Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Jakbym sprzedał moje wtryski to coś w okolicach 700-800zł myśle że jakoś bym skrecił a reszte po nowym roku. Tylko cieżko chyba sprzedać wtryski od AFN-a
-
Spoty Katowice i okolice
Szkoda że kupiłem gwint bo bym kupił od Ciebie te wtryski Keżor.. A tak kasę będę miał gdzieś styczeń luty..
-
Polecane opony zimowe
Brat jeździ na takich tylko 195/50 r15 i jest zadowolony. Nie było okazji dobrze przetesować ale na mokrym i suchym zachowują sie nawet lepiej niż co niektóre letnie. Sam będę zakładał takie do mojej A4. Czytałem gdzieś na necie opinie o tej opinie i są
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za spota było spoko tylko cholernie zimno. Trzeba od razu uderzać do maka przy takich temperaturach. Keżor widzę że grubo się szykuje bo jeśli leon to pewnie chodzi o ARL-a :gwizdanie: P.S. Jak coś to mogę Ci coś tam pomóc w miarę możliwości czasowych. Numer masz więc jak coś dzwoń Spadam spać. Na dworze jest masakra ubierzcie się ciepło!!
-
Spoty Katowice i okolice
To ten piątek niestety odpada bo mam nocki w pracy :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Kanar Ciepło nam będzie jak przyjedzie jedno auto na gaz i ktoś wezmie zapalniczkę lub zapałki :> Miszka ma auto na gaz a to drugie to zawsze się znajdzie
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jadę po laskę do pracy i potem dopiero na spota
-
Spoty Katowice i okolice
No ok i tak miałem zabrać.
-
Spoty Katowice i okolice
Nie no będę je miał pod koniec tygodnia muszą mi dostarczyć..
-
Spoty Katowice i okolice
Jak poskładam wszystko do kupy to podjadę na gliwice może wtedy mi się uda, bo narazie to zawsze coś mi przeszkadza.. :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek na alledrogo za 500zł :>
-
Spoty Katowice i okolice
Siema wszystkim Keżor masz jakiś wolny termin żeby podjechać do Ciebie na warsztat?? Bo zakupiłem gwint FK takie jak Somes i zdało by się posadzić Audi na święta
-
Spoty Katowice i okolice
Za duża kasa Keżor żeby skołować na szybko. Jakbym miał od razu kupca na swoje to jeszcze ale to lipa
-
Spoty Katowice i okolice
To TDi też takie coś wyrezasz jeśli tak to byłbym chętny :>
-
Spoty Katowice i okolice
Witamy nowego kolegę i zapraszamy
-
Polecane opony zimowe
Miał ktoś może styczność z oponami Goodyear UltraGrip ICE?? Jeśli tak to proszę o opinie jak się jeździ i czy warto kupić..
-
Spoty Katowice i okolice
Witam z rana Gdyby to chodziło o mamę... :gwizdanie:
-
Znaczenie ET Felgi
Czyli lepiej 205/55...
-
Znaczenie ET Felgi
Czy w A4 B5 na feldze 7x16 et45, oponie 225/55 będzie coś tarło??
-
Spoty Katowice i okolice
Pewnie mnie moja nie puści
-
Spoty Katowice i okolice
Ja bym byl ale nie mam chwilo zimówek więc raczej lipa..
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek już jest tak jakby mój jutro wpłacam zaliczkę i po nowym roku styczeń luty kolega dopiero będzie zmieniał zawias i ten wyląduje u mnie :> Sorki chłopaki że nie dotarłem dziś na gliwice ale Ci koledzy
-
Spoty Katowice i okolice
Czemu tanio nówke można dorwać za 1000zl i to w gliwicach. Myślę że to dobra cena.
-
Spoty Katowice i okolice
Gwint zarezorwowany od kolegi Cristofo :kox: teraz muszę kaskę skołować
-
Spoty Katowice i okolice
Ja mam Kedzior 6000K i jest spoko