Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Które felgi na a4 avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolor ciemny granat (praktycznie czarny)

glebe mam -40mm

rozmiar kół 19"

Ja praktycznie już zdecydowałem ale chętnie was się poradzę

tylko dwa typy wchodzą w grę

1

bbs-lm-ferrari.jpg

BBS_LM_CH_GT_replica_wheels_Replica_s_BMW_VW_AUDI.jpg

czy też

2

audi_a4cabrio_bbs_ch_bild3_gr.jpg

bbs_wheels.jpg

Opublikowano

jedyneczka +środek czarny :kox:

zboczeniec na 19 na tak cienkiej gumce :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor
na tak cienkiej gumce

wolę bez :polew: no ale tu się tak nie da :gwizdanie:

Opublikowano
na tak cienkiej gumce

wolę bez :polew: no ale tu się tak nie da :gwizdanie:

ja tez wyłącznie wole bez ale nie ma lansu bez gumki :decayed:

zdecydowanie pozycja nr 1

Opublikowano
  • Autor
zdecydowanie pozycja nr 1

:notworthy: potwierdzasz to co myślę

Opublikowano

@aju

musza byc koniecznie te podane? bo zadna jakos nie przekonuje i kojarza mi sie raczej z BMW 3, ale to tobie ma sie podobac wiec nie zawracam d..y :decayed:

Raczej nr.2

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
musza byc koniecznie te podane? bo zadna jakos nie przekonuje ale to tobie ma sie podobac wiec nie zawracam d..y

według mnie miażdżą :decayed: moja żona też stwierdziła że są brzydkie... ona woli odpustowe MAM :kox:

opbbs2dr1.jpg

jezdziłeś na 19 calowych felgach ?

w A4 nie, ale jako że głownie dobrymi drogami się poruszam i zawsze miałem "duże koło" to się nie przejmuję

Opublikowano

Numer 1 :good: Super wybór

Opublikowano

jezdziłeś na 19 calowych felgach ?

ja osobiscie w a4 nie śmigałem na oponie 35

jestem ciekaw jaki komfort tzn. czy n wogole istnieje

ja sie zastanawiam nad 18 ale opona 225/45/18 tylko nie wiem czy podejdzie

Mialem przyjemnosc pojezdzic na 19" ostatnio jak bylem w PL i powiem ze to katastrofa.

Jazda jest o tyle meczaca, ze oprucz koncentracju na panujaca sytuacja na drodze, nalezy sie dodatkowo koncentrowac na omijaniu niespodzianek wkomponowanych w asfalt (studzienki wystajace lub schowane 5cm ponad poziom).

Bilans:

Po 70 km odcinku autostrady betonowej z epoki Adolfa i kilkunastu ubieglych mojej uwadze studzienek, felgi nadaja sie do wywazenia bo kierownica zaczela drgac :thumbdown:

Opublikowano

nr 1 :good: 19" będzie :kox:

ale bardziej mi się widzi tak jak na fotce, bez żadnych czarnych środków itp :wink4:

Opublikowano

ja osobiscie zostałbym na 18 225/45/18 tylko pytanie czy podejdzie bo ten sam profil co w 17 wiec nie ma strachu o dziury czy felgi

ale 19 to dobiero wygląd i miazdzy wszystko :kox:

Opublikowano
  • Autor

no ja malować nie będę.....

więc teraz trzeba jechać po koła w weekend i troszkę się wykosztować

Opublikowano

1 :kox:

Tylko ja bym śrubki na rancie pieryknął na złoto :kox:

Opublikowano

Wyłamię się, dla mnie 2 są dużo ładniejsze.

Opublikowano

Tylko 1 :cool1:

Opublikowano

oba wzory sa :kox:

mi sie marzy na wiosnę ch w 19", lm strasznie drogie ;(

do b5 tylko lm :good:

Opublikowano

nr 1 :good:

Opublikowano
  • Autor

nr 1 już zamówione, w sobotę będę wracał z trasy to odbiorę je :decayed:

Opublikowano

ile takie bbs-y bo i ja chyba któreś na wiosnę włożę :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.