Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Haha No widzisz. To jeszcze tylko motor i naped i bedzie chodz raz jak z fabryki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robi robotę ;-)Byl brzydki passat,Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem A patrzyłeś w lustro???R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.Dziwne polaczenie Musi byc taki zawias bo czasami prYjezdzam do Ciebie na wieś U Ciebie jest zawsze odwrotnie,A4 w dyszlu robiace za s4 A5 w smiesznej benzynie robiace za s5 I R pasek robiacy za taxistrucla I wszystkie Cie objeżdżają ...no popatrz jak to jest...Spakowałes sie juz? Czekam aż Ty to zrobisz To wolnym czasie utnij po jednym zwoju w pasku zeby troche opadl Albo klepnij resor Bo nie wiem co tam masz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robi robotę ;-)Byl brzydki passat,Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem A patrzyłeś w lustro???R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.Dziwne polaczenie Musi byc taki zawias bo czasami prYjezdzam do Ciebie na wieś U Ciebie jest zawsze odwrotnie,A4 w dyszlu robiace za s4 A5 w smiesznej benzynie robiace za s5 I R pasek robiacy za taxistrucla I wszystkie Cie objeżdżają ...no popatrz jak to jest... Spakowałes sie juz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robi robotę ;-)Byl brzydki passat,Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem A patrzyłeś w lustro???R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.Dziwne polaczenie Musi byc taki zawias bo czasami prYjezdzam do Ciebie na wieś U Ciebie jest zawsze odwrotnie, A4 w dyszlu robiace za s4 A5 w smiesznej benzynie robiace za s5 I R pasek robiacy za taxistrucla
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robi robotę ;-)Byl brzydki passat,Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem A patrzyłeś w lustro??? R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad. Dziwne polaczenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robi robotę ;-) Byl brzydki passat, Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba Ty ! Warijat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber teraz tak zadupcza, ze prawie wessal moje małe bmw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wez se rower
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko po co ?Żeby osiągnąć wartości które Ty widziałeś tylko w filmie Szybcy i Wsciekli Hmmm nie wiem czy bede w stanie stawac [emoji5]To nie pij tyle Nie znam tytulu. Opowiesz mi kiedys
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko po co ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niesamowite B-) Ciekawe czy powstanie. Prawdę mówiąc nie wiem czy nie wolałbym aby w końcu zrobili obwodnicę północną i odetkali trochę północ Krakowa. No za 3 miliony to obwodnice nie bardzo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jesli chodzi o dziecko to jak najszybciej do szpitala. Jesli o Ciebie to mnie to nie obchodzi I idz na forum medyczne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No, to w czym problem?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kontorlka air bag?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak.Naciapane z bagażnika... Ja mam na śrubachGruszka blachowkrety to nie śruby ...No, czy blachowkretyPisze sie TRZY blachowkrety No czy czy cztery
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak.Naciapane z bagażnika... Ja mam na śrubachGruszka blachowkrety to nie śruby ... No, czy blachowkrety
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak.Naciapane z bagażnika... Ja mam na śrubach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ta, ciężkiej
-
Siemianowy Golfik Gti
Yhy centralnie bedzie teraz
-
Siemianowy Golfik Gti
co na jakim? No silnikAaaaa.... Silnik...Pomidor Noo
-
Siemianowy Golfik Gti
co na jakim? No silnik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spóźniłeś sie, wczoraj sprzedałem Thule Bujaj sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma ktos pozyczyc albo sprzedac bagaznik dachowy do b8 avant albo a6 c6 avant?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
.