Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Dzieki za link teraz musze sprzedac moje ringi moze ktos jest chetny?? :>
-
Spoty Katowice i okolice
Kupuj 17-stki bez wahania. Miernik grubosci lakieru A tak na powaznie najlepiej jedz do wulkanizatora przed kupnem to jakosci felgi a co do malowania hmm dobrze pogladaj czy nie maja jakis niedociagniec bo zazwyczaj orginalny lakier a malowany pozniej zawsze sie rozni. Te z aukcji wygladaja ladnie
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Kolego samorobki czsy mozna takie kupic?? Jesli mozna kupic to poprosimy o link na pewno kilku osobom przypadna do gustu..
-
Spoty Katowice i okolice
Dlatego ja zawsze wole sam zadbac o swoj zoladek
-
Spoty Katowice i okolice
Jutro bede probowal jeszcze podlaczyc jak sie nie uda to strzele fotki jak to wyglada. Zasilanie dziala tylko musze skumac ktory kabelek do ktorego Mam takie cos http://moto.allegro.pl/item738402239_sterownik_zamka_audi_a3_a4_a6_a8_2x_scyzoryk_logo.html od razu link dla kolegi ze spota
-
Spoty Katowice i okolice
Mivszka82 ale pojechal na urlop. A ktos z was ma podlaczony sterownik maxicar??
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich Chcialem dzis zawitac do was pierwszy raz ale podlaczam sterownik zamka i nie wiem ile mi zejdzie bo nie wiem jak..
-
Spoty Katowice i okolice
Oki rozumie. Nic sprobuje sam to jakos zrobic jesli nie to poczekam. Milego wypoczynku
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich I jak Miszka82 znajdziesz chwilke czasu zeby mi jutro pomoc do poludnia czy nie bardzo..?
-
[B5 ADP] Dobór akumulatora
Do silnika 1,6 wystarczy 55AH spokojnie. Te 77AH to w dieslu sie montuje . Polecam Centre Future bardzo dobre akumulatorki nigdy mnie nie zawiodly dosc drogie ale warto
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka82 ja pracuje w tym tygodniu od 14 do 22 wiec pasowaloby mi rano tak przed poludniem. Ale autko juz sprawne mam nadzieje
-
Spoty Katowice i okolice
Dokladnie jesli to jest B5 w nowej budzie to super to wyglada
-
[ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora
Jade do aligatora 21 wrzesnia i pewnie nie bede zawiedzony bo slyszalem duzo dobrego
-
Spoty Katowice i okolice
Wsumie jakbyś miał czas tak do 14 w tygodniu to chętnie bym skorzystał z Twojej pomocy.
-
Spoty Katowice i okolice
No w sobote sprobuje to zrobic po opisie jaki znalazlem tu na forum bo ceny elektykow mnie przerazaja 150zl za polutowanie kilku kabelkow..
-
Spoty Katowice i okolice
No na spota nie dam rady wpasc bo pracuje po poludniu w tym tygodniu No chce zeby auto otwieralo sie z pilota kupilem z alegroo ten sterownik typu scyzoryk
-
Spoty Katowice i okolice
No wiem szukalem wczesniej o tym ale dla mnie to troche czarna magia elektryka a nie mam za bardzo czasu zeby to zrobic. A juz mnie denerwuje to otwieranie kluczykiem
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich moze mi ktos polecic jakiegos elektryka od centralki bo chce zeby mi zamontowal pilot do centralki, gdzies w okolicach sosnowca
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Ja rowniez rezygnuje nie lubie takiego swodzenia i rowniez zmienilem firme Aktualna lista 1. MAJKI_3646 2. kik0 3. Vas 4. rzaba7 5. radzikdt 6. diman 7. malinamm1
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
No bo to tak wyglada jakby koledze compsport_krk nie zalezalo na tym bo tak zwodzi z tym terminem.
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Jesli chodzi o obwodki w okol szyb to na pewno beda ale dopiero na kolejny sezon letni, kierunki tez beda bo te szpeca ale jakos nie mam czasu. Dzieki za oceny
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Mam nadzieje ze jutro sie ukaze termin..
-
Polecane opony zimowe
A co myslicie o oponakach CONTINENTAL WINTER CONTACT TS830 i CONTINENTAL WINTER CONTACT TS810 bo musze kupic zimowki a te znalazlem w rozsadnej cenie.
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Niestety czarny wlasnie zmiejsza wizualnie plus rant a to rozmiar 17 cali
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Autko nie dawno przeszlo zmiane felg na Wolfrace Street Octane i zostal zalozony xenon 6000K. Pewnie felgi wam nie przypadna do gustu ale mi sie podobaja