Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Wy alkoholicy :drunk: :drunk:
-
Spoty Katowice i okolice
Witam gratuluje 300 stron zobaczcie kto napisal pierwszego posta na 200 stronie
-
Spoty Katowice i okolice
To już lepiej jakąś Nokie niż takie wynalazki.. :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kurde Keżor gwint zarezerwował Somes Szukam dalej
-
[B5 AJM] 215/45/17 czy 225/45/17 jakie rady???
Napisałem że pali tyle samo mało. Wiadomo że na szerszej oponie spalanie będzie wyższe
-
[B5 AJM] 215/45/17 czy 225/45/17 jakie rady???
Silnik widzę TDi, więc on nie uznaje żadnych czynników, zawsze pali tyle samo mało
-
Spoty Katowice i okolice
Tylko długo nie będę czekał bo kupuje dwa razy większe turbo Czekam max 2 dni później będziesz rozmawiał z mniej przyjemnymi ludźmi
-
Spoty Katowice i okolice
To już wiem do kogo się zgłoszę po zapłate Także Kędzior przy odbiorze płyty szykuj grubą gotówkę. Karty nie przyjmuje bo terminal mi się zepsuł
-
[B5 AJM] 215/45/17 czy 225/45/17 jakie rady???
Na pierwszych felgach miałem 215/45 i trochę dziwnie się jeździło. Teraz na felgach 7 cali mam 225/45 i jest Opona prawidło chroni felgę i nie wygląda jak stożek. Co do spalania nie odczułem różnicy. Także polecam 225/45
-
Spoty Katowice i okolice
Jak mi tu nie podbiją to pojadę tam..
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Wszyscy rezają pewnie Gdzie mogę jechać na przegląd, gdzie mi panowie puszczą ksenon :decayed:Mozę macie jakieś zaufane miejsca..
-
Spoty Katowice i okolice
Ja już wróciłem. Miszka objechał Krola
-
Spoty Katowice i okolice
Ja chętnie kupię lusterko od angola
-
Spoty Katowice i okolice
To wszystko jasne :polew: A tak z ciekawości pytam jak jeździsz jak jest ciemno..??
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba chcialłeś napisać że się same brudzą. A co Miszka boisz się ciemności... :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Ale paskudna pogoda a chciałem do garażu skoczyć..
-
Spoty Katowice i okolice
Napisz po prostu do goscia ale z tego co widzę po springach to nie obniża dużo
-
Spoty Katowice i okolice
Oki Słyszał ktoś o tej firmie... http://moto.allegro.pl/item845640020_sportowe_zawieszenie_do_audi_a4_kombi.html[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:23_________________________________________________Kędzior tu masz fajny zawias tylko nie wiem ile obniża ale raczej nie dużo.. http://moto.allegro.pl/item820621036_zawieszenie_sportowe_a4_quattro_eibach_biturbo.html
-
Spoty Katowice i okolice
To ile w końcu to 1BE obniża?? Ja bym chciał coś -30 -40
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu brać jutro to moje turbo??
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior86 coś źle szukasz tego zawiasu http://moto.allegro.pl/item833116659_kw_v1_audi_s4_a4_b5_zawieszenie_gwint.html Coś mało tych fotek. Chodzi mi te od Czestera..
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też bym zobaczył foty z czewy..
-
Spoty Katowice i okolice
Ja Krolu szanuje Twoją EsSSSe i wiem że dużo potrafi :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
To tak szybko mu się to nie uda
-
Spoty Katowice i okolice
Co Ci tak zależy żeby wszystkich objechać...