Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Jakbym sprzedał moje wtryski to coś w okolicach 700-800zł myśle że jakoś bym skrecił a reszte po nowym roku. Tylko cieżko chyba sprzedać wtryski od AFN-a
  2. Szkoda że kupiłem gwint bo bym kupił od Ciebie te wtryski Keżor.. A tak kasę będę miał gdzieś styczeń luty..
  3. Brat jeździ na takich tylko 195/50 r15 i jest zadowolony. Nie było okazji dobrze przetesować ale na mokrym i suchym zachowują sie nawet lepiej niż co niektóre letnie. Sam będę zakładał takie do mojej A4. Czytałem gdzieś na necie opinie o tej opinie i są
  4. Dzięki za spota było spoko tylko cholernie zimno. Trzeba od razu uderzać do maka przy takich temperaturach. Keżor widzę że grubo się szykuje bo jeśli leon to pewnie chodzi o ARL-a :gwizdanie: P.S. Jak coś to mogę Ci coś tam pomóc w miarę możliwości czasowych. Numer masz więc jak coś dzwoń Spadam spać. Na dworze jest masakra ubierzcie się ciepło!!
  5. To ten piątek niestety odpada bo mam nocki w pracy :wallbash:
  6. Siema Kanar Ciepło nam będzie jak przyjedzie jedno auto na gaz i ktoś wezmie zapalniczkę lub zapałki :> Miszka ma auto na gaz a to drugie to zawsze się znajdzie
  7. Ja jadę po laskę do pracy i potem dopiero na spota
  8. No ok i tak miałem zabrać.
  9. Nie no będę je miał pod koniec tygodnia muszą mi dostarczyć..
  10. Jak poskładam wszystko do kupy to podjadę na gliwice może wtedy mi się uda, bo narazie to zawsze coś mi przeszkadza.. :gwizdanie:
  11. Pucek na alledrogo za 500zł :>
  12. Siema wszystkim Keżor masz jakiś wolny termin żeby podjechać do Ciebie na warsztat?? Bo zakupiłem gwint FK takie jak Somes i zdało by się posadzić Audi na święta
  13. Za duża kasa Keżor żeby skołować na szybko. Jakbym miał od razu kupca na swoje to jeszcze ale to lipa
  14. To TDi też takie coś wyrezasz jeśli tak to byłbym chętny :>
  15. Witamy nowego kolegę i zapraszamy
  16. Miał ktoś może styczność z oponami Goodyear UltraGrip ICE?? Jeśli tak to proszę o opinie jak się jeździ i czy warto kupić..
  17. Witam z rana Gdyby to chodziło o mamę... :gwizdanie:
  18. Czyli lepiej 205/55...
  19. Czy w A4 B5 na feldze 7x16 et45, oponie 225/55 będzie coś tarło??
  20. Pewnie mnie moja nie puści
  21. Ja bym byl ale nie mam chwilo zimówek więc raczej lipa..
  22. Pucek już jest tak jakby mój jutro wpłacam zaliczkę i po nowym roku styczeń luty kolega dopiero będzie zmieniał zawias i ten wyląduje u mnie :> Sorki chłopaki że nie dotarłem dziś na gliwice ale Ci koledzy
  23. Czemu tanio nówke można dorwać za 1000zl i to w gliwicach. Myślę że to dobra cena.
  24. Gwint zarezorwowany od kolegi Cristofo :kox: teraz muszę kaskę skołować
  25. Ja mam Kedzior 6000K i jest spoko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.