Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Który gwint wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trochę poczytałem na forum na temat gwintu, ale mam wątpliwości który gwint kupić.. Więc proszę o opinie jakiegoś speca. Podaje dwa linki spośród których wybieram..

http://moto.allegro.pl/item823505267_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_polecam.html

http://moto.allegro.pl/item815680278_sportowe_zawieszenie_kw_fk_passat_b5_audi_a4_6.html

Opublikowano

Jak już to KW ale w ciemno bym nie kupował bo może być zmęczone, a ocena sprzedawcy bardzo subiektywna, lepiej kupić nowe trochę drożej, na alledrogo jest tego mnóstwo

Opublikowano

Jak dla mnie oba zestawy mogą być wytłuczone i okaże się że śrób nie da się ruszyć albo amory do regeneracji a wtedy kilka stów Ci dojdzie.

Opublikowano
  • Autor

Hmm to lepiej kupic nowego TaTechnix bo na KW to raczej za dużo pięniędzy..

Opublikowano

Ten drugi zawias nie podejdzie do A4. Passat ma inny tył.

Opublikowano

ja Rafał kupowałem w tym roku gwint używany ale do ADRa jeszcze, kupiłem naprawde tanio, ale zapieczone nakrętki regulacji...

opanowałem to, na przeglądzie wyszło że jest dobry, więc jeździłem

teraz raczej napewno wolę kupić dobre springi, albo nowy gwint Ta Technix...

chyba że wpadnie coś więcej kasy to coś lepszego, ale wątpie :)

ten ostatni gwint nie wygląda źle, ale najlepiej byś miał go na żywo obejrzeć :good:

Opublikowano

Wygląda zdrowo ale kota w worku się nie kupuje

Opublikowano
  • Autor
ja Rafał kupowałem w tym roku gwint używany ale do ADRa jeszcze, kupiłem naprawde tanio, ale zapieczone nakrętki regulacji...

opanowałem to, na przeglądzie wyszło że jest dobry, więc jeździłem

teraz raczej napewno wolę kupić dobre springi, albo nowy gwint Ta Technix...

chyba że wpadnie coś więcej kasy to coś lepszego, ale wątpie smiley

ten ostatni gwint nie wygląda źle, ale najlepiej byś miał go na żywo obejrzeć

Pucek też byłem skłonny już kupować TaTechnixa, ale znajomy z poprzedniegu klubu który sie zna na rzeczy radził kupić jakąś lepszą używkę. TaTechnix jest dobry do golfa i takich aut podobno. Jeszcze mam trochę czasu może coś się trafi. Do wiosny kawałek.

Wygląda zdrowo ale kota w worku się nie kupuje

To oczywiste ale jechać 150km żeby obejrzeć to trochę daleko... :gwizdanie:

Opublikowano

TaTechnixa, ale znajomy z poprzedniegu klubu który sie zna na rzeczy radził kupić jakąś lepszą używkę. TaTechnix jest dobry do golfa i takich aut podobno

dlaczego do golfa...

dziwna ta opinia bez uzasadnienia ...[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 08:33_________________________________________________większość co kupuje markowe gwinty za 3-4tys. nie wykorzystuje ich potencjału na drodze lub w miescie bo czym dieslem :polew: :polew: :polew:

ja mam TA-Technix i brałem go z uwagi na "komfort" na polskich drogach

Opublikowano

Cristoforo ja na Teinie z TDI pokazywałem co nie jednej Subarynie i innym wynalazkom jak można dobrze jechać FWD na dobrym zawiasie :)

Opublikowano

Cristoforo ja na Teinie z TDI pokazywałem co nie jednej Subarynie i innym wynalazkom jak można dobrze jechać FWD na dobrym zawiasie :)

czyli widać ze sa wyjątki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.