Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. Panie, wszystko jest
  2. Skąd Ty masz takie zdjecia?
  3. Spoko Boseron kupuje Lambo. Podobno z Rosji po lekkiej przecierce. Maja mu zrobic w cenie, wiec bedzie o czym czytac.
  4. Skoro mnie Karol wywołał. To : 1 ja nie szaleje 2 (Ruks) moje opony nie tracą przyczepności, bo jej nigdy nie mają 3 wysoka predkosc jeszcze nikogo nie zabiła, cytując klasyka 4 typy wsiadły w wartki woz i troche ich widac poniosło 5 szkoda chlopa ale dobrze ze nie zabral ze soba innych ludzi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. da sie Tylko leżak trzeba swój przywieźć i węgiel. I spray na komary Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Kurcza ale ślicznie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Cuber jeszcze mi się łapy trzesą i dopiero teraz widzę jaki ja wyobijany jestem jakbym co najmniej Gruszke gonił Nie dotykam alko miesiąc! No, mam nagrania pokazujące jak atakuje mnie nieumundurowany funkcjonariusz policji Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Ty, czujność? W zyciu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Chcialem oficjalnie ogłosić, że zaakceptowałem choreografię Fantomka na dzisiejszy wieczór. Będzie zaskakująca Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Tworząc ja , celował w gusta Boserona Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Nie wie , bo zdjecie nie bylo podpisane Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Zobaczylem rozpiskę pokoi. Nie jade Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. FWD ? Pfffff. Te mały, cicho
  13. Pirońsko nudno Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. 1 Q2 wszystko zrobione 3 afto jest po Gruszce Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Kcesz moje a6? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. A ja bym wolał żebyś mial kurę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Kerczi ja tak samo i też mega zadowolony ale czy to zasługa klubu...... W tej branży jak nie zrobi dobrej ceny to pójdziesz do konkurencji tyle w temacie Choć jeszcze się nie zdarzyło Ale kto powiedział ze to zasługa klubu. Kolega zapytał, dostał odpowiedz. A hasło a4-klub jedynie kwestia ze to znajomy znajomego i być może ciut inaczej zostanie potraktowany tylko i aż tyle. Nikt tutaj nie mówi o czymś innym, Kamil jest bardzo profesjonalny nie zależnie od tego z kim działa( znajomym/bądź nie). Prawda to Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. http://www.directupload.net/file/d/4293/hon6o3nr_jpg.htm Fotka z wczoraj Ale ja w s3 tez mam lato. Wiec jade na lecie
  19. Poczekajcie jak zamkną cale skrzyżowanie. Wtedy bedzie wesolo. 602655605 , Mój kolega, ma siedzibe pod Skawiną.Jaki price za wydech??Pałki jadące w piątek do BT....o której sie umawiamy co przejechać w kolumnie? Ta kolumnie
  20. Chcesz pokazać swój taniec z Kerczim?Tak, to rzeczywiście może pamiętać do końca życia. A gdzieś to nawet mam
  21. A Ty na zlot audi , BMW pojedziesz?
  22. spoko nie mam 180, mowilem juz wczoraj na spocie ale Boski nie sluchal za to twierdzil ze ma w biemdabliu okolo 190 chyba jednak nie ma ładnie się tam bawicie no ale żeby stare audi 1.9 objechało młode bmw, to się nawet fizjonom nie śniło btw. ja w tamtym tygodniu obstrugałem a6 c6 3.0TDI, trochę tamtemu kierowcy było chyba głupio, bo stare, rozklekotane audi ... no coż A wiedział, że się ścigacie?
  23. Panie... Precyzuj o kogo Ci chodzi, bo ja na przykład, nie miałem z tym nic wspólnego... f*ck MUSLIM Ta
  24. http://www.topgear.com/car-news/top-gear-tv/meet-your-new-top-gear-presenters Widzieli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.