Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
eno godzine to bede :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Albo nawet na mniej
-
Spoty Katowice i okolice
Tyś to jest. Lubi się dowartościować
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
To co dziś grill tak ładnie słonko świeci
-
Spoty Katowice i okolice
To nie dobrze popsujesz nam frekwencje taki c**jowy dzień, większość klientów mam popołudniu i jeszcze jakieś zebranie a puki co siedzę w domu jeszcze z 30 min
-
Spoty Katowice i okolice
To nie dobrze popsujesz nam frekwencje
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
O firme czy model pytasz Będą git
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:sick3:
-
Spoty Katowice i okolice
trzeba siedzieć na forum a nie pracować albo konia bić w kiblu :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Dajcie swoim lubom taki prezent na pewno każda się ucieszy ПОЗДРАВЛЯЮ, ДОРОГАЯ!
-
Spoty Katowice i okolice
trzeba siedzieć na forum a nie pracować
-
Spoty Katowice i okolice
Trzym się! Jutro na spota dotrzesz? Pewnie nie
-
Spoty Katowice i okolice
jak zwykle, typowe pierdolenie forumowe Wole wymienić wcześniej i spać spokojnie
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4330 tu zdania podzielone :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak na PW to pisz do niego na PW. Średni temat do dyskusji to może odpuść. P.S. Nie zapomnij zabrać bronxów. :gwizdanie: Nigdy więcej co? Zapomniałem o browarkach właśnie Co do nigdy więcej nie czekać tak z wymianą rozrządu choć zostało jescze 300km do licznikowego 60 tys. km :gwizdanie: wymienia się co 90kkm Pierwsza wymiana jest po 90 a potem powinno się co 60 zmieniać takie mam info :gwizdanie: no to raczej błędne To boje się pomyśleć jakby ten mój rozrząd wyglądał po jeszcze 30 tys km
-
Spoty Katowice i okolice
czy Ty już mnie straszysz ? co? chcesz mi najebać ? gratuluje... poprostu nie mam szacunku do ludzi co nie szanują policji i tyle w temacie i moge Ci to powiedzieć prosto w oczy . pobijesz mnie za to ? czy postraszysz kolegami ? synek wyluzuj.... Niech rozstrzygną to na asfalcie
-
Spoty Katowice i okolice
Jak na PW to pisz do niego na PW. Średni temat do dyskusji to może odpuść. P.S. Nie zapomnij zabrać bronxów. :gwizdanie: Nigdy więcej co? Zapomniałem o browarkach właśnie Co do nigdy więcej nie czekać tak z wymianą rozrządu choć zostało jescze 300km do licznikowego 60 tys. km :gwizdanie: wymienia się co 90kkm Pierwsza wymiana jest po 90 a potem powinno się co 60 zmieniać takie mam info :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak na PW to pisz do niego na PW. Średni temat do dyskusji to może odpuść. P.S. Nie zapomnij zabrać bronxów. :gwizdanie: Nigdy więcej co? Zapomniałem o browarkach właśnie Co do nigdy więcej nie czekać tak z wymianą rozrządu choć zostało jescze 300km do licznikowego 60 tys. km :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
będzińsko siewierski OKO chyba lepszy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
OKO ma kolege
-
Spoty Katowice i okolice
Wymieniłem dziś w końcu rozrząd. I jak zobaczyłem stary pasek i rolki to aż byłem pełen podziwu że nie pękł. Nigdy więcej
-
Spoty Katowice i okolice
mów mi jeszcze :sexinbed: czyt. pomacać
- Spoty Katowice i okolice