Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ponoć karbon
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I jeszcze bedziesz sie staral wmówic Kercziemu ze w s5 nie było motoru 2.0t
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jako najważniejsza osoba na forum, po Pablu oczywiście, biore z zakładu 25%
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok załatwione Wielkie podziękowanie dla Roberta za pomoc w sprawdzeniu auta, dzięki naszemu klubowemu koledze nie musiałem na darmo gnać przez całą Polskę Nie mów "naszemu" bo Tu nikt za kolege go nie uważa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To są tu też tacy którzy kierowce Tira chcieli wyciągać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co wybierzesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale, że żaden z nas nigdy ścigając się przed lub po spocie nigdy nic nie nawywijał?I jeździmy przepisowo? Trochę mnie hipokryzji nie jestem wzorem idealnego kierowcy ale nie wyobrażam sobie na mieście lecieć pod prąd by kogoś wyprzedzić mając do dyspozycji ....rs6...znalazł bym 100 innych miejsc by gościa zrobić A ja mając takie auto zmieściłbym się między wagonaminioty to byś na stojaka pod tym tramwajem przeszdł na zimnym łokciu Się wie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale, że żaden z nas nigdy ścigając się przed lub po spocie nigdy nic nie nawywijał?I jeździmy przepisowo? Trochę mnie hipokryzji nie jestem wzorem idealnego kierowcy ale nie wyobrażam sobie na mieście lecieć pod prąd by kogoś wyprzedzić mając do dyspozycji ....rs6...znalazł bym 100 innych miejsc by gościa zrobić A ja mając takie auto zmieściłbym się między wagonami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ja jadąc w tym roku ( zgodnie z przepisami) na zlot zimowy, widzialem wariatow jezdzacych tak, że bałem się o własne zdrowie i życie I dodam, że zawsze jeżdżę zgodnie z przepisami. Ale widziałem tych i owych z forum, co nieźle wariowali. Gdyby te wyprzedzania pasem awaryjnym widzial jakiś Policjant to by było grubo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale, że żaden z nas nigdy ścigając się przed lub po spocie nigdy nic nie nawywijał? I jeździmy przepisowo? Trochę mnie hipokryzji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziękuję bardzo to znajomy - ścigali się po mieście i nie wyszło spoko koleś - a internet i prasa i PIS kłamie Czasem tak jest, że nie wyda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli przybedzie nam nowych złodzieji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest kara. To pewnie jakis prywaciarz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ledwo co sie nauczyl z wolantem z lewej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tylko se wolant stronami przemienisz i bedzie tia Albo Karol Ci spyli swój wieśwagen das auto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tylko se wolant stronami przemienisz i bedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie kupuj Mazdy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak chcesz dam Ci nr do niej GRUSZKA Twoją puszkę znaleźli ! tylko dlaczego tak daleko ?? http://www.tvn24.pl/kilkadziesiat-tysiecy-zl-w-poduszce-trafilo-do-sortowni-smieci,545455,s.html czyli nie kłamał jak się chwalił na fejsie że śpi na kasie Trzymam w poduszkach bo boje się, że teraz z banku to mi zabiorą i dadzą wiejskim nieudacznikom i nierobom z budżetówki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A krzycza najgłosniej, że im źle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wysłałeś im ostatnio przelew???To juz wiesz skąd Nex bedzie miał wiecej na koncie...pewnie Mu przeksięgują Nie ale sąsiad z pod "1" wysyła za mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale słucham rozgłośni, głoszącej jedna prawdę i wiem wszystko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie rozumiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co piszesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i KERCZI bardzo dobre podsumowanie. Czarno na białym widać że na Bronka w większości głosowali ludzie z wyższym wykształceniem a co za tym idzie mogący pełnić funkcję dyrektorów, kierowników, specjalistów. No i oczywiście właściciele firm czyli teraz Ty dopowiedz sobie czego się Ci ludzie teraz mogą bać. Koniec san francisco Ja bym to ciut inaczej zinterpretował ale nie chce nikogo obrazić )) P.s. 60 % społeczeństwa nie rozumie rozkładu jazdy autobusów... Czego?