Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. keżor jest specjalistą w podpierdalaniu mnie więc spoko [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 20:36_________________________________________________ ty sie lepiej módl zeby Monika sie niezalogowala na forum bo bedziesz mial baty Ty już lepiej idź wyglądać przez to okno z opisu i wdychaj co tam masz wdychać
  2. Na kawalerski zrobie się samotnikiem
  3. Może być ta z posta i może być ta lepsze. Drzewa w lesie nigdy za wiele
  4. To kiedy ten kawalerski z panią z pierwszego postu
  5. Takie już ryzyko jak się kupuje coś używanego
  6. Od rozwalania też
  7. Przedewszystkim luzy. I najlepiej jakby można było kupić z auta jeżdzącego po logach [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 19:58_________________________________________________Ostatnio było parę AWX bo oni zmieniali na BRD :gwizdanie: Śledź forum
  8. :polew:
  9. pewny, to nowy No niestety bardzo łatwo się nadziać [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 19:55_________________________________________________A za nowego trzeba wyłożyć ponad 1,5 kafla
  10. Lepiej załadować pewnego AWX. Bo bez dalszych modów BRD nie ma sensu.
  11. Mi leży w garażu tylko musiałbyś sobie wirnik przełożyć :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 19:39_________________________________________________A jaka AWX czy AFN??
  12. Juz zapomniałem jak wyglądasz
  13. któryś - Bulczas. Ja też byłem około 2ej w domu. :gwizdanie: Co tam wogóle? Monika szła na rano do roboty i musieliśmy się zmyć :gwizdanie: Luzik Bulczas. Przecież Puckowi tylko tłumacze. Wiadomo, że jak są obowiązki to trzeba się ogarnąć. Za tydzień ma na popołudniu to można by dłużej balować
  14. któryś - Bulczas. Ja też byłem około 2ej w domu. :gwizdanie: Co tam wogóle? Monika szła na rano do roboty i musieliśmy się zmyć :gwizdanie:
  15. nom przydało by się dziabnąć cosik % przed taką imprezą bez alko człowiek nie ma tej gibkości :gwizdanie:
  16. Bez alko to nie to samo
  17. Na pewno jakieś kodowanie no i możliwe jakaś zmiana pinów w kostkach albo coś :gwizdanie: Ale licznik kox
  18. Pewnie tak ale na pewno nie plug&play
  19. Po imprezie. Krótko ale nawet fajnie w tej czekoladzie. I nawet było na czym oko zarzucić
  20. Oko ma swoje sposoby
  21. Już nie mają po prostu co wymyślać
  22. http://allegro.pl/rozporka-kielichow-audi-a6-oryginalna-i1475190350.html tu jest ale trochę drogo :gwizdanie:
  23. Po spocie. Reszta jeszcze siedzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 21:51_________________________________________________ Takie życie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.