Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Siema z wieczora
-
Spoty Katowice i okolice
Tam może być fajne ale ciemno jak w d...e u murzyna pewnie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak to co śnieg
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Miszka Ja jestem jak najbardziej za żeby od razu gdzieś jechać do ciepłego a później na upalanie
-
Spoty Katowice i okolice
Miejscowi godać gdzie jakieś fajne miejscówki do upalania są [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:11_________________________________________________Filmik z dzisiejszego ślizaganka http://www.fotosik.pl/video/4c092c05ea8d7f99.html[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 00:12_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item849064708_5x112_oryginal_audi_s4_vw_seat_cult_style.html Nic tylko brać. Ja pitole koleś chyba chciał zrobić auto z kosmosu na takich felgach masakra albo już za dużo wypiłem mleka :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
W katowicach nie wiem gdzie tam jakieś miejscówki są o upalania ale jak coś jestem chętny. To biznesy lepiej w jakimś ciepłym miejscu lepiej :>
-
Spoty Katowice i okolice
Pewnie że aktualny Tylko musimy od razu w jakieś ciepłe miejsce jechać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
To co panowie z dzisiejszym ślizganiem?? Bo zaraz spadam do laski i nie wiem czy zbywać ją wcześniej czy później
-
Spoty Katowice i okolice
Jaki się wybredny zrobiłeś po wczorajszym dniu..
-
Spoty Katowice i okolice
Siema panowie To kiedy powtórka z rozrywki :>
-
Spoty Katowice i okolice
Nic spadam dalej na jakiś film i piwko. Do następnego
-
Spoty Katowice i okolice
Teraz jest fajnie na dworze i gdyby nie to że już wypiłem kilka piwek to bym poszedł sobie pojeździć
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki panowie za przybycie Kędzior Wymiata ale ośka też można poszaleć
-
Spoty Katowice i okolice
Siemano Co tu taka cisza. Jak ktoś chce dziś będziemy się ślizgać z kolegą pod realem w milowicach ( na przeciwko mercedesa jak się jedzie z katowic do sosnowca ) tak gdzieś koło 22. Fajny slalom można żrobić między drzewkami. Ostatnio trochę tam śmigałem
-
[ALL] Jakie felgi
Tylko opona jest zła. Musisz kupić opony 225/45/17
-
[ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
W Sosnowcu za komplet przełożenia alu 16 cali 35zł
-
Spoty Katowice i okolice
Witam z rana Poranne ślizganko w drodze do domu zaliczyone Trzymcie się spadam spać
-
Spoty Katowice i okolice
Święte słowa i prostsze drogi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Siema chłopaki. Quattro na pewno kosmos ale ośka też można się fajnie pobawić Tylko Ci niebiescy :wallbash: W jechałem sobie na parking i lecę kulturalnie bokiem a tu nie wiadomo skąd niebiescy jadą. Na szczęście się nie doczepili :>
-
Spoty Katowice i okolice
Zbieram na wtryski od Keżora :gwizdanie: Panowie szykujcie szczotki w dłoń -11 stopni jak jechałem rano i auto o 20cm wyższe od śniegu :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Dajcie jakąś foto-realcje ze ślizanka to obejrze rano. Tymczasem spadam do pracy
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley jedno piwko nie zaszkodzi będzie Ci się lepiej ślizgać
-
Spoty Katowice i okolice
Szkoda że mam na noc do roboty bo pewnie bym podjechał :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Obyś miał racje Widziałem że kołpaki sprzedajesz kolega akjam szuka chyba
-
Spoty Katowice i okolice
Ok wystawiam ogłoszenie na forum Na allegro warto wystawiać coś takiego??