Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Gwint jest tylko na przodzie więc luz Daliśmy radę z Keżorem, nie chciałem Cię fatygować :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Witam O to efekt dzisiejszych prac z zawiasem Air ride i ukręcona śruba w końcówce drążka kierowniczego
-
Polecane opony letnie
No minimalnie te 6mm bieżnika Ci wystarczy na 2-3 sezony, w zależności od użytkowania :gwizdanie: Rok 2007 to też dobry wybór. Nawet ten 2006 rok nie będzie zły. Znam jeden fajny zakład w katowicach tylko nie pamiętam ulicy. Katowice - Bogucice ale ulicy ni huhu nie mogę sobie przypomnieć
-
Spoty Katowice i okolice
Nie no przełożę wyjazd bo nie mam sensu jechać jak nie ma śniegu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
To kto ma pożyczyć bagażnik dachowy co bym ten rower zabrał??
-
Spoty Katowice i okolice
To nie dobrze bo mam zamiar jechać 30 grudnia :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Siema :hi:Ja byłem na kręglach i mnie palce bolą :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Bierz póki jest Kanar bo mi się spodobał i chyba pojadę go kupić :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
No wiadomo taniej lepiej
-
Spoty Katowice i okolice
Kanar Taniej niż na alledrogo nie znajdziesz chyba :gwizdanie: Chyba że jakaś hurtownia albo po znajomości..
-
[ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
2 jest
-
Spoty Katowice i okolice
To radzę wyjechać z kraju
-
Spoty Katowice i okolice
Gdyby był śnieg mógłbym jechać pojeździć ale tak to nie ma frajdy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie widzę. Też kiedyś chciałem sobie dodać ale nie wychodziło :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 12:20_________________________________________________ Miszka
-
Spoty Katowice i okolice
Dziwna ta twoja tradycja Krolu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A reszte gdzieś wcieło
-
Spoty Katowice i okolice
Gdzie się podziali Ci główni spamerzy z katowic??
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley współczucia :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Wsumie racja :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak mnie moja puści to też podjadę Przecież rezanie to sama przzyjemność
-
Spoty Katowice i okolice
A w domu to mnie poskręca zaraz
-
Spoty Katowice i okolice
Siema panowie Kurde te święta... Nawet człowiek nie może iść porezać bo nie wypada..
-
Spoty Katowice i okolice
Jedziem na pasterkę Do jutra panowie Pitek zdrowych i wesołych
-
[ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
Michał wielkie dzięki za fotki Nie napisałem tego tematu żeby się kłócić. Szukałem trochę na forum i widziałem ten jeden temat. Jednak potrzebowałem takiej symulacji jaką mi przedstawił Michał. Teraz już mam obraz jak to będzie wyglądać. Ale i tak nie mogę się dalej zdecydować. Widzę że wszyscy są za ori s-line i chyba na takie się skuszę..
-
Zły rozmiar felg
Zapewne potrzebujesz pierścienie centrujące. Otwór pisty w Audi ma 57,1mm. Musisz zmierzyć otwór na feldze suwmiarką i dokupić odpowiednie pierścienie