Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Siema z wieczora
  2. Tam może być fajne ale ciemno jak w d...e u murzyna pewnie :gwizdanie:
  3. Jak to co śnieg
  4. Siema Miszka Ja jestem jak najbardziej za żeby od razu gdzieś jechać do ciepłego a później na upalanie
  5. Miejscowi godać gdzie jakieś fajne miejscówki do upalania są [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:11_________________________________________________Filmik z dzisiejszego ślizaganka http://www.fotosik.pl/video/4c092c05ea8d7f99.html[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 00:12_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item849064708_5x112_oryginal_audi_s4_vw_seat_cult_style.html Nic tylko brać. Ja pitole koleś chyba chciał zrobić auto z kosmosu na takich felgach masakra albo już za dużo wypiłem mleka :polew: :polew:
  6. W katowicach nie wiem gdzie tam jakieś miejscówki są o upalania ale jak coś jestem chętny. To biznesy lepiej w jakimś ciepłym miejscu lepiej :>
  7. Pewnie że aktualny Tylko musimy od razu w jakieś ciepłe miejsce jechać :gwizdanie:
  8. To co panowie z dzisiejszym ślizganiem?? Bo zaraz spadam do laski i nie wiem czy zbywać ją wcześniej czy później
  9. Jaki się wybredny zrobiłeś po wczorajszym dniu..
  10. Siema panowie To kiedy powtórka z rozrywki :>
  11. Nic spadam dalej na jakiś film i piwko. Do następnego
  12. Teraz jest fajnie na dworze i gdyby nie to że już wypiłem kilka piwek to bym poszedł sobie pojeździć
  13. Dzięki panowie za przybycie Kędzior Wymiata ale ośka też można poszaleć
  14. Siemano Co tu taka cisza. Jak ktoś chce dziś będziemy się ślizgać z kolegą pod realem w milowicach ( na przeciwko mercedesa jak się jedzie z katowic do sosnowca ) tak gdzieś koło 22. Fajny slalom można żrobić między drzewkami. Ostatnio trochę tam śmigałem
  15. Tylko opona jest zła. Musisz kupić opony 225/45/17
  16. W Sosnowcu za komplet przełożenia alu 16 cali 35zł
  17. Witam z rana Poranne ślizganko w drodze do domu zaliczyone Trzymcie się spadam spać
  18. Święte słowa i prostsze drogi :gwizdanie:
  19. Siema chłopaki. Quattro na pewno kosmos ale ośka też można się fajnie pobawić Tylko Ci niebiescy :wallbash: W jechałem sobie na parking i lecę kulturalnie bokiem a tu nie wiadomo skąd niebiescy jadą. Na szczęście się nie doczepili :>
  20. Zbieram na wtryski od Keżora :gwizdanie: Panowie szykujcie szczotki w dłoń -11 stopni jak jechałem rano i auto o 20cm wyższe od śniegu :wallbash:
  21. Dajcie jakąś foto-realcje ze ślizanka to obejrze rano. Tymczasem spadam do pracy
  22. Stanley jedno piwko nie zaszkodzi będzie Ci się lepiej ślizgać
  23. Szkoda że mam na noc do roboty bo pewnie bym podjechał :wallbash:
  24. Obyś miał racje Widziałem że kołpaki sprzedajesz kolega akjam szuka chyba
  25. Ok wystawiam ogłoszenie na forum Na allegro warto wystawiać coś takiego??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.