Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia


Slavak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, chcę obniżyć swoje autko ale nie wiem o ile i jakie sprężyny dać:/ bo teraz jest chyba trochę za wysoko(chodzi o tył):

http://www.slavak.republika.pl/audi1.jpg

Bo przód chyba w miare??:

http://www.slavak.republika.pl/audi3.jpg

Z góry dzięki za odpowiedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile Cię mniej wiecej to wyniosło?? sprężyny ? i wymiana?? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550 zł[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 23:00_________________________________________________http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=580022630

brałem od tego gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki:) jak na razie, przymierzam się do "obniżki":) czekam na przypływ gotówki:) ale musze to w miare szybko zrobic, bo jak ślisko jest to troche dupe mi rzuca:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-35 przód i tył :wink4: A temat założyłeś nie w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za -40mm i -40mm , tak miałem w poprzedniej a4 i mi się bardzo podobało , o proszę...

dscn2888gw4.jpg

dscn2886ic7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie na -35/-30

4767ee10e9a10c7bmed.jpg

[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 08:35_________________________________________________e8467abf4a4bef2amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie:) Mogę spokojnie np. najpierw tył obniżyć, a dajmy na to za miesiąc przód?? nie będzie nic się niszczyło(większy nacisk na przód? tył?) ? Ze względów finansowych oczywiście:D Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno,ale jesli nie masz calej sumy,to poczekaj i jak bedziesz mial wszystko-zmieniaj wszystko,bo jak zmienisz tylko przod i d*pa dalej bedzie w gorze-to bedzie to smiesznie wygladac,to samo,jesli obnizysz tylko tyl, a przod bedzie dalej wyzej niz tyl-to tez nie za bardzo... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam włącze się do tematu:))

Mam pytanie czy jak obiżałeś zawieszenei to wymieniłeś same sprężyn , czy amortyzatory też. I czy jest wogule jakiś komfort na takim zawieszenieu?

wszystko zależy jakie miałeś amortyzatory do tej pory. Firma Eibach ma w ofercie sprężyny które pasują do fabrycznych amortyzatorów ale jeżeli zawias jest seryjny to lepiej wymienić i sprężyny i amortyzatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00 a jakie masz fele u siebie ??;-> chodzi rozmiar oczywiście:-P

17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00, jeszcze jedno pytanie, zakładałes te sprężyny na oryginalny zawias?? (amory itd.?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aukcji było napisane " MOŻNA STOSOWAĆ Z ORYGINALNYMI AMORTYZATORAMI " wiec mysle ze to nic nie zaszkodzi :mysli: i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a więc sprawa wygląda tak: kase na sprężyny i wymiane już mam, ale mam problem ze znalezieniem dobrych sprężyn, za dobrą kase :-). Tych, które były wymienione wcześniej w wątku, niestety nie ma:/ a na allegro też nic ciekawego, na oryginalne amory, znaleźć nie mogę za bardzo :/ Dlatego mam prośbę, jakby ktoś znalazł, albo posiadał, lub wiedział gdzie można kupić:) Obniżenie ok. 30-35 mm (na przód i na tył). Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...