Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Powinno Kanar Somes
  2. Kanar, Pucek Z którego roku ta cordoba Kanar?? Moim kablem sprawdzałem cordobe z lat 99-02 i ibizę z lat 93-99
  3. Oki zabiorę Tylko będę dopiero po 22 niestety wcześniej jestem w pracy ;(
  4. Ok już kumpel mi nagrał znajomego i mi jutro zrobi Ja mam jakieś ale do kasecioka starego w moim B5, jak coś mogę zabrać
  5. Nie pytałem i trochę kawał żeby jechać ode mnie :gwizdanie: Ja też dziś w pracy na popołudniu ale wpadnę później się poślizgać
  6. Witam z rana Jadę szukać jakiegoś speca
  7. No jak nie znajde jakiegoś dobrego speca to będę musiał poczekać. Termostat 20 minut roboty a jak czytałem opis to trochę roboty tam było i pisali że trochę im schodziło na wymianie :gwizdanie: Chyba że masz już taką wprawę
  8. Pewnie ktoś będzie :gwizdanie:
  9. Siema panowie Potrzebny zakład który mi zmieni turbo i termostat bo fachowcy u mnie w okolicy tego nie potrafią A czeka kupiec na stare turbo i nie chcę żeby się rozmyślił :gwizdanie:
  10. Hmm raczej nie, nawet kiedyś mówiłem że podobny do Twojego. Albo kiedyś się przejęzyczyłem :gwizdanie:
  11. No była okazja to kupiłem. Ceny nie zdradzę ale na pewno żaden z was by się nie zastanawiał Długo nie pisałem ale jakoś nie było czasu. W autku trochę zostało pomodzone A więc po kolei :gwizdanie: W miejsce czarnej stali doszły orginalne koła Audi/Ronal 7x16 z oponami Toyo S952. W okresie letnim na pewno je odnowie i pomaluje na jakiś ciemniejszy kolor. Doszło również zawieszenie gwintowane firmy FK. Auto teraz fajnie siedzi i lepiej jeździ Parę dni temu zakupiłem również turbinę AWX, w tym tygodniu przekładka. Poluje też na 216-stki ale to za jakiś czas. Szukam też jakiegoś felunku na lato, wybór padnie chyba na O.Z. Superturismo w kolorze grafitowym. Fotki w pierwszym poście
  12. Siema chłopaki. Pogoda super tylko jak patrzyłem przez okno to nie mogłem znaleź mojego bo tak zasypane :gwizdanie:
  13. 2007 to nie sa takie stare
  14. Siema panowie Kędzior jest taki jeden dość zaufany warsztat niby.. BDB wybór Kanar słyszałem o nich bardzo dobre oponie
  15. Ja skończyłem właśnie 4 piwko i spadam do łóżka. Narka panowie
  16. Chyba siema w nocy Ja siedzę ale zaraz idę w kime bo już późno
  17. No pewnie nie ma sensu iść na łatwiznę. A efekt będzie na pewno super. Sam mam zamiar zakładać spryski plus halogeny. :gwizdanie:
  18. No trzeba polować na okazję. Ja kupiłem za 600zł. Sprawdzałem tak jak Keżor mówił luz na wirniku i wydaje się być ok
  19. Z alledrogo z gwarancja. AWX tylko nie ma sensu ładować większej bo potem trzeba większe wtryski, pompe 11mm itp a to dość duże koszty.
  20. W poniedziałek muszę popytać mechaników o zmianę turbiny bo byłem już u 3 i żaden nie chciał się podjąć
  21. No długiej żywotności to one na pewno nie mają :gwizdanie:
  22. No właśnie nie wiem co tak cicho. Kanar kiedy turbo itp :gwizdanie: Moje już leży w domku i czeka na zmiane
  23. Nie kupuj plasteliny. A felgi to 17-stki bo mniejszych się nie opłaca. Poszukaj jakiś ori najlepiej lub jakiś firmówek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.