Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. Bardzo proszę Z góry dziękuje ABG Transit, na lekach jesteś Takie słowa z Twoich ust
  2. Idz stad ochlaptusie
  3. Pewnie nie ma nic więcej bo to tak jak u nas na całe osiedle developer podpisał umowę z jednym dostawcą Swoją droga chora rozkmina i aż dziw ze to zgodne z prawemPrawda jest taka ze wszystko zalezy od mieszkancow.Bo w grupie sila. Tylko trza miec dobrych sasiadow Co wy tam macie? Wspolnote? Spoldzielnie? wspólnote To na zebraniu wspolnoty trza to przeglosowac 50% plus jeden glos i macie co chcecie
  4. No ja mam w domu UPC I jakis choojowy K2tech
  5. Pewnie nie ma nic więcej bo to tak jak u nas na całe osiedle developer podpisał umowę z jednym dostawcą Swoją droga chora rozkmina i aż dziw ze to zgodne z prawem Prawda jest taka ze wszystko zalezy od mieszkancow. Bo w grupie sila. Tylko trza miec dobrych sasiadow Co wy tam macie? Wspolnote? Spoldzielnie?
  6. Lepiej pozno niz wcale
  7. w sensie scyzoryk na wojne, czy ciecz do BT No scyzoryk na wojne. Zbroje sie Plus cwicze moje atomowe pierdolniecie z obrotu
  8. Ja już kupiłem finke
  9. Wlasnie po to zeby Ci tak niemiłosiernie wdupcac na każdym kroku )Panie i Panowie, zbieramy d*py w piatek o 14??? Kto chętny?? No ja
  10. Fantomku gdzie się podziałeś? Na Ci Karol te 300 km?
  11. Jarko jednak nie jade
  12. Ja mam jednego dekla w firmie:..dwa biurka obok...dzwon do Niego...)) Heh
  13. Ale 20" czy dalej kólko od melexa?
  14. Ta pojezdzic, ta komfortTa Brioszki Ta mamusia
  15. Ta pojezdzic, ta komfort
  16. Tak samo wpadłoJaka kozaNie pojeździe i nie utwardzone... Śo?
  17. Tak samo wpadło Jaka koza
  18. Nie prościej byłoby lakiernikowi, który będzie malował Ci auto - zlecić polerke niemalowanych elementów? Koniecznie trzeba do kogoś innego auto oddawać? Chyba że szkoda Ci tych kilku złotych dołożyć komuś, kto się na tym zna i szukasz okazji jak jeden z naszych kolegów? Grozisz mu?
  19. Panowie przydałby się jakiś szpieg pogodowy, mam wszystkie wozy na letnim obówiu a widziałem dziś fotki z Buko to tam biało.
  20. Zamawiałem apartament królewski i 100 dziewic, plus miejsce przed wejsciem dla mojej czarnej Bmw
  21. Panowie pytanko, Gadam z niejakim Jarko przez sms w spr zlotu. Straszny gbur, zna go ktoś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.