Treść opublikowana przez Bulczas
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witam Kupilem ori lampy valeo pod xenon gole bez oprzyzadownia bo mialem wczeniej hidy i tam jest chyba wtyczka na zarnik d2s a ja mam takie n h7 i z tad moje pytanie czy da rade jakos wsadzic hidy do ori lamp xenonowych??
-
Spoty Katowice i okolice
Ja probowalem sie slizgac na parkingu pod praca ale moje nowe zimowki mi na to za h.. nie pozwolila
-
Spoty Katowice i okolice
Banda darmozjadow i zlodziei
-
Spoty Katowice i okolice
Chocby ten mecz zaczal sie wynikiem 10:0 dla polski to i tak nie wiem czy by wygrali :polew: Dno totalne
-
Spoty Katowice i okolice
Super fotki. Szkoda ze pogoda nie dopisla bo na dworze efekt bylby o niebo lepszy.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja juz od wrzesnia mialem przygotowany komplet na zime a teraz juz jest na aucie wiec zima moze mnie cmoknac
-
Spoty Katowice i okolice
Dzieki za wczoraj, super ze tyle autek bylo Chetnie bym pojechal ale niestety do pracy ide na noc wiec mi sie nie oplaca jechac
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: i silinik wylecial w kosmos :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu dobre te blachary Ja bede jutro ale cos kolo 20:30 bede sie zmywal do pracy niestety.
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
Skontaktuj sie z tym kolega on ma znizki dla clubowiczow http://www.a4-klub.pl/smf/wwwoponyshopcom_aktualne_promocje_dla_klubowiczow_a4_wojtusania-t28427.0.html;msg340186#msg340186
-
od czego sa te wtyczki (foto) + plus adapter (foto)
Ja kupowalem ten z ostatniego zdjecia. Mam 2 swistki, 2 glosniki w przednich dzwiach i 2 glosniki w polce. Zapytaj sie sprzedawcy na pewno cos doradzi
-
[ALL B5] czy beda pasowac?
Popatrz w środku felgi lub jeżeli to stalówki to na zewnątrz. Powinno pisać
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
Jak dla mnie tez 1 lub 3. 3 moga ladniej sie prezentowac
-
Polecane opony letnie
Doklanie bardzo dobra opona, ale nurtuje mnie pytanie odnośnie opon Nexen N3000. Jeździ ktoś na takich oponach bo slyszalem o nich dobre opinie a cena jest atrakcyjna.
-
od czego sa te wtyczki (foto) + plus adapter (foto)
Te dwie kostki żółta i zielona są jedna od tylnych głośników a druga chyba odpowiada za wyświetlanie informacji na fisie jakie radio gra ale tylko przy ori radiu. Tylko nie która za co odpowiada musiałbym zerknąć w aucie. A co do adaptera który odpowiada za działanie tylnych głośników to jak najbardziej polecam bo sam taki kupowalem.
-
[ALL] Problem rozmiarem zimówek!!
Ale przeciez jesli nic nie obciera a pzeciez zacisk ani felg nie pracuje wiec jesli felga weszla to bedzie ok 15 a zimowki to powinny byc 195/65r15 lub jesli chcesz 16 to 205/55r16
-
Spoty Katowice i okolice
No tak jak myslalem dzis nie wypali ale trzeba cos zorganizaowac w najblizszym czasie.
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Pewnie kiepsko bedzie z organizacja zeby dzis jechac do czewy. Jesli by sie znalazlo kilka osob ja bym mogl jechac
-
Spoty Katowice i okolice
Mi tn pomysl sie podoba i jestem za. Moze zrob jakas ankiet i wtedy sie zobaczy..
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja chyba zmienie jutro kolo bo przenie letnie nie maja juz prawie bieznika A cieplo juz raczej nie bedzie
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
No spoko nie bedziemy sie bic. No racja w ogole przy jakim kogolwiek obnizeniu powinien byc dobra dostosowany do tego amortyzator ale te -30 jeszcze jakos da rade, w poprzednim aucie mialem eibacha -30 w polaczeniu z bilsteinem B4 wlasnie i bylo ok
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
Przeczytaj dokladnie co napisalem a pozniej odpowiedz co ja napisalem. Wyraznie jest napisane ze mozna jezdzic na seryjnych ale nie polecam model B6 to raczej amortyzator o sportowej charakterystyce i jego polecalem do obnizenia -40
-
[ALL] Jakie felgi
Nie widzialem jeszcze chociaz taki jasny grafit to moze..
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
Do -40 mozna stosowac z seryjnymi amorkami czyli Bilstein B4 ale szybko padna B4 jest spoko do -30. Tutaj radzilbym juz model B6 tylko jest troche drogi lub jakis inny ale o sportowej charakterystyce czyli skorconym skoku
-
[ALL] Jakie felgi
Co myslicie o takich felgach do mojej a4?? W glowie mam pomalowanie ich na grafit http://img24.imageshack.us/img24/5067/740fd63f05214d26kopia.jpg