Treść opublikowana przez neokamil
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobra bedziemy w kontakcie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ale sobota z lakiernikiem aktualna juz wiem czym sie roznia te dokladki
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A może nastepny weekend
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
tak panie kolego to ja jechalem a gdzie ty mnie tam dostrzegl
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
nic nie obiecuje ale moze i ja wpadne
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
spot lux jeszcze takiej ilosci aut nie bylo:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
he he to jest nas trzech:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ja tez bede na 16
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
mi diesel potrzebny
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witam moze ma ktorys z kolegow dostep do sprzetu do pomiaru cisnienia na cylindrach...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
to ja wpadne po ciebie:) ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- to co sie stalo, wypadek miales wczoraj?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ja tez sie z checia podłacze do spocika:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
siema pany poszukuję wlasnie pracy gdyby cos ktos o czyms wiedzial prosil bym o kontakt 504806923. 4 lata doswiadczenia na magazynie. ech...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
siema pany sprzedaje swojego zloma ktos zainteresowany 1999r 110KM 210tys km srebrny 17' felgi wiecej szczegółów 504806923. moga mnie zablokowac ale co mi tam, bo wiem ze nie mam wystarczajacej ilosci postow. trudno co bedzie to bedzie... zalama
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
rowniez przepraszam ze nie udalo mi sie wpasc...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
he he fakt nie ma to jak klekot:) silnika z rana:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
pany z ciekawosci spojrzalem do karty pojazdu i jest tam cos takiego DRIBAG 2545208 (wymiana)co to ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- ale diesel? czy jednak zmiana na benzyne/lpg?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
wiesz silnik tez mam:) jak cos:) nie wiem nie jechalem Twoim to nie mam porownania no ale skoro tak mowisz to pewnie tak jest. Nie wiem na ile prawdziwy ten przebieg bo z tym to nigdy nic nie wiadmo
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobrze ze sie nic wiecej nie potelepotalo:) ale syk z mojego ic lepszy od Twojego:) ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- no tak tak tylko musialbym u Piotrka na podworku w samochodzie spac:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
nie bylo jak bo kierowcy nie bylo a fakt mialem ochote wczoraj sie napic tylko nie mialem z kim:/ nastepnym razem przyjedziemy z kierowca i zaopatrzeniem:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
zapier:) az sie morda cieszy i banan na mordzie
-
Garwolin i okolice spot........
to lipa musze swoja audice wyrejestrowac
-
Garwolin i okolice spot........
witam czy w garwolinie lub okolicy jest szrot ktory wystawi mi zaswiadczenie do wyrejestrowania samochodu?tak zeby nie zawozic budy same numery i dokumenty
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
witam mam pytanko czy jest gdzies w naszych okolicach takie cos gdzie przekladaj angliki np??
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ile