Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak czytam co piszesz to nie potrzebuje kawy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Te 100 tys będzie bronić kraju
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I tu sie mylisz.Teraz zaczyna sie gra o wybory jesienne. A juz beda mialy znaczenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wrzucaj 2 linkow na raz, nie kazdy ma 2 monitory.Gupi prywaciarz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Musisz tylko zrozumiec zasady funkcjonowania Państwa, to z podatkow małych i średnich firm wypłacana jest Twoja pensja.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kupię Ci przyjacielu telewizor Jest takie cos jak sądaż late poll. Ale o czym mówimy. Jak zwykle mam niewiadomo skąd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
52/48 Jeszcze naciągniemy trochę i będzie dobrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ty bój się aby twoje się nie zmieniło hahahaha O to się nie bój
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nex a myślisz, że Prezes nie zakwestionuje ważności wyborów?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktos sie wybiera na moto show?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze byc s3 8l?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Ty masz to wysyłane z automatu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Si
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Transit, chodzi o to żeby ktoś kto prawo egekwuje też go przestrzegał. Ja w klubie mowie dzieciom że cola jest beee i one mnie nigdy z cola w ręce nie widziały. Nie mówie, że policja czy klawisz ma lepiej czy gorzej. Ale to troche tak jakby nauczyciel gonil uczniów że palą za szkołą i siedział na lekcji z fajką. Wąski mnie jebie za przekleństwa przy synu i ja to rozumiem bo sam też przy nim nie klnie. Kumasz? Czy Ci jebnąć?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kiedyś w Finlandii jechaliśmy Camperem jakieś 60km/h na drodze jednopasmowej z ograniczeniem 100km/h Dogonily nas 2 motocykle policyjne i pomimo, ze po horyzont z jednej i drugiej strony nie jechało ani jedno inne auto, jechali za nami z dobre 3 kilomety aż zrobiła się linia przerywana, dopiero wtedy wyprzedzili.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,17952831,Moto_Show_2015__Efektowne_pokazy_i_samochodowe_premiery.html#BoxLokKrakLink niestety jestem poza Krakowem.. ale za tydzień na parade smoków przejdziemy się Idziesz w pochodzie bez charakteryzacji? Gdzie fanta na taką imprezę bez charakteryzacji... gruszka nie poważny chyba jesteś Oj Krzysiu Krzysiu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,17952831,Moto_Show_2015__Efektowne_pokazy_i_samochodowe_premiery.html#BoxLokKrakLink niestety jestem poza Krakowem.. ale za tydzień na parade smoków przejdziemy się Idziesz w pochodzie bez charakteryzacji?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najs
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A TAK NA PRAWDĘ ile razy zapłaciłeś mandat a ile razy machałeś blachą Twoje ?.... zawsze mozesz zlozyc papiery... juz nie ma ograniczen wiekowych nie o to pytam -jak bym chciał tam pracować to zapewne byłbym już na progu kariery Ciagle zapominam jaki jestes stary
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gabriel dzięki za pomoc. I chłopaki za narzędzia i wsparcie logistyczne wraz z fachowymi poradami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I tak w beemce nie zadziała Ty bo w Policji są nabory, może spróbujesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Plizzzzz Bo mi sie check swieci w a6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bedzie ktos z Vagiem? Gabriel?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jakimi autami jeździmy nie jest dziełem przypadku. Gdzieś "europa" wraki musiała upchnąć i tu bardzo chciałem podziękować za 18 proc akcyzy ( nie zgodnej z prawem europejskim ) którą to wciąż jestśmy obciążeni. Od wozu za 60 tyś musisz uddac danine 10 tyś, pieknie. ja pamietam jak pierwszy raz pojechalem do niemiec. kilkaset kilometrow grzalem autostrada a pozniej zjechalem z "autobahn'a" i 14 kilometrow dojechalem do miejsca docelowego przez wioski - oczywiscie rowno trzymajac sie limitu predkosci. w weekend pojechalem odwiedzic rodzicow - smignalem A4 do rzeszowa (pomimo tego, ze rodzicow mam w stalowej woli czyli troche nie w tym kierunku) jadac w okolicach 140-160, pozniej zjechalem na S19 i przejechalem nia cale 7 kilometrow a pozniej sie skonczyla bo tyle wybudowali drogi rzeszow-lublin. nastepnie tluklem sie 60 km wiochami i gdybym mial jechac cala ta droge 50 km/h to by mnie ku%^&*ica strzelila. fajnie ze panowie na wiejskiej w wawie uchwalili nowe przepisy, szkoda tylko ze w tym samym czasie zapomnieli zniesc dla siebie imunitet od mandatow drogowych (bo z jakiej racji one sa?). gdyby jednemu i drugiemu pare razy zabrali prawko to sie ogarneli - a tak - te przepisy sa dla wszystkich tylko nie dla panow poslow Kirowca tira chcac jechac przpisowo z Białegostoku do Wałbrzycha musiałby spać po drodze, wiec o czym mowa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Paczku róży wbrew temu co mówią Wam na odprawach, w wiekszości wypadków głównym problemem są nasze drogi lub ich brak. Powiedz mi ile wypadków śmiertelnych było w polsce w zeszłym roku na autostradach. I jak juz tak sie porownujemy do zachodu, to strasznie bym chcial by w Polsce tak jak u naszych zachodnich sąsiadów policja nie łamała przepisów i przestała być bezkarnaz No chyba, że dzielimi się na tych co mogą i na tych na których się poluje.