Treść opublikowana przez Bulczas
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Od wczoraj na zimowych bucikach Conti Winter ts810 205/55 R16, zobaczymy jak sie spisza..
-
Spoty Katowice i okolice
Witam z rana Ja dopiero teraz dotarlem do domu po nocy w pracy i ide w kime. Dzialo sie cos ciekawego jak pojechlem... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Tez teraz poszuaklem i musze sie za to zabrac bo czasami mi stop nie swieci pewnie styki.
-
Spoty Katowice i okolice
No to na szczescie nie tak drogo i do b5 pewnie tansze. A sam zmieniales??
-
Spoty Katowice i okolice
Ja moge zabrac tylko bede krotko tak max do 20:30 bo pozniej musze spadac o roboty. Ostatnio sprawdzalem auto i wyszedl mi taki blad 00741 Monitoring statusu pozycji pedału hamulca. Ktos wie jak pytac o takie coss w sklepie i ile moze kosztowac??
-
Spoty Katowice i okolice
No ladnie najpeirw handel a teraz to wyglada jakby jakas mafia tu byla
-
Spoty Katowice i okolice
Kazdemu sie chyba marzy takie cos :gwizdanie:
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
Super felunek
-
Spoty Katowice i okolice
No ogolnie A4 jest duzo w kazdym slaskim miescie, jak i w polsce, ale nie kazdy ma takie zamilowanie do motoryzacji zeby byc aktywnym na forum i jezdzic na spoty. Choc dziwi fakt czemu ludzie sie loguja na forum
-
Spoty Katowice i okolice
Cos malo ludzi pewnie stoja w korkach bo Ci kierowcy dzisiaj to myslalem ze wezme ak-47 i wszytkich pod sciane
-
Spoty Katowice i okolice
Pogadamy we wtorek. Hid to nic trudnego
-
Spoty Katowice i okolice
Cos wymyslimy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Moze ktorys kolega nam pomoze i udostepni jakies cieplejsze miejsce Miszka liczymy na Ciebie a dodatkowo jaka flaszke moze obrocimy
-
Spoty Katowice i okolice
Hmm a przewiduja jeszcze jakies cieplejsze dni, bo ja niby mam garaz ale jest zagracony przez starszego i ni jak nie da sie tam wjechac..
-
Spoty Katowice i okolice
Ok sciagniete. No mi obojetne jak bedziesz we wtorek na spocie to Ci je przywioze. A masz garaz zeby je montowac w taki ziab??
-
Spoty Katowice i okolice
Jesli bierzesz na 100% to je sciagne
-
Spoty Katowice i okolice
Mysle ze na pewno sie dogadamy Kanar jak cos
-
Spoty Katowice i okolice
http://moto.allegro.pl/item803014352_idealne_jak_nowe_lampy_xenon_a4_black.html Moze ktos jest zainteresowany.. Pomoge zalozyc
-
Spoty Katowice i okolice
Takie to mam ale jest za miekko i za bardzo buja autem. Poza tym jak przyjdzie mala gleba to alu bedzie sie ladniej prezentowac :>
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Dokladnie dolaczam sie i tez chetnie pokaze jak jezdza srebrne audi. Wczoraj objechalem granatowe audi o dwie dlugosci auta pewnie jakas pipa jechala albo mial kiepski silnik. A tak z innej beczki ktore alu lepsze na zime?? Tzn ladniejsze bo trwale to oba modele chyba bo ori.. http://moto.allegro.pl/item790946351_felgi_aluminiowe_audi_a4_vw_passat_roztaw_5x112.html lub http://moto.allegro.pl/item796482719_ronal_16_audi_polecam.html
-
Spoty Katowice i okolice
Witam w dabrowie gorniczej jest sklep kupowalem olej niecaly miesiac temu Motul Specyfic do afn 162zl Mozna pomyslec. Kumpel mi mowil ze w czechach sa za***iste gokarty a tu blizej to krakow i chyba tarnow
-
Spoty Katowice i okolice
Ja moge zabrac, lapka tez bede mial
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich Troche mnie nie bylo, szkolenie w pracy czyli i nie bylem w stanie pisac Ale mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie i pojawie sie na spocie. Keżor wez mi tym razem ramki bo tylna mi pekla i rejestracje zgubie w koncu..
-
Spoty Katowice i okolice
Witam z wieczora Hmm jesli na zime to spoko ale na lato minumium 17 cali
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Taka teraz moda Miszka na diesla i te ceny benzyny..