Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. Haha No widzisz. To jeszcze tylko motor i naped i bedzie chodz raz jak z fabryki
  2. Robi robotę ;-)Byl brzydki passat,Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem A patrzyłeś w lustro???R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.Dziwne polaczenie Musi byc taki zawias bo czasami prYjezdzam do Ciebie na wieś U Ciebie jest zawsze odwrotnie,A4 w dyszlu robiace za s4 A5 w smiesznej benzynie robiace za s5 I R pasek robiacy za taxistrucla I wszystkie Cie objeżdżają ...no popatrz jak to jest...Spakowałes sie juz? Czekam aż Ty to zrobisz To wolnym czasie utnij po jednym zwoju w pasku zeby troche opadl Albo klepnij resor Bo nie wiem co tam masz
  3. Robi robotę ;-)Byl brzydki passat,Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem A patrzyłeś w lustro???R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.Dziwne polaczenie Musi byc taki zawias bo czasami prYjezdzam do Ciebie na wieś U Ciebie jest zawsze odwrotnie,A4 w dyszlu robiace za s4 A5 w smiesznej benzynie robiace za s5 I R pasek robiacy za taxistrucla I wszystkie Cie objeżdżają ...no popatrz jak to jest... Spakowałes sie juz?
  4. Robi robotę ;-)Byl brzydki passat,Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem A patrzyłeś w lustro???R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.Dziwne polaczenie Musi byc taki zawias bo czasami prYjezdzam do Ciebie na wieś U Ciebie jest zawsze odwrotnie, A4 w dyszlu robiace za s4 A5 w smiesznej benzynie robiace za s5 I R pasek robiacy za taxistrucla
  5. Robi robotę ;-)Byl brzydki passat,Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem A patrzyłeś w lustro??? R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad. Dziwne polaczenie
  6. Robi robotę ;-) Byl brzydki passat, Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem
  7. Chyba Ty ! Warijat
  8. Cuber teraz tak zadupcza, ze prawie wessal moje małe bmw
  9. Tylko po co ?Żeby osiągnąć wartości które Ty widziałeś tylko w filmie Szybcy i Wsciekli Hmmm nie wiem czy bede w stanie stawac [emoji5]To nie pij tyle Nie znam tytulu. Opowiesz mi kiedys
  10. Niesamowite B-) Ciekawe czy powstanie. Prawdę mówiąc nie wiem czy nie wolałbym aby w końcu zrobili obwodnicę północną i odetkali trochę północ Krakowa. No za 3 miliony to obwodnice nie bardzo
  11. Jesli chodzi o dziecko to jak najszybciej do szpitala. Jesli o Ciebie to mnie to nie obchodzi I idz na forum medyczne
  12. No, to w czym problem?
  13. Kontorlka air bag?
  14. Tak.Naciapane z bagażnika... Ja mam na śrubachGruszka blachowkrety to nie śruby ...No, czy blachowkretyPisze sie TRZY blachowkrety No czy czy cztery
  15. Tak.Naciapane z bagażnika... Ja mam na śrubachGruszka blachowkrety to nie śruby ... No, czy blachowkrety
  16. Tak.Naciapane z bagażnika... Ja mam na śrubach
  17. Yhy centralnie bedzie teraz
  18. co na jakim? No silnikAaaaa.... Silnik...Pomidor Noo
  19. co na jakim? No silnik
  20. Spóźniłeś sie, wczoraj sprzedałem Thule Bujaj sie
  21. Ma ktos pozyczyc albo sprzedac bagaznik dachowy do b8 avant albo a6 c6 avant?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.