Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Koles niezle wymiata..
-
Spoty Katowice i okolice
Czemu dziwne Miszka?? Za tydzien bede na 99%
-
Spoty Katowice i okolice
Za tydzien sie raczej pojawie na spocie a teraz bylem w pracy. A do ktorej siedzieliscie bo czasami jakbym nie byl zmeczony moglbym wpadac tak po 22..
-
Polecane opony zimowe
Zgadzam sie z kolega wyzej 4 takie same opony to najlepszy wybor, ja kupilem jakies kilka tygodni temu oponki TOYO SnoPro S942 195/65 opinie mialy nawet niezle jakie sa naprawde zobaczymy. Za komplet zaplacilem troche ponad 600zl
-
Spoty Katowice i okolice
Wrzucisz mi na fotek auta fotke tej felgi tylko zeby byla w graficie
-
Spoty Katowice i okolice
Chlopaki zna sie ktos na VT bo wpadl mi pomysl jeden.. ?
-
Spoty Katowice i okolice
Znajdziesz mi zastepstwo do pracy to chetnie podjade na spota niz do roboty P.S. Umyjcie auta bo ma padac
-
[ALL] firestone f 580 195/65/15 prośba o pomoc
Popatrz po rozbitkach moga miec takie opony na szrotach itp.. Sam mam chyba taka w kole zapasowym..
-
[ALL B5] Przeciągnięcie kabla z komory silnika do wnętrza
Ja mam przeciagniety kabel tam obok komputera jest tak uszczelka i wychodzi tak samo jak kabel przeciagniety przez kompa
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Zbytnio duzo rezania nie ma tylko takie pierdolki ale wszystko jest dostepne kiedys nawet ktos sprzedawal taki zestaw potrzebny do podmianki.. Mnie jutro nie bedzie jestem niestety w pracy po poludniu
-
Jaka nawigacja za 350 - 400 zł ???
Kosztuje Cie tylko sciagniecie z internetu.. Co do policji to byl kiedys artykul ze niby moga Ci sprawdzic. Ale jesszcze nie znam przypadku zeby sprawdzili. Zawsze mozesz w przypadku kontroli wlaczyc orginalne oprogramowanie z pozimu windowsa bo jest taka mozliwosc
-
Jaka nawigacja za 350 - 400 zł ???
Mozna wgrac sobie automape a w razie czego wrocic do ustawien fabrycznych i sie nic nie skapna na gwarancji
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich Zawsze mozna jakis lewy wykres wydrukowac
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich Niestety nie moglem wczoraj dluzej zostac a szkoda To pewnie super smakowaly potrawy z "grilla"
-
Spoty Katowice i okolice
Nie jedziemy z pod go sportu na doline 3 stawow
-
Spoty Katowice i okolice
Ja tez dzis podjade tylko na chwile bo niestety ide na noc do pracy
-
Spoty Katowice i okolice
Ok wezme a teraz spadam do roboty.
-
Spoty Katowice i okolice
Dokladnie tak jak koledzy pisza wystarczy nowy ekran a co do srubokreta to mam taki moge jutro zabrac na spota
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie zaluje i Ty tez pewnie nie bedziesz jak sie zdecydujesz 1200zl ale warto
-
[ALL B6] Wykres AWX-a po wirusie u Wojtka Dynosoft Katowice
Ladnie poszlo w gore konikow. Mi by takie wartosci wystarczyly choc wiadomo apetyt rosnie w miare jedzienia
-
[B5 AFN] Po dzisiejszej wizycie u Aligatora - Dynosoft K-ce
Witam Zaczelismy o 9 rano i po 3,5h bylo wszystko gotowe. Dmuchawka juz nie jest pierwszej mlodosci i nie ma rewelacji ale w przyszlosci na pewno sie to zmieni Robota pelna profeska polecam. Ja jestem z wyniku zadowolony autko ciagnie super. Poniezej wykresik z dzisiejszej operacji..
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich Ja mylem wczoraj bo dzis bylo stojenie w dynosofcie i na szczescie wszystko bylo ok, dlatego ciesze sie nowa moca 136,8 KM i 316,2 Nm. Wrazenia z jazdy bezcenne :>
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Witam kolege z poprzedniego forum znowu szykuje sie niezla bestia jak poprzedniczka. Audi ma wiekszy potencjal i na pewno go w pelni wykorzystasz Powodzenia w modach. I takie male pytanko jak zmienisz zawias to orginal bedziesz sprzedawal bo jesli tak to chetnie bym zakupil taki. Pozdrawiam
-
Spoty Katowice i okolice
Mi dzialalo tylko jak dotykalem brazowo bialego kabelka ktory jest odpowiedzialny za zamykanie a w kazdym opisie pisze ze za domykanie odpowiedzialny jest czerwony z brazowym paskiem..
-
Spoty Katowice i okolice
Witam po urlopie Wypoczety Zamek zrobiony otwiera sie i zamyka tylko nie umialem podlaczyc domykania szyb tylko tak ze jak podlaczalem kabel za to odpowiedzialny to domykal szyby ale tylko raz a potem juz lipa byla pewnie trzeba tam jakis impuls zrobic albo cos