzę ale na pewno żaden z was by się nie zastanawiał Długo nie pisałem ale jakoś nie było czasu. W autku trochę zostało pomodzone A więc po kolei :gwizdanie: W miejsce czarnej stali doszły orginalne koła Audi/Ronal 7x16 z oponami Toyo S952. W okresie letnim na pewno je odnowie i pomaluje na jakiś ciemniejszy kolor. Doszło również zawieszenie gwintowane firmy FK. Auto teraz fajnie siedzi i lepiej jeździ Parę dni temu zakupiłem również turbinę AWX, w tym tygodniu przekładka. Poluje też na 216-stki ale to za jakiś czas. Szukam też jakiegoś felunku na lato, wybór padnie chyba na O.Z. Superturismo w kolorze grafitowym. Fotki w pierwszym poście- Spoty Katowice i okolice
Siema chłopaki. Pogoda super tylko jak patrzyłem przez okno to nie mogłem znaleź mojego bo tak zasypane :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
2007 to nie sa takie stare- Spoty Katowice i okolice
Siema panowie Kędzior jest taki jeden dość zaufany warsztat niby.. BDB wybór Kanar słyszałem o nich bardzo dobre oponie- [ALL B5] Felgi na Lato
O.Z. Borbet- Spoty Katowice i okolice
Ja skończyłem właśnie 4 piwko i spadam do łóżka. Narka panowie- Spoty Katowice i okolice
Chyba siema w nocy Ja siedzę ale zaraz idę w kime bo już późno- Spoty Katowice i okolice
No pewnie nie ma sensu iść na łatwiznę. A efekt będzie na pewno super. Sam mam zamiar zakładać spryski plus halogeny. :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
No trzeba polować na okazję. Ja kupiłem za 600zł. Sprawdzałem tak jak Keżor mówił luz na wirniku i wydaje się być ok- Spoty Katowice i okolice
Z alledrogo z gwarancja. AWX tylko nie ma sensu ładować większej bo potem trzeba większe wtryski, pompe 11mm itp a to dość duże koszty.- Spoty Katowice i okolice
W poniedziałek muszę popytać mechaników o zmianę turbiny bo byłem już u 3 i żaden nie chciał się podjąć- [ALL B5] Felgi na Lato
No długiej żywotności to one na pewno nie mają :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
No właśnie nie wiem co tak cicho. Kanar kiedy turbo itp :gwizdanie: Moje już leży w domku i czeka na zmiane- [ALL B5] Felgi na Lato
Nie kupuj plasteliny. A felgi to 17-stki bo mniejszych się nie opłaca. Poszukaj jakiś ori najlepiej lub jakiś firmówek. - [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...