Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Ktore fele na lato?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zastanawiam sie nad kupnem felg na lato do mojej A4. Jesien w pelni wiec i ceny dosc ciekawe.

Jak oceniacie te 3 felgi:

TsYM0si.jpg

TsYMaqS.jpg

TsYMhVi.jpg

Z gory dziekuje za porady.

Koczis81

[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 22:55_________________________________________________Zapomniałem dodac, ze rozmiar to zwykle 16 cali.

Opublikowano

pierwsze mają Kuredu i Adas i wyglądają BDB :)

Opublikowano

Ja maiłem zakładać 3 kozak

Opublikowano

Mnie osobiście podobają się "2ki". :good:

Opublikowano

1 lub 3 jak dlamnie :kox:

Opublikowano

Jak dla mnie tez 1 lub 3. 3 moga ladniej sie prezentowac

Opublikowano

Do B7 to number one :naughty:

Opublikowano

podaj jeszcze jaki rozmiar Ciebie interesuje :?:

Opublikowano

podaj jeszcze jaki rozmiar Ciebie interesuje :?:

pewnie 18 bo te pierwsze w 17 chyba nie latają :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No przecie napisalem, ze 16 cali. Tak wiem, ze to malo, ale mam 4 letnie opony w takim rozmiarze, a nie usmiecha mi sie kupowanie jeszcze opon, chyba ze mamy(na forum) jakiegos gumiarza co by mi wymienil za jakas niewielka doplata na 17 cali.

Koczis81

Opublikowano

W 16'' to cienkawo te alu beda wygladac :rolleyes:

Opublikowano

Eee, w B7 16"? To profanacja :wink4:

Conajmniej 18 " na lato :good:

Opublikowano

czyli tak jak myślałem, jeżeli będziesz się upierał co do tych 16'' to na pewno nie kupuj nr 2 ponieważ będzie to wyglądało jak kołpak z tesco :wink4:

Opublikowano

16" to troche malo do B7, ktore bys nie zalozyl w tym rozmiarze to zgina i efekt zaden wiec lepiej kup stalowe i zaloz kolpaki bo tak samo bedzie wygladac.

Opublikowano

numer jeden zdecydowanie :good:

16 bedzie lipa :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

OK. pomalu sie lamie do 17, ale w takim razie, czy mamy kogos kto daje jakies rabaty na felgi i opony?

Koczis81

Opublikowano

Mnie osobiście podobają się "2ki". :good:

Ja myślałem o rozmiarze '18. :good: W mniejszym to rzeczywiście za mało biorąc pod uwagę każdą propozycję... :gwizdanie:
Opublikowano

nr.1 najmniejsze 17''

nr.2 najmniejsze 18''

nr.3 eee

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

KOCZIS: 1 JEST KOZACKA :good:

A CO DO WIĘKSZYCH ROZMIARÓW FELG NIŻ 16" TO WEŹ POD UWAGĘ ŻE OPONKI TEŻ SĄ DROŻSZE, ZAWIECHA SIĘDZIE SZYBCIEJ, A JAK ZAŁOŻYSZ DO NICH 235/45/17 TO W LECIE PO KOLEINACH BĘDZIESZ JEŹDZIŁ JAK NA SANKACH

PEWNIE AUTKO MASZ NA SERYJNYM ZAWIASIE WIĘC ZARAZ CI KTOŚ DORADZI ŻE TRZEBA OBNIŻY O JAKIEŚ 20-30MM.

NAPEWNO BEDZIE FURKA LEPIEJ WYGLĄDAŁA ALE TO KOSZTUJE

WRACAJĄC DO TEMATU: NAJŁADNIEJSZA FELA NR 1[mod]dlaczego krzyczysz ??[/mod]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.