Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Od wczoraj na zimowych bucikach Conti Winter ts810 205/55 R16, zobaczymy jak sie spisza..
  2. Witam z rana Ja dopiero teraz dotarlem do domu po nocy w pracy i ide w kime. Dzialo sie cos ciekawego jak pojechlem... :gwizdanie:
  3. Tez teraz poszuaklem i musze sie za to zabrac bo czasami mi stop nie swieci pewnie styki.
  4. No to na szczescie nie tak drogo i do b5 pewnie tansze. A sam zmieniales??
  5. Ja moge zabrac tylko bede krotko tak max do 20:30 bo pozniej musze spadac o roboty. Ostatnio sprawdzalem auto i wyszedl mi taki blad 00741 Monitoring statusu pozycji pedału hamulca. Ktos wie jak pytac o takie coss w sklepie i ile moze kosztowac??
  6. No ladnie najpeirw handel a teraz to wyglada jakby jakas mafia tu byla
  7. Kazdemu sie chyba marzy takie cos :gwizdanie:
  8. No ogolnie A4 jest duzo w kazdym slaskim miescie, jak i w polsce, ale nie kazdy ma takie zamilowanie do motoryzacji zeby byc aktywnym na forum i jezdzic na spoty. Choc dziwi fakt czemu ludzie sie loguja na forum
  9. Cos malo ludzi pewnie stoja w korkach bo Ci kierowcy dzisiaj to myslalem ze wezme ak-47 i wszytkich pod sciane
  10. Pogadamy we wtorek. Hid to nic trudnego
  11. Cos wymyslimy :gwizdanie:
  12. Moze ktorys kolega nam pomoze i udostepni jakies cieplejsze miejsce Miszka liczymy na Ciebie a dodatkowo jaka flaszke moze obrocimy
  13. Hmm a przewiduja jeszcze jakies cieplejsze dni, bo ja niby mam garaz ale jest zagracony przez starszego i ni jak nie da sie tam wjechac..
  14. Ok sciagniete. No mi obojetne jak bedziesz we wtorek na spocie to Ci je przywioze. A masz garaz zeby je montowac w taki ziab??
  15. Jesli bierzesz na 100% to je sciagne
  16. Mysle ze na pewno sie dogadamy Kanar jak cos
  17. http://moto.allegro.pl/item803014352_idealne_jak_nowe_lampy_xenon_a4_black.html Moze ktos jest zainteresowany.. Pomoge zalozyc
  18. Takie to mam ale jest za miekko i za bardzo buja autem. Poza tym jak przyjdzie mala gleba to alu bedzie sie ladniej prezentowac :>
  19. Witam Dokladnie dolaczam sie i tez chetnie pokaze jak jezdza srebrne audi. Wczoraj objechalem granatowe audi o dwie dlugosci auta pewnie jakas pipa jechala albo mial kiepski silnik. A tak z innej beczki ktore alu lepsze na zime?? Tzn ladniejsze bo trwale to oba modele chyba bo ori.. http://moto.allegro.pl/item790946351_felgi_aluminiowe_audi_a4_vw_passat_roztaw_5x112.html lub http://moto.allegro.pl/item796482719_ronal_16_audi_polecam.html
  20. Witam w dabrowie gorniczej jest sklep kupowalem olej niecaly miesiac temu Motul Specyfic do afn 162zl Mozna pomyslec. Kumpel mi mowil ze w czechach sa za***iste gokarty a tu blizej to krakow i chyba tarnow
  21. Ja moge zabrac, lapka tez bede mial
  22. Witam wszystkich Troche mnie nie bylo, szkolenie w pracy czyli i nie bylem w stanie pisac Ale mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie i pojawie sie na spocie. Keżor wez mi tym razem ramki bo tylna mi pekla i rejestracje zgubie w koncu..
  23. Witam z wieczora Hmm jesli na zime to spoko ale na lato minumium 17 cali
  24. Witam Taka teraz moda Miszka na diesla i te ceny benzyny..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.