-
Prośba o analize logów
Tak, wtrysk już od jakiegoś czasu kuleje, jak wrzucę STP raz na jakiś czas to jest lepiej. Dzisiaj wrzuce 11 dyn.
-
Prośba o analize logów
Prośba o analize logów. Nowy filtr powietrza, wymienione wszystkie wężyki podciśnieniowe. Wyczyszczony w 100% cały dolot i uszczelniony. Wyczyszczony egr i kolektor ssący. Auto ma 300tys, na zegarze. Żadnych błędów. Statyczne http://vaglog.pl/log_224524.html Statyczne http://vaglog.pl/log_224525.html Statyczne http://vaglog.pl/log_224526.html Dynamiczne http://vaglog.pl/log_224522.html Dynamiczne http://vaglog.pl/log_224521.html Dynamiczne http://vaglog.pl/log_224520.html BS http://vaglog.pl/log_224517.html BS http://vaglog.pl/log_224519.html BS http://vaglog.pl/log_224518.html
-
Kodowanie sterownika po wymianie skrzyni
Pacjent to A4 2,5 tdi 150km ROK 2000r. Skrzynia automat (EZW) wymieniona na manual 6 biegów. Auto odpala bez problemu ale chodzi jak czołg... Coś nie tak jest z czujnikiem położenia wału, kodowaniem- tak podejrzewamy, lub coś jeszcze. Może ktoś pomóc jak ogarnąć temat??
-
lewa szyba i lusterka
Machoony daj znać czy ogarnąłeś temat...mam podobny problem. Nie działają szyby z przodu, regulacja lusterek, podświetlenie przycisków lewych drzwi- ale działa obrysówka i podświetlenie pod lewymi drzwiami, nie działa podgrzewanie lewego lusterka- prawe jest ok, i non stop świeci się oświetlenie kabiny samochodu-musiałem przełączyć na pozycje 0.
-
Świece żarowe 97mm na 92mm.
Mój tata miał identycznie w passacie i były problemy z odpalaniem w zimę- po wymianie na 96mm problemy zniknęły. Ale może spróbuj, zobaczysz jak sie będzie zachowywał.
-
Spotkania na drodze
W niedziele koło 13, w Konstancinie koło Tężni, widziane granatowe B5 z ramkami klubowymi WN 900.... Pozdro dla kierownika
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Siema, zgadza sie, ostatnio trochę wiecej jeździ . Trzeba było trąbić, zasady zna . No ale zawsze jest ryzyko że byś usłyszał
-
[ALL B7] Spryskiwacze reflektorów
Nie ma to znaczenia że masz samopoziom, ta śruba jest od regulacji wysokości świecenia. U mnie było tak że w DE żeby zaoszczędzić na płynie wypieli wtyczke z pompki i na dodatek zalepili na gorąco wyjście na końcówke wężyka. , po usunięciu partactwa wszystko wróciło do normy
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Ja podjade na chwile- tak zawsze tłumacze żonie i zawsze nie ma mnie ze 2 godziny :>
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
moge po Ciebie podjechać, daj znać
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Siema . Będzie ktoś jutro??
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Ja też będę ![br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:18_________________________________________________Będzie ktoś dziś??
-
[B5 AHU] Czujnik temperatury cieczy chłodz. G-62
Czujnik G-62 jest na potrzeby ECU a nie wskaźnika na desce. W tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0 masz opisane sprawy dotyczące temostatu i czujników G62 i G2
-
Spotkania na drodze
Dopiero sie wczytałem. Często bywam w tamtych okolicach. Następnym razem trąb . Wracałem do stolicy . Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Zauważyłem w ostatniej chwili . pzdr
herman82
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta