Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. No ja ostatnio mam pecha bo dwa razy jechałem do zakopanego w przeciągu miesiąca i raz mnie dopadła vectra a teraz niebiescy z laserem
  2. No wiem kurde odkąd kupiłem audi to tyle nazbierałem od czerwca
  3. Witam po dłuższej przerwie Byłem na weekendzie w zakopanem i k...a j......i policjacji mi dodali do kosztów przejazdu 400zł i 10pkt Teraz muszę jeździć przepisowo bo mam już 23pkt
  4. Ja już nie mogę patrzeć jak moja stoi tak wysoko..
  5. Jeździłem na takim zawiasie jak teraz masz w zimę tylko w innym aucie. Jedyna wada/zaleta to robiłem za pług osiedlowy :polew:
  6. A po co Ci standartowa wysokość??
  7. Taki ulepszony model tłumacza rosyjskiego ditetyka I taki coś by mi odpowiadało :>
  8. Taki przyrząd bardzo pomaga rozmawiać z ludźmi
  9. pewnie że mamy
  10. To chyba nawet spoko i można by jechać do gliwic po odbiór..
  11. Czytałem właśnie ten temat i wychodzi że warto go kupić.. :gwizdanie:
  12. Ja kupilem za 40zł komplet z DG, także czekaj na okazję
  13. Kostki do lamp
  14. Trzeba jakoś się prezentować i mieć czym depnąć. Apropo Keżor fajnie Ci to zapitala Jakies 50zł może by dało radę. Keżor ma KW
  15. Zamiast na kołach Keżor będzie jeździł na zderzakach
  16. Gość z gliwic ma tanio tyle nie wiem ile do quattro.. http://moto.allegro.pl/item826067972_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_model_b5_94_01.html
  17. Też chcę kupic TaTechnixa bo KW to drogie jak cholera a używki to nie wiadomo w jakim stanie.
  18. Hmm to lepiej kupic nowego TaTechnix bo na KW to raczej za dużo pięniędzy..
  19. Trochę poczytałem na forum na temat gwintu, ale mam wątpliwości który gwint kupić.. Więc proszę o opinie jakiegoś speca. Podaje dwa linki spośród których wybieram.. http://moto.allegro.pl/item823505267_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_polecam.html http://moto.allegro.pl/item815680278_sportowe_zawieszenie_kw_fk_passat_b5_audi_a4_6.html
  20. Witam Fury wypocane Ja właśnie skończyłem. Godzinę polerowałem same felgi
  21. Dobra miejscówka to podstawa jak F1 Narazie Max
  22. Podjedziemy do was do katowic na 14:30 tak ustaliliśmy
  23. Jakbym rozklejał to na pewno bym malował środek na czarno. Kurde jak lipa taka bzdura a tyle kłpotu..
  24. Lampy są ogólnie ok tylko ja sam sobie takie coś przez moją głupotę zrobiłem
  25. Koledzy może wy coś poradzicie próbowałem kleić ale ni hu.. nie da rady. Może ktoś z was wymyśli jakiś patent bo nie mam regulacji góra dól

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.