Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Ceny za używki koło 300-400zł a nowy w ASO podobno można kupić za 350zł
-
Spoty Katowice i okolice
No tez mi się tak wydaje a na allegro tego jest jak na lekarstwo. A jak juz jest to ceny z kosmosu.
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Szkoda ze wczoraj nie moglem być na całym spocie ale, w maku też było spoko. Panowie takie pytanko opłaca się grill od s4 za 150zl??
-
Spoty Katowice i okolice
Siemanko Dajcie mi znac do ktorej bedziecie siedziec na koma 507-598-895 bo nie wiem czy sie fatygowac po pracy..
-
[B5 ADP] Dobór akumulatora
Polecam Centre Futura mialem w poprzednim aucie i po calej nocy sluchania muzy dosc glosno auto palilo na dotyk (diesel) Do silnika 1,6 nie ma sensu kupowac duzego akumulatora ,bo nie potrzebuje on az tak duzego prau rozruchowego. 60Ah to jest max jaki mozna zaladowac, wiekszego nie ma sensu. Kolega ma w silniku 2,0 Centre Futura 62Ah i w zupelnosci wystarcza.
-
Spoty Katowice i okolice
Hehe stanley z kad ja to znam ja szukalem auta kazdy mowi bezwypadkowa, w idelanym stanie, a jak bylem n ogledzinach to przednia szyba peknieta, pogryzione galki regulacji itd.. Tak to juz jest. P.S Czemu wszyscy spia przeciez mloda godzina , gdybym mial teraz z kim spamowac to do jutra by byla dwusetna strona
-
Spoty Katowice i okolice
To co Miszka przeprowadzasz sie do krakowa??
-
Spoty Katowice i okolice
GRRRRUBO... Prawie jak Krolu ostatnim razem.. Jesli tak to nie ma problemu. Ze mna jak z dzieckiem za reke i do baru
-
[ALL B5] Jakie dekielki do tych felg
Poszukaj uzywek na allegro lub ASO. Zadzwon i zapytaj. Ostatnio kolega pytal o dekielki to felg AVUS S4 i chyba cena oscylowala w okolicach 80zl/szt.
-
Spoty Katowice i okolice
Bedzie tak samo jak ostatnio cisza cisza a w koncowej fazie dojdzie znow 20 stron.. A co do stawiania jutro mam urodziny i bym przywiozl cos na spota ale niestety jestem w pracy do 22
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
Tak przeczytalem ten tamat, obejrzalem kilka fotek srebrnych aut z czarnym dachem i tez chyba bede na przyszly sezon letni obklejal dach czarnym polyskiem. Do tego albo te felgi co sa albo bedzie jakis inny wzor ale na pewno pomalowany na jakis ciemny grafit lub czarna perle
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wieczorem. Kolega Tom77 ma do zaoferowania SKF za 120zl sztuke taniej nie znalazlem wiec zamowie. Nuda taka ze nic tylko sie napic Ja juz sie zaopatrzylem w czteropak lecha, miejsce wygodne przez TV i jakos poleci :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dokladnie jak Miszka pisze ja czekalem na swoje jeden dzien
-
Polecane opony zimowe
Lepiej kupic drugi komplet felg na zime. Przy zmianach opon miedzy sezonoami felgi sie zuzywaja. I kiedy chcesz sobie zmieniasz nie martwiac sie o kolejki u wulkanizatorow
-
Spoty Katowice i okolice
U mnie w s-c jest salon audi i tam kupowalem ul Jabloniowa 2 chyba
-
[ALL] Co to za felgi, jaka firma ??? wie ktoś
hmm wiesz ze nie wiem poszukaj w internecie powinno cos byc na ten temat
-
Spoty Katowice i okolice
Pamietasz moze Miszka ile placiles za lozyska?? Co bym nie przeplacil :>
-
[ALL] Co to za felgi, jaka firma ??? wie ktoś
Firma RH robi podobny model. I Artec chyba tez tylko nie wiem skad ta firma pochodzi..
-
Spoty Katowice i okolice
No dokladnie jaka firma robi ori do audi. Nie obraze sie jak podasz jakis sklep gdzie mozna to tanio wyrwac
-
Spoty Katowice i okolice
Niestety troche cienko z gotowka stoje w tym miesiacu. Chyba ze max mi kredyt zalatwi
-
Spoty Katowice i okolice
A jaka cena ori?? Wyslalem zapytanie do kolegi TOM77
-
Spoty Katowice i okolice
No nic za chwile jade popytac. I do sklepu po lozyko. Master sport to dobra firma?? http://moto.allegro.pl/item799486150_lozysko_kola_vw_passat_b5_audi_a4_a6_80_90_przod.html
-
Spoty Katowice i okolice
A co to za mechanik bo u mnie to pewnie mi krzykna ze 100zl za zmiane
-
Spoty Katowice i okolice
A jakie atrakcje przewiduja?? :> Moze zalatwie sobie wolne w robocie.. Krolu nadworny mechaniku ciezko wymienic przednie lozysko??
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Kurde tez bym chetnie sie wybral do gliwic gdyby nie te cholerne nocki.. Pytanie do jakiegos fachowca mam straszny huk jak jade z predkoscia 60-100 km/h z prawej strony. To bedzie lozysko prawda :> Myslalem ze wina opon ale po zmianie na inne tak samo.