Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki Krolu ale w totka to nie wygrałem chyba że o tym nie wiem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No ciekawa propozycja tylko ciężko znaleź takie..
-
Spoty Katowice i okolice
Jakiejś fajnej zawiechy... I myślę na tym AWX-em...
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka wszystkim. Jakoś nie mam czasu ostatnio spamować z wami :gwizdanie: Części może szukam ale nie ma nic ciekawego..
-
Spoty Katowice i okolice
Takiemu to dobrze :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No właśnie nie bardzo bo koleś jest ze szczecina
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Fajny spot mieli niebiescy Wszyscy swapy widzę szykują to i ja szukam gratów. Gość z poprzeniego forum ma dmuchawkę z AWX za 500zł Piszę że 2005 rok i tylko 67 tys. przebiegu. Coś mi się nie chce w to wierzyć.. I się zastanawiam czy brać poniżej kilka fotek
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wkładałem ich do starych lamp ale tu w tych ori też nie ma za dużo miejsca. Szerokości i przyczepności
-
Spoty Katowice i okolice
Hmm wyglądają ok ale w trochę zdjęcia nie pod tym kątem. Ja mam od Fabii. Poszukaj tu na miejscu czegoś
-
[ALL B5] Lampy przednie
Jedna lampa na pewno nie jest pod D2S. Numer seryjny na końcu powinien mieć oznaczenie AN a na zwykłej H7 AK
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Mgła masakryczna nic nie było widać jak wracałem z roboty. Podejdzie mi to coś do mojego afn'a http://www.a4-klub.pl/smf/turbina_garrett_gt1749va_20_tdi_140hp-t105903.0.html
-
Spoty Katowice i okolice
Witam po spocie opłacało się dojechać żeby do 24 w maku posiedzieć. A w drodze powrotnej było wielkie bum koleś na zakrecie przesadził chyba i auto całe zmasakrowane prawie.
-
Spoty Katowice i okolice
Wróciłem i zaraz do roboty. Mam jeszcze bo jechałem zgodnie z przepisami :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Bo mnie nie było to foty wam nie wyszły
-
Spoty Katowice i okolice
Wiem że drogi ale może uda sie gościa postawić do pionu i zejdzie opowienio z ceny.. Takk za 600zł myśle że by było warto go kupic..
-
[B5 AFN] Który gwint wybrać
Pucek też byłem skłonny już kupować TaTechnixa, ale znajomy z poprzedniegu klubu który sie zna na rzeczy radził kupić jakąś lepszą używkę. TaTechnix jest dobry do golfa i takich aut podobno. Jeszcze mam trochę czasu może coś się trafi. Do wiosny kawałek. To oczywiste ale jechać 150km żeby obejrzeć to trochę daleko... :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Który gwint wybrać
A co myślicie o takim zestawie?? http://moto.allegro.pl/item833890759_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_96_01_sedan.html
-
Spoty Katowice i okolice
Ja pie....le przepisy i rzadko ich przestrzegam bo są do bani. Ale zakupie CB to będzie luz Keżor jak zajrzysz tu to oceń ile jest wart taki zawias http://moto.allegro.pl/item833890759_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_96_01_sedan.html bo ta cena podana to chyba lekka przesada jak za używkę. A wygląda na ładny stan
-
Spoty Katowice i okolice
Witam po pracy Miałem jechać z nimi foty robić ale kurde rano mi wyjazd do czewy wypadł i trza by sie wyspać trochę. Jutro wpadnę po robocie na chwilę na spota jak będziecie.
-
Spoty Katowice i okolice
Wiem Miszka ja przed zrobieniem prawka maluchem zwiedziłem cały śląsk i nawet byłem w świętokrzyskim
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Będę zmuszony jeździć na lewo, bo ja bez auta to jak żołnierz bez karabinu[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 00:30_________________________________________________Przypomniało mi się teraz jak wracałem dziś z zakopca to podjechałem do maka w olkuszu. Wysiadam z auta a tu gość mi daje coś w rodzaju wizytówki. Patrzę A4 klub polska na górze. To mu mówie żeby na ramki sobie popatrzył. Co się okazało on był z Ełu i jak zobaczył ramki to odszedł :polew: Coś tam jeszcze parsknął na końcu że to te brzydkie i gorsze ramki. A ja se pomyślałem że głupszym się ustępuje i zamknąłem auto i poszedłem.
-
Spoty Katowice i okolice
Chętnie ale jestem w roboicie od 14-22
-
Spoty Katowice i okolice
Za rok też tak będę mówił :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Muszę zainwestować w to CB bo za te mandaty to bym miał turbo albo wtryski :wallbash: